Jump to content
|KOMIS|Koperek*frc

Wniosek o Odwieszenie prawa jazdy <Koperek*frc> Ukarany przez <SzymonQ*cvt>

Recommended Posts

Nick: Koperek*frc

Staż: 4 lata

Serial:  FF9AD32D3C8A8631E7A2A2CCC0F37CE4

Nick osoby Zawieszającej: @SzymonQ*cvt

Powód zawieszenia prawa jazdy: Skoki na Szpital

Opis Sytuacji: Jeździłem bez celu po mapie ponieważ nudziło mi się i postanowiłem podjechać pod Szpital SAMC. Zauważyłem obok bramy wjazdowej na Parking dla personelu słupki przez które udało by mi się tam wjechać. Podniosłem Rh1 na max do góry i przejechałem przez nie zostawiając auto na parkingu. Następnie udałem się do przecho po jeszcze jedno auto i wykonałem skok na szpital zostawiając auto na krawędzi dachu szpitala. była to już późna godzina i nie było nikogo na terenie szpitala wiedz nikomu nie przeszkadzałem. Jednak potem przyszła jedna osoba której niestety nie pamiętam nicku i zostałem słusznie ukarany

Dowody: Nieistotne 

Coś od siebie: Przepraszam za zaistniałą sytuacje, wiem że było to głupie. Przepraszam też pana @SzymonQ*cvt za to że nie potrzebnie marnowałem jego czas.

• XD 