Jump to content
Celov

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: Celov ukarany przez Klocek.

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Celov

Staż:  619h

Serial:  E7610A5B6DE1216992D49CAD5CB35F44

Nick osoby zawieszającej: Klocek.

Powód zawieszenia prawa jazdy: ➠ 1. Zakaz prowadzenia pojazdów drogowych - Wulgarne utwory z pony - Klocek..

Opis sytuacji: Puszczałem (na zyczenie) mema ze Zbigniewem Stonogą "Wy***dalaj za bramę" na mechaniku.  Nie miało być to uraźliwe do nikogo , zwykły mem. Gdybym dostał ostrzeżenie zaprzestałbym puszczania z pony muzyki itd. lecz dostałem od razu prawko. Wiem ze nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania ale nie ma żadnego konkretnego punktu dotyczacego tego co puszca sie z pony, jak dla mnie  regulamin nie mówi NIC na temat Pony z audio a jezeli mowi to nie jasno. Jadę na wakacje chciałbym mieć prawko żeby domki przedłużyć pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dowody: Brak.

Coś od siebie: Naprawde więcej się nie powtórzy . Prosiłbym o prawko bardzo mi na nim zależy.

Edited by Celov
  • Haha 1
  • +1 3

Tutaj nie chodzi tylko o tego mema, wcześniej na drodze z giełdy na tune puszczałeś wulgarny utwór obrażający policje i miałeś przy tym przednią zabawę wraz z kolegą. Napisz apelacje za 3-4d, bo nadal nie napisałeś wszystkiego. Odrzucam oraz zamykam.

• -1 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...