Jump to content
|ASAPD|Ricardo_Diaz

|K69-News| Zamknięto sieć stacji benzynowych!

Recommended Posts

Posted (edited)

MFsqFzl.png&key=7df0ef1c3d0f078d436fc733


Zamknięte stacje benzynowe firmy ,,Gasso''


W sobotę późną godziną San Andreas Police Departament w całym San Andreas zamknęło stacje benzynowe dobrze znanej na rynku firmy ,,Gasso''. Pracownicy zostali zwolnieni do domu, a stacje zabezpieczone i strzeżone. Powodem zamknięcie stacji okazało się oszustwo paliwowe, którego dopuściła się firma. Wyszło, to na jaw dopiero po 8 latach działalności w San Andreas. Po głębszej analizie próbki paliw w każdym stanie, okazało się, że paliwo jest rozcieńczane wodą w rafineriach i finalnie paliwo słabszej jakości trafia do stacji. Od lat marka cieszyła się uznaniem wśród klientów ze względu na spore promowanie firmy przez lokalne władze. 


OnPIT67.jpg


Jak policja dotarła do oszustwa?


Z ustaleń naszej redakcji, po przeprowadzonej rozmowie z komisarzem wynika, że, stacje posiadały już w przeszłości podobną aferę, lecz sprawa ucichła, teraz nabrała rozpędu, gdy wpływowy biznesmen uszkodził swój najnowszy samochód podczas tankowania na jednej ze stacji. W rozmowie z nim dowiedzieliśmy się, że zakupił 2 dni temu pojazd marki Turismo o wartości 2,5 miliona euro. Od razu wyjeżdżając od kupca, postanowił zatankować swoją super maszynę i niestety, po przejechaniu 20 kilometrów silnik przestał pracować, zgasł i nie chciał odpalić.


beTqFeb.jpg


Na miejsce od razu przyjechała pomoc serwisowa i zabrała luksusowy samochód do mechanika. Po tygodniu właściciel otrzymał informację, że silnik został zanieczyszczony i uległ uszkodzeniu. Po długiej ekspertyzie serwis doszedł do wniosku, że jakość paliwa, była bardzo słaba. Silnik w ramach gwarancji został wyremontowany, ale właściciel nie zostawił tego tematu bez echa. Od razu ruszył swoimi znajomościami i wysłał próbki paliwa do laboratorium, które potwierdziły, że paliwo jest rozcieńczone z wodą, przez co gwałtownie zmniejsza się jego jakość. Biznesmen rozesłał informację gazetą i podał sprawę na policję.


Dla redakcji prasowej K69-News

Starszy Redaktor Ricardo_Diaz.

Edited by Ricardo_Diaz.
  • Like 1
  • +1 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe chodź trochę krótkie :)

  • Hmm? 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artykuł spoko, popraw troszkę formatowanie 😄

  • Amazing 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...