Jump to content
Aloxar*

Redakcja Prasowa K69-News - Praca redaktora i grafika na serwerze

Aloxar*

Redakcja Prasowa K69-News - Praca redaktora i grafika na serwerze.

Message added by Aloxar*

Recommended Posts

gI5AlqE.png


Praca redaktora na serwerze! Na czym polega praca w Redakcji Prasowej K69News?


Redakcja Prasowa K69-News to jedna z wielu grup na serwerze. Do jej obowiązków należy opisywanie i przedstawianie najważniejszych wydarzeń na serwerze dla innych graczy, tak aby mogli się dowiedzieć co się dzieje na serwerze, przeczytać oraz zobaczyć na fotografiach, a to właśnie wyróżnia nas od pozostałych grup czy frakcji. Oprócz artykułów czy wywiadów z gry, redaktorzy mogą pisać artykuły ze świata realnego. Poza tym nasi redaktorzy często przeprowadzają ankiety z graczami, aby dowiedzieć się co sądzą na dany temat. Jako grupa, jesteśmy otwarci na nowe znajomości, zawsze z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania, prowadzimy konwersacje z każdym kto się na nas natknie, oraz udzielamy pomocy gdy ktoś jej potrzebuje, a to czyni nas naprawdę zgraną ekipą! 

Na czym polega praca redaktora K69-News?

Praca redaktora na serwerze zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych. Aby zdobyć materiał potrzebny do wykonania artykułu, redaktorzy muszą dostać się na tereny wypadków, w ukryciu obserwować przeróżne gangi, które nie raz rządzą całymi miastami, a czasami nawet wcielić się w całkiem inną rolę, wzbudzić u szefa grupy sympatię do swojej osoby, by następnie nakryć ich na niecnych celach. Do swojej dyspozycji mają kamery, notesy, dyktafony, rozmaite stroje, oraz garaż po brzegi wypełniony przeróżnymi autami, które pozwalają im dostać się w ciągu zaledwie paru minut na miejsce zdarzenia. Redakcja posiada również dwa helikoptery, które po przejściu odpowiednich szkoleń pozwalają na relację z lotu ptaka. Po zdobyciu odpowiednich fotografii, oraz przydatnych informacji redaktorowi pozostało złożenie tekstu w całość i opublikowanie go dla naszych czytelników na forum w odpowiednim dziale!


Materiały wykonane przez naszych redaktorów dzielą się na kilka kategorii:


Bps7kzx.png

News on the PlayYourLife:

News on the PlayYourLife to gazetka serwerowa pojawiająca się co miesiąc, która jest koordynowana przez Zarząd K69-News, jednakże każdy redaktor znajdujący się w grupie pomaga w jej przygotowaniu. Możecie tam znaleźć informacje o aktualizacjach, które serwer PlayYourLife dostał danego miesiąca, rotacjach w składzie administracji czy frakcji. Dodatkowo, znajdziecie tam wywiady z ciekawymi osobami, sylwetki graczy, interesujące miejsca na serwerze, które warto odwiedzić oraz wiele, wiele innych!

YeG0k8m.png

Plebiscyty:

Co miesiąc, każdy z graczy ma okazję zagłosować na osoby/rzeczy w rozmaitych dziedzinach. Od najlepszego moderatora, aż po ulubione aktualizacje serwera! Kategorii jest wiele, a wybór duży, na kogo zagłosowałbyś Ty?

7K22yKh.png

Aktualności/Wydarzenia:

Te artykuły dodawane są na bieżąco przez cały rok. Możecie tam znaleźć historie o przerażających zabójstwach, a możecie się również natknąć na materiały poświęcone osobom, które pokonały wszelkie przeciwności losu I wybiły się na sam szczyt! Pamiętajcie jednak, że są artykuły, które oparte są na otaczającym nas świecie gdzie dowiecie się jakie mamy zdanie na temat prawdziwych wydarzeń. Nasi redaktorzy mają ogromne pokłady kreatywności i pomysłów, oczekujcie od nas tego, co najlepsze!

