Jump to content
POKOL

|K69-News| Największy statek ostatniej produkcji - Do portu San Fierro przybył wielki statek wojskowy!

Recommended Posts

fNuTdwA.png


Największy statek ostatniej produkcji - Do portu San Fierro przybył wielki statek wojskowy!


Dnia 22 kwietnia bieżącego roku około godziny 13:30 do portu w San Fierro dopłynął jeden z największych okrętów Leserid - 69  wojskowych w celu zaopatrzenia mieszkańców miasta oraz szpitala San Andreas Medical Center  w maseczki ochronne a tak, że inne artykuły medyczne.


D4xDEaH.png


Na statek czekała tutejsza firma transportowa: "Czarne oko'', która za zadanie miała wyładować skrzynie, w których znajdowały się maseczki ochronne, żele antybakteryjne, i inne środki ochronne. Firma transportowa miała ogromne wyzwanie, ponieważ transportowiec był taki duży, że kiedy dopłynął do portu, okazało się, że jego boczny właz jest zbyt wysoko. Do wyładowania wszystkich skrzyni był potrzebny wózek widłowy który po kolei ładował pakunek i zwoził na nieco mniejszy  statek  odpowiednio do tego przystosowany.


y4km8r8.png


wMVoLOj.png


Po załadowaniu odpowiedniej ilości paczek, przystosowany do tego kuter Pylgnom 21T (jest to przystosowany odpowiednio kuter do przewożenia różnorakich ładunków)  dopłynął do portu w odpowiedniej wysokości. Tam czekała na niego już druga ekipa tej samej firmy z wózkiem widłowym i operatorem  oraz już samochodami  odpowiednio do tego przystosowanymi.


Za0u6sq.png


Wszystkie skrzynie zostały bezpiecznie przeładowane ze stateczku na wojskowy pojazd. Pierwsza partia załadowanych pakunków wyruszyła konwojem zabezpieczającym przez policje do szpitala San Andreas Medical Center najbardziej ryzykownej grupie na zakażenie Covid-19. Około godziny 15:00, został tam przewieziony najpotrzebniejszy sprzęt medyczny. Na miejscu sprzęt rozładowali sami ratownicy medyczni oraz reszta załogi firmy transportowej.


Q73uEUZ.png


Sz0Pf0w.png


Po rozładowaniu towaru w szpitalu San Andreas Medical Center załoga firmy transportowej "Czarne oko'', oraz załoga medyków podziękowała kapitanowi Johanowi Baracks, za pomoc przy transporcie artykułów medycznych.


Ratownicy Medyczni otwierają swoje serca dla mieszkańców.


Dzień później, czyli 23 kwietnia 2020 roku  około godziny 14:00 cały szpital San Andreas Medical Center postanowił podzielić się maseczkami ze swoimi mieszkańcami San Fierro. Zorganizowali oni stoisko w małym parku, w którym można było otrzymać dwie sztuki maseczek ochronnych. Oczywiście wszystko było zorganizowane zgodnie z przepisami. Po maseczki wybrała się naprawdę duża część mieszkańców.


XFGcepg.png


Mieszkańcy San Fierro do dzisiaj posiadają nałożone odpowiednie obostrzenia, aby zwalczać Covid-19, a więc Ty drogi czytelniku zachowaj się tak jak oni, pozostań w domu, jeśli jest to możliwe i pamiętaj - razem możemy więcej. Poza tym chciałbym zachęcić do pozostawienia komentarza, gdyż wasze opinie motywują mnie do jeszcze lepsze pracy. Kończąc, zapraszam Was drodzy czytelnicy do moich następnym artykułów, bądź wywiadów - Pozdrawiam!


Dla redakcji prasowej K69-News;

Aplikant @|A-K69N|POKOL

 

  • Like 3
  • Amazing 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy artykuł! 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow Pokol, zadziwiasz. Super artykuł 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...