Jump to content
HerbatnikXD

|K69-News| Pierwsze w historii San Andreas międzynarodowe mistrzostwa w skokach narciarskich!

Recommended Posts

EsCG0ts.png


Pierwsze w historii San Andreas międzynarodowe mistrzostwa w skokach narciarskich!


Igrzyska olimpijskie zna chyba każdy. Ich początki sięgają czasów starożytnej Grecji gdzie właśnie tak one powstały. Odbywały się w Olimpii. Jednak nie tego dotyczy dzisiejszy artykuł, mianowicie około miesiąc temu rozpoczęły się prace nad odnowieniem starej skoczni Sanchezowej, skocznia ma służyć do zimowych igrzysk olimpijskich, a dokładniej do skoków narciarskich które odbędą się 20 lutego 2020 w San Andreas. Sam również z chęcią się na nie udam i zrobię dla państwa z nich materiał, a póki co zapraszam do czytania!


xFtZPgl.png


Nastał czas zawodów, ze wszystkich skoczków których jest około 60, znajduje się tam 2 polaków, a mianowicie Kamil Stok oraz Dawid Kubek. Okazuje się że jako pierwszy będzie skakał Norweg Andres Buk, a zaraz po nim nasz rodak Kamil Stok, Norweg skoczył 113 metrów, a wyleciał z prędkością 89 km/h. Teraz czas na Kamila. Kamil miał bardzo dobrą prędkość oraz wiatr, przez co udało mu się skoczyć aż 135 metrów, na pewno nie jest to łatwy wynik do pobicia, lecz prawdziwi mistrzowie skoków narciarskich który są aktualnie w San Andreas potrafią takie wyniki pobić. W między czasie opowiem Wam o przebiegu budowy oraz zastosowaniach nowej skoczni narciarskiej. Na remont, a tak naprawdę budowę ponieważ większość starej skoczni została wyburzona rząd stanu San Andreas przeznaczył około 10 milionów euro. Skocznia w wiosnę, lato jesień, będzie miała zastosowanie do skoków Sanchezowych, a w zimę właśnie do skoków narciarskich.


5Fsemqg.png


Wreszcie nastał czas na ostatniego Polak na igrzyskach, najlepszy skok się trochę powiększył, ponieważ teraz wynosi on 140 metrów. Czy Polakowi uda się pobić go pobić? Czy zostanie złotym medalistą? Gdy polak przygotowuje się do skoku, to czy Waszym zdaniem było by możliwe zamienienie starej skoczni Sanchezowej na coś innego? Jeśli tak to dajcie znać w komentarzu. Dawid Kubek ostatni polak na mistrzostwach, na niego liczy cała Polska, czy uda mu się przebić wynik 140 metrów? Zobaczymy sami, ponieważ teraz wystartował. Wyleciał z prędkością 96 km/h i przebił najlepszy skok, Polska odnosi zwycięstwo z tym niesamowitym wynikiem aż 147 metrów! Nastał czas uhonorowania zawodników. Oczywiście pierwsze miejsce zajął nasz rodak Dawid Kubek, zaś drugie miejsce zajął zawodnik z Norwegii Emil Skrzypki, trzecie miejsce zajął Czech Karol Bestialski, a nasz drugi rodak Kamil Stok zajął 13 miejsce, co i tak jest dobrym wynikiem.


Artykuł powoli dobiega końca, jeśli Wam się spodobał, lub nie spodobał, to możecie napisać to w komentarzu pod artykułem, dziękuję za przeczytanie! 


Dla Redakcji Prasowej K69 News:

Starszy Reporter @|HERBACIANY|Herbatnik

  • Like 3
  • XD 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

XDDD średni, osobiście mi się nie podoba. 

  • XD 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

★★★Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni★★★

Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...