Jump to content
SoBcZi.*

|K69-News| Hakerzy Los Santos! - Co robią, i dlaczego?

Recommended Posts

pzvgrzA.png


Hakerzy w Los Santos! - Co robią, i dlaczego?


Jak się może wydawać majówka to okres odpoczynku, regeneracji, i umysłowego resetu, oczywiście nie dla wszystkich, najprostszym przykładem są służby ratownicze, SAPD, PSP oraz SAMC, Ci, robią najwięcej dbając o nasze bezpieczeństwo. W okresie wolnego czasu, Policjanci z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej Komendy Głównej Policji prowadzą patrole wodne w okolicy plaży Los Santos, w ten sposób dbając o nasze zdrowie i życie, często sprawdzając stan wyposażenia, oraz stan techniczny łodzi, mają pewność, że pomogą i uratują na czas osoby potrzebujące NATYCHMIASTOWEJ pomocy. Zaś inni policjanci, z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Policji mają poważny problem wraz z Centrum Zarządzania Kryzysowego. Co dokładnie się dzieje, i jakim sposobem nasze zdrowie na drogach jest zagrożone, nawet jak skrupulatnie stosujemy się do panujących zasad Ruchu Drogowego?


xs7aRwr.png


Słupek procentowy, wypadków, kolizji w ostatnim czasie wzrósł ponad 50%, co pokazuje, jak bardzo jest teraz niebezpiecznie. Według ustaleń CZK oraz Policji, za tym stoją hakerzy, zmieniając kolor światła na sygnalizacji świetlnej, wprowadzają w błąd kierowców którzy stosując się do tych zasad, doprowadzają do poważnych, oraz mniej poważnych zdarzeń na drodze. Tylko w przeciągu 3 dni doszło do dwóch incydentów na drodze, jeden mniej poważny, zaś drugi, zakończył się śmiercią oraz kalectwem.


qVtODXo.png


Dnia 02.05 bieżącego roku około godziny 17:30 doszło do wypadku na drodze El Corona - Idlewood, kierujący pojazdem marki Moonbeam przez złą sygnalizację świetlną, wjechał na skrzyżowanie, zajeżdżając drogę pomarańczowemu Meritowi, oraz miażdżąc karoserię oraz nogi kierowcy. Ratownicy ze wszystkich sił starali się uratować dolne kończyny poszkodowanego, aczkolwiek na marne. Wozy zostały zabezpieczone przez jednostki Ratownictwa Technicznego Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1 w Los Santos. Na miejscu kierujący działaniami ratowniczo-technicznymi, Aspirant Michael Morgan powiedział jasno - mało brakowało do poważnego pożaru ponieważ pojazd marki Merit transportował butle z Propanem, na szczęście natychmiastowa interwencja ograniczyła możliwość dalszych poważnych konsekwencji.


6fQDagL.png


Po sprawdzeniu kamer miejskiego monitoringu, oraz przeanalizowaniu tego przez jednostki odpowiedzialne za koordynację ruchu drogowego, wiemy - że oba pojazdy posiadały zielone światło, zezwalające na dalszą jazdę. Według ustaleń Policji, oraz Specjalistycznych Informatyków Grupy Realizacyjnej za tymi działaniami stoją hakerzy, którzy przez złe zabezpieczenia systemowe, wkradli się do systemu operowania sygnalizacją świetlną.63Z0DdQ.png


07.05.2020 doszło do mniej poważnego zdarzenia doszło na Mullholand, obok znaku Vinewood w trakcie trwającego eventu Radia K69, kolizja dwóch samochodów sportowych - Bullet oraz Sultan, na szczęście nikomu nic się nie stało, na miejsce został zadysponowany Sierżant Sztabowy John Roccat który załagodził spór pomiędzy kierowcami, zakończyło się bez mandatu.


