Jump to content
|SGSP|Scar.

|K69-News| Los Santos - miasto, w którym wszystko się zaczęło.

Recommended Posts

2HZlya2.png


Los Santos - miasto, w którym wszystko się zaczęło.


Los Santos - miasto pełne pięknych zabytkowych budynków, modelek, plaż i to jest to miasto, w którym każdy początkowy przedsiębiorca zaczyna karierę. To w tym mieście dorastał każdemu znany Damien Glein. Jest to najbogatszy mieszkaniec tego miasta, a pierwszy milion euro zarobił już mając 16 lat. Każdy go spostrzega jako filantropa, miliardera, dobroczyńcę i bardzo mądrą osobę, ale nie każdy zna jego życiorys. Dzięki temu artykułowi dowiedziecie się, że początki takiej sławy nie są łatwe.


spacer.png


Damien Glein wychowywał się na obrzeżach miasta Los Santos, w dzielnicy Las Colinas. Urodził się 15 lipca 1965 roku w domu Thomasa Labstera i Barbary Pool. Był ich pierwszym dzieckiem i on najwięcej musiał cierpieć z powodu alkoholizmu ojca, który wszystkie pieniądze wydawał na alkohol i hazard. Damien mówił podczas wywiadu, że codziennie jak wracał do domu zastawał pobitą matkę, i że sam później obrywał. Bywały tygodnie, kiedy głodował kilka dni, dopóki od kogoś nie dostał jedzenia. Dopóki nie ukończył czternastu lat musiał cały czas to wytrzymywać. Wtedy urodziła się jego siostra, którą musiał się zajmować. Pomimo tego, że jego życie nie było łatwe to w szkole był prymusem, aczkolwiek nie miał przyjaciół. Był gnębiony i wyśmiewany. Kiedy kończył ósmą klasę podstawową poznał Magdalenę Weather. Ciekawe jest to, że poznał ją w kościele po mszy. Na początku ona zagadała do niego dla żartu, ale po kilku minutach rozmowy poczuła, że nie jest to zwykły chłopak, a jest jakiś niesamowity. Czuła coś od pierwszego wejrzenia. On natomiast przez problemy rodzinne i w szkole bał się tego kontaktu. Czas biegł dalej, z tym większe problemy, ale też momenty szczęśliwe. Mając szesnaście lat i będąc w związku z Magdą wyprowadził się z młodszą siostrą do domu rodziny Magdy. Jej rodzina była dosyć zamożna i mimo tego, że jej matka wiedziała, w jakiej sytuacji jest Damien i jego siostra dała im szansę i pozwoliła zamieszkać. Wtedy życie Damiena się naprawiło. Zaczął chodzić do fabryki, aby zarobić trochę grosza. Dzięki jego inteligencji i umiejętności zaczął swój pierwszy biznes. Polegał on na malowaniu koszulek oraz skarpet. O dziwo biznes ten szybko się rozwinął na całe miasto i zarobił dzięki temu swój pierwszy milion. Pomimo sukcesu przez długi czas musiał chodzić do psychologa i się leczyć. Po liceum, w roku 1984 udał się na studia informatyczne, które dopiero co powstały. Miał nadzieję, że będzie to dobry kierunek i jak się okazało skończył je bardzo dobrze i w 1990 założył firmę IT, która rozwinęła się na cały świat, a znamy tę firmę pod nazwą „GleIT”. W tym samym roku zamieszkał w willi w dzielnicy Mulholland, wziął ślub ze swoją narzeczoną Magdą i urodził mu się jego pierwszy syn Ralph. Następnie zmienił nazwisko, bo nie chciał, aby kojarzono go z alkoholikiem. Krótko po tych wydarzeniach zarobił tyle, że przeszedł na emeryturę i zajął się rodziną. Kilka lat później urodziła mu się jego córka Angelina oraz syn Henry. Po tym wszystkim chciał zobaczyć co się dzieje z jego matką i ojcem. Kiedy przyjechał do rodzinnego domu okazało się, że oboje nie żyją. Według policji jego matka zginęła przez pobicie, a ojciec przez alkohol. Po tym, jak zobaczył martwą matkę nie mógł się poskładać i znowu się leczył, ale powiedział również, że ten widok zostanie w jego pamięci na całe życie.


spacer.png


Jak widzicie na przykładzie drodzy czytelnicy, życie ludzi sukcesu nie zawsze jest usłane kwiatkami, a czasami trzeba bardzo dużo pracować nad sobą oraz być osobą kreatywną i inteligentną. Oprócz tego trzeba przeżyć koszmar. Dziękuję czytelnicy za przeczytanie artykułu oraz zapraszam do komentowania.


Dla Redakcji Prasowej K69-News:

Korespondent @Scar.

  • Like 2
  • Amazing 3
  • Hmm? 1
  • -1 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...