Jump to content
Mattzio

|K69-News| Xoomer - gigant koncernu paliwowego

Recommended Posts

FB42EGB.png


Xoomer - dyktator koncernu paliwowego w San Andreas?


MIuKW6d.png


Firma Xoomer zajmuje się dystrybucją cystern oraz zaopatrywaniem swoich stacji paliwowych w płynne złoto. Ich stacje są bardzo łatwo rozpoznawalne poprzez obracający się wielki znak "X" nad tablicami z cenami paliw. 


mTVJnje.png


Początki firmy nie były trudne. Wykupili kilka hektarów ziemi w Octane Springs i zaczęli stawiać tzw. kiwony, służące do pompowania ropy naftowej ze złoża. Następnie postawili swoją pierwszą stację benzynową nieopodal mostu Jeffa w Bone County. Biuro firmy zlokalizowane jest we wsi Blueberry - może i wygląda na mało przestronne i trochę obskurne ale jak powiedział mi aktualny dyrektor zakładu "[...] oprócz kilku garaży na cysterny oraz pokoi biurowych nic nam więcej nie potrzeba do bezproblemowego prowadzenia biznesu [...]".


9pgo20D.png

IzISnQN.png


Osoby zainteresowane pracą kierowcy cysterny jedyne czego potrzebują to prawa jazdy kategorii C oraz kilku lat doświadczenia w kierowaniu pojazdów, aby mogły zacząć pracę w firmie Xoomer! Pracownicy wyjeżdżają z Blueberry i kierują się w stronę Fort Carson, gdzie kilkaset metrów dalej mieści się rafineria Green Palms, skąd cysterny są zalewane pod korek paliwem i udają się w dalszą trasę po całym stanie San Andreas zaopatrując stacje benzynowe. Paliwa jakie można zakupić na nich to RegularPlus oraz Premium.


uUmdXcn.png

bsR2UGr.png


W całym stanie jest kilka punktów kontrolnych, w których kierowcy cystern mogą zatankować swoje pojazdy, odpocząć czy coś przekąsić przed kolejną długą trasą. Dla klientów stacji benzynowych Xoomer czekają sklepy Xoomart, w których można zamówić kawę lub hot-doga, kupić gazetę czy też wziąć szybki prysznic jeśli jest taka potrzeba. Oprócz tego, dla osób znudzonych ciągłą jazdą czekają na stacjach kina, w których można obejrzeć stare, klasyczne filmy jak i najnowsze produkcje prosto z Hollywoodu.


mHPV5hq.png


Jak wygląda sytuacja u Was? Także zaopatrujecie się w paliwo od firmy Xoomer? Czy może zdobywacie je na własną rękę? Dajcie znać poniżej!


Dla Redakcji Prasowej K69-News,

Redaktor Specjalista @|SAPD|K69-N|Mattzio.mc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam Generalnje robię tak, że jak sąsiad tankuje to ja wieczorem robię tzn "Zlewkę" i kradne mu je. Tak się zdobywa porządną DARMOWĄ benzynę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...