Jump to content
|GROM|Ditru*

|K69-News| Paliwowy HIT, czyli praca na cysternach!

Recommended Posts

oMrAPyX.png&key=d2b9c410a3ff82187f9c0a34

Paliwowy HIT, czyli praca na cysternach!

Od 26 kwietnia gracze mogą cieszyć się dodaną premią na pracę dostawcy paliwa. Według wielu graczy jest to w tym momencie najbardziej opłacalna praca dla osób, które nie mają wysokiego poziomu na pracy taksówkarza, ponieważ w tym momencie za jeden kurs otrzymujemy aż 303€! W związku z tym wielu graczy porzuciło dotychczasowe formy zarobku na rzecz właśnie nich - spowodowało to zwiększenie ich obecności na drogach San Andreas. Być może nie wszyscy czytelnicy są doświadczonymi graczami dlatego przypomnijmy, czym właściwie jest ta praca.

Praca dostawcy paliwa - jak sama nazwa mówi, naszym celem jest dostarczenie paliwa do wyznaczonego punktu. Punkty są losowe i raz może się nam trafić kilkaset metrów od najbliższej rafinerii, a raz na drugi koniec San Andreas. Aby dostarczyć paliwo otrzymujemy specjalnie przystosowany do tego pojazd - cysternę. Na mapie rozmieszczonych jest wiele punktówc skąd możemy rozpocząć ów pracę.

MaNWZJ4.png

Gracze najczęściej wybierają rafinerie w okolicy miejscowości Fort Carson. Jest to spowodowane możliwością wylosowania bardzo bliskich kursów, przykładowo na stację paliw w Fort Carson. Krótkie kursy są szczególnie doceniane wśród graczy, ponieważ jesteśmy w stanie nawet w niecałą minutę zarobić aż 303€! Omijane natomiast są kursy dalekie i gracze wolą odczekać 5 minut i spróbować szczęścia w następnym kursie. W tym momencie praca na cysternach jest jedną z najbardziej obleganych prac na serwerze i korzysta z niej wielu graczy, na ich tle wyróżnia się jednak jeden szczególnie - @wa_luu. Stał się rozpoznawalny jako stały bywalec tej pracy od momentu, kiedy podjął się wyzwania, aby zarobić 500 000€ w zaledwie 2 tygodnie. Dokonał tego bez większego wysiłku, a w jaki sposób? Zapytaliśmy go sami o tajniki pracy i zdecydował się uchylić nam rąbku tajemnicy na ten temat.

Oq3kdFf.png

Ditru - Witaj Walu! Słyszałem, że jesteś mistrzem wśród cysterniarzy, czy mógłbym z tobą przeprowadzić mały wywiad na temat tej pracy?

Walu - Witam, oczywiście!

Ditru - Okej, to zacznijmy od podstaw. Ile według ciebie gracze są w stanie zarobić przez godzinę na tej pracy?

Walu - To zależy od sposobu zarabiania.

Ditru - A jakie sposoby ty preferujesz?

Walu - Przez ostatnie czasy jest zamieszanie wokół tej pracy, pozmieniali ją. Ja wymyśliłem własny sposób, dzięki któremu mój minimalny, godzinowy zarobek oscyluje w granicach 4.5k-5k.

Ditru - Jesteś w stanie uchylić nam rąbka tajemnicy i opowiedzieć coś więcej o tym sposobie?

Walu - Tak, potrzebny nam jest Camper i dobra znajomość mapy. Otóż Campera ustawiam na Tamie, która znajduje się za Fort Carson ze względu że na Rafinerii w Fort Carson jest duży ruch, przez co tworzą się tam kolejki - ja ja omijam dzięki temu, że na tamie nikt nie pracuje. Ważną częścią tej pracy jest stoper.

Ditru - Do czego go używasz?

Walu - Po wzięciu cysterny odliczamy 5 minut i staramy się wycisnąć z cysterny jak najwiecej. Czasami też nie patrzę na ten czas i robię już na własny rozsądek, czy opłaca mi się dojechać do rafinerii, czy po prostu zabierać nową cysternę.

Ditru - Wielu graczy uważa tę pracę za najbardziej opłacalną na serwerze, czy podzielasz ich zdanie?

Walu - Jako doświadczony pracownik mogę stwierdzić, że ta praca jest opłacalna, gdy jest na nią premia.

Ditru - A jeżeli zarobki nie są aktualnie premiowane? Czy wtedy też jest ona opłacalna?

Walu - Jedynie dla graczy bez taksometru poziomu 4. Dlatego proponowałbym wykorzystywać dni bez premii na wbijanie taksometru, w moim przypadku gdy niema premii po prostu nie zarabiam.

Ditru - Myślę, że wystarczająco dowiedzieliśmy się o tajniku zbijania fortuny na tej pracy. Czy chciałbyś coś jeszcze od siebie dodać?

Walu - Oczywiście, preferowałbym tę pracę dla graczy zaczynających dopiero przygodę z serwerem - jest ona bezkonkurencyjna. Sam, gdy wracałem po przerwie, zbiłem na niej fortunę.

Ditru - W takim razie dziękuje za udzielenie tego krótkiego jednakże treściwego wywiadu. Życzę samych sukcesów w branży!

Walu - Również życzę miłego dnia, do zobaczenia na szosie!

MsWaBSH.png

Z wywiadu wywnioskować możemy, że jest ona zalecana szczególnie dla nowych graczy. Składa się na to parę czynników jak na przykład: Brak konieczności wbijania poziomów, możliwość podjęcia pracy od razu po zdaniu prawa jazdy kategorii C oraz dostępność punktów poborów cystern. Jednakże gracze z większym stażem również chętnie wybierają tę pracę. Wielu z nich wciąż nie posiada taksometru na wysokim poziomie, a praca na cysternach jest świetną alternatywą dla pracy taksówkarza! Jak wyżej wyczytaliśmy, jesteśmy w stanie zarobić porównywalne kwoty do pracy taksówkarza - ale jedynie z premią. Bez premii minimalna stawka godzinowa, staje się maksymalną stawką godzinową. 

Dla redakcji prasowej K69-News

Starszy Redaktor Ditru

• Like 7
  • -1 1

Dzięki za wywiad, bardzo profesjonalnie zrobiony i treściwy. Pozdrawiam!

• Like 1
  • Thanks 1
  • -1 1

Sztos artykuł

• Thanks 1

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...