ZdHF9WW.png

Wywiady:

Wywiady są przeprowadzane przez naszych redaktorów, czy to na serwerze, czy też forum. Po uzbieraniu wystarczających informacji na temat danej osoby, która udziela wywiadu jest on jeszcze raz dogłębnie sprawdzany przez specjalnie wyszkolone osoby. Po wyeliminowaniu wszystkich błędów gramatycznych, interpunkcyjnych, czy też graficznych wywiad trafia do odpowiedniego działu Redakcji Prasowej K69-News!

ud69ciS.png

Konkursy:

Konkursy są organizowane regularnie przez cały rok. Każda osoba, która posiada jakąś zajawkę do pisania lub tworzenia artykułów może wtedy spróbować swoich sił, a nuż się uda! A czy ty spróbujesz swoich sił jako serwerowy redaktor?


Redakcja Prasowa K69-News w grze:

Baza naszej wspaniałej grupy mieści się w niesamowitym mieście San Fierro, w najwyższym punkcie widokowym tego miasta- Missionary Hill. Redakcja Prasowa K69-News jest dostępna dla każdego gracza na serwerze , każdy może nas odwiedzić, wspólnie porozmawiać oraz zwiedzić naszą wspaniałą bazę!


UqF587d.png

NzLVsWR.png

yjrANov.png

3Tzvoy5.png


Jak można dołączyć w Nasze szeregi?:

W nasze szeregi może dołączyć każdy gracz na serwerze. Jeśli chciałbyś/chciałabyś podjąć się tej nietypowej pracy, twoim jedynym zadaniem jest napisanie podania podczas otwartej rekrutacji do Redakcji Prasowej K69-News (wszelkie informacje będą podane w zakładce ''Redakcja Prasowa K69''). Nabór polega na zebraniu odpowiedniej ilości podań, które są składane na forum, a po rozpatrzeniu ich przez Zarząd K69-News ogłaszane są wyniki naboru na to stanowisko. Po ogłoszeniu końcowego werdyktu, wyróżnione osoby przechodzą krótką akademię, w której poznają tajniki naszej pracy, oraz mają możliwość poznania nowych umiejętności! Ostatnim etapem, który musi przejść każdy aplikant jest egzamin końcowy, który zadecyduje o ich pobycie w grupie. Po ukończeniu egzaminu z wynikiem pozytywnym, Aplikant zostaje awansowany na rangę Młodszego Redaktora, tym samym stając się pełnoprawnym członkiem Redakcji Prasowej K69-News, oraz otrzymuje możliwość tworzenia kolejnych tekstów!


1mAc74P.png


Praca Grafika na serwerze! Na czym polega praca w Korpusie Grafików w Redakcji Prasowej K69News?


Praca Grafika opiera się na wykonywaniu zleceń złożonych przez zarządców frakcji/grup w specjalnie przeznaczonym do tego dziale na forum, oraz przez zlecenia graczy, które są tworzone w odpowiednim dziale na forum Redakcji Prasowej. Wynagrodzenie nasi pracownicy otrzymują co miesiąc. Poza tym, zostając grafikiem oczywiście zostaniecie dodani do panelu Redakcji Prasowej i będziecie mieli wgląd do czatu, pojazdów oraz forum. Przypominamy, że praca Grafika w Redakcji Prasowej K69 News nie jest przeszkodą do tego, aby być we frakcji, w grupie czy też organizacji.

Jak dołączyć do Korpusu Grafików w Redakcji Prasowej K69News?

To nic trudnego! Wystarczy napisać w odpowiednim dziale podczas rekrutacji podanie, po czym musicie oczekiwać wyników. Warto wspomnieć, że składając podanie, musicie wstawiać swoje autorskie grafiki.


Wszelkie sprawy ogólne i sytuacje związane z grupą należy zgłaszać:

╔══════════════════════════════════════════════════╗

Dyrektor Naczelny

5895.pasek1.png

══════════════════════════════════════════════════


Wszelkie sprawy i sytuacje związane z pracą Redaktorów, a także sprawy i sytuacje związane z grupą należy zgłaszać:

╔══════════════════════════════════════════════════╗

✩✩ Redaktor Naczelny ✩✩

374884.pasek1.png

══════════════════════════════════════════════════


Wszelkie sprawy i sytuacje związane z pracą Grafików, a także sprawy i sytuacje związane z grupą należy zgłaszać:

╔══════════════════════════════════════════════════╗

✩✩ Redaktor Naczelny ✩✩

259808.pasek1.png

══════════════════════════════════════════════════


Skład Redakcji Prasowej K69 News : >>>KLIK<<<


Nowa wersja: @BellaCiao*

Edited by BellaCiao*
Renowacja forum
  • Like 3
  • Amazing 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...