Jump to content
innerths

Skarga na |WAR-PJ|.RisK

Recommended Posts

Data i godzina zdarzenia: około 20:45-21:00
Nick/pasek:http://panel.pylife.pl/gracz/453315
Nick/pasek oskarżonej osoby: http://panel.pylife.pl/gracz/125868
Mój serial: Dodam jutro jeśli będzie potrzebny.
Opis: Kolega RisK wymusił mi pierwszeństwo, po czym odjechał, dodając po jakimś czasie tylko "byłem z prawej strony" żadnego sorry, ani nic. Filmik wydaje mi się że mówi wszystko.
Dowody w postaci logów:

lub screenshotów: https://imgur.com/z4utcEh

Edited by innerths
Źle wklejone paski
  • Haha 2
  • XD 6

8 minut temu, |WAR-PJ|.RisK napisał:

Miałeś czerwone to niby jak miałem ci wymusić pierwszeństwo? 

http://prntscr.com/r99hnf

łał, stan sobie gdzies przy światłach i popatrz czy ktos sie stosuje do sygnalizacji na serwerze XD

• XD 1

Zasada prawej ręki kolego:

Oznacza ona, że na skrzyżowaniu równorzędnym (bez znaku drogowego określającego pierwszeństwo i bez sygnalizacji świetlnej) każdy kierujący ma obowiązek udzielić pierwszeństwa pojazdom nadjeżdżającym z prawej strony. Wyjątkiem jest prawo pierwszeństwa, jakie ma pojazd szynowy, np. tramwaj, bez względu na to, z której strony nadjeżdża. Przepis ten stosuje się też poza skrzyżowaniem, np. na parkingu.

Na pylu sygnalizacja świetlna działa tak jak działa, że nikt nie bierze jej pod uwagę to przyjmijmy, że było to skrzyżowanie nieoznakowane :)

LeSiMVD.png

W tym wypadku powinieneś się zatrzymać i sprawdzić czy ktoś nie nadjeżdża z prawej strony a dopiero potem jechać dalej :)

Sorcia za wypowiedź, wiem, że łamie regulamin no ale gościu pisze tą skargę chyba tylko po to aby wbić większą rangę niż CJ na forum xD

• Like 1
  • XD 1
  • +1 5

17 minut temu, |GRAFIK|BartoszzForum napisał:

Oznacza ona, że na skrzyżowaniu równorzędnym (bez znaku drogowego określającego pierwszeństwo i bez sygnalizacji świetlnej) każdy kierujący ma obowiązek udzielić pierwszeństwa pojazdom nadjeżdżającym z prawej strony. Wyjątkiem jest prawo pierwszeństwa, jakie ma pojazd szynowy, np. tramwaj, bez względu na to, z której strony nadjeżdża. Przepis ten stosuje się też poza skrzyżowaniem, np. na parkingu.

Na pylu sygnalizacja świetlna działa tak jak działa, że nikt nie bierze jej pod uwagę to przyjmijmy, że było to skrzyżowanie nieoznakowane :)

LeSiMVD.png

W tym wypadku powinieneś się zatrzymać i sprawdzić czy ktoś nie nadjeżdża z prawej strony a dopiero potem jechać dalej :)

Sorcia za wypowiedź, wiem, że łamie regulamin no ale gościu pisze tą skargę chyba tylko po to aby wbić większą rangę niż CJ na forum xD

Twoj post jest tutaj zbędny, jak widzisz po prawej stronie masz przejscie dla pieszych, btw jak chcesz sie wykazać swoją wiedzą na temat prawka to idz sobie w rp pograj XD

• XD 2

Pasy nie mając żadnego znaczenia(chyba że coś się pozmieniało). W grze odpisałeś, że to skrzyżowanie podporządkowane to w takim razie dlaczego się czepiasz, że piszę o sygnalizacjach. W takim przypadku kogo ma pierwszeństwo jeśli nie patrzymy czy ktoś jest z prawej? Osoba która napisze pierwsza raport bądź skargę?

2 godziny temu, |GRAFIK|BartoszzForum napisał:

LeSiMVD.png

Jaka zasada prawej ręki skoro dokładnie widać linię zatrzymania w poprzek drogi, którą poruszał się Jester. Jest coś takiego jak oznakowanie poziome drogi.

• -1 1

Wow, stan sobie gdzieś przy liniach zatrzymania i patrz czy ktoś się do tego stosuję na serwerze XD

16 hours ago, innerths said:

łał, stan sobie gdzies przy światłach i popatrz czy ktos sie stosuje do sygnalizacji na serwerze XD

Byłem z prawej więc miałem pierwszeństwo. Na serwerze nie ma reguły stosowania się do sygnalizacji, znaków czy linii, co za tym idzie wszystkie skrzyżowania to  skrzyżowania równorzędne w której stosuję się tylko zasadę prawnej ręki. 

Edited by |WAR-PJ|.RisK
  • XD 2
  • +1 5

Na pylife głównie stosujemy zasadę prawej ręki, w taki sposób nigdzie nie dojdziemy. Jeśli patrząc na przepisy ruchu to autor złamał 2, a oskarżony 1 czyli niezastosowanie się do zasady prawej ręki + nadmierna prędkość w mieście, a oskarżony nadmierna prędkość w mieście.

Zachowajcie po prostu większa rozwagę na drodze i tyle.

Zamykam.

• Amazing 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...