2xaNvNa.png


Według zeznań jednego z kierujących, zielone światło, świeciło się ponad 10 minut, co nie wzburzyło podejrzeń kierowcy Sultana który przejeżdżał tamtym skrzyżowaniem w ciągu ostatnich 15 minut - 6 razy. Po rozmowie z kierowcami, Sierżant Roccat udzielił mi krótkiego wywiadu, co pozwoliło na zrozumienie powagi sytuacji. Kierowcy oczywiście zostali pouczeni o zaistniałej sytuacji. Komisarz Arthur Brown naszą redakcję o tym, że większe skrzyżowania z sygnalizacją świetlną zostaną zamknięte na okres zatrzymania hakerów, lub zmiany systemu zabezpieczeń. Czy to spowoduje paraliż, i większe problemy miasta? Czy hakerzy, przeniosą się na inne rejony San Andreas? Nie zostało nam nic innego, tylko czekać na rozwój wydarzeń.hRNRd0G.pngReporter: Witam, Młodszy Reporter SoBcZi.* - Redakcja Prasowa K69 News, mogę zadać Panu kilka pytań odnośnie panującej sytuacji?

Funkcjonariusz Roccat: Witam, Sierżant Sztabowy John Roccat, Wydział Ruchu Drogowego - słucham więc, jakie ma Pan pytania?

Reporter: Proszę mi powiedzieć, czy Policja chcę zatrzymać hakerów?

Funkcjonariusz Roccat: Tak, wszyscy staramy się ich namierzyć,

Reporter: Rozumiem, wiemy jakie konsekwencje będą wyciągnięte wobec tych "hakerów"?

Funkcjonariusz Rocat: Zostaną oskarżeni z sądu, z tego co wiem, będą odpowiadać z wolnej stopy, bez prokuratora mogą dostać bardzo duży wyrok.

Reporter: Dobrze, rozumiem. Jaka jest postawa policji, gdy dochodzi do kolizji? Oczywiście wypadek - to inna sprawa, i gdy dochodzi do kolizji na skrzyżowaniu?

Funkcjonariusz Roccat: Z reguły staramy się pouczyć, o tym jak wygląda sytuacja. poinformować - że ubezpieczenie zostanie wydane przez ubezpieczyciela, bez pokrywania kosztów z własnej kieszeni. Trzeba pamiętać że kierowcy nie robią tego specjalnie, tylko stosują się do zasad panujących na drodze, czyli do sygnalizacji świetlnej.

Reporter: Rozumiem że tacy kierowcy nie dostają mandatów za spowodowanie kolizji?

Funkcjonariusz Roccat: Na czas fali hakerów wstrzymaliśmy karanie mandatowe w przypadku kolizji drogowej. Gdy się sytuacja unormuje, mandaty wrócą do codziennego funkcjonowania i karania kierowców.

Reporter: Rozumiem - dziękuję za wywiad. Życzę miłej dalszej służby!

Funkcjonariusz Roccat: Nie ma problemu. Życzę miłego dnia! Służyć i Chronić!


Jak widać, sama Policja nie wie kiedy wszystko wróci do normy, kiedy zostaną zatrzymani, i keidy będziemy mogli bezpiecznie jeździć po drodze, musimy ostrożnie jeździć, a gdy to tylko możliwe unikać dużych skrzyżowań które są celami naszych hakerów, nie można jednak zapominać, że na mniejszym skrzyżowaniu jeden mężczyzna stracił życie. Proszę też Was, moi czytelnicy - noga z gazu, i ostrożnie do celu!


Młodszy Reporter @SoBcZi.*
Redaktor @|SAPD|A-ZUZ|Radomski

 • Like 4
 • WTF 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ujdzie.

 • Hmm? 1
 • -1 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby Aiden Pearce zawitał do Los Santos? xd Fajny pomysł na artykuł, spoko zdjęcia, tekst fajnie się czytało. Gitara

 • +1 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam tego Sierżanta Sztabowego

Fajny pomysł na artykuł, przyjemnie się czytało :)

 • Thanks 1
 • Amazing 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny znany mi haker to haker bonzo, to pewnie o nim mowa

 • Like 1
 • XD 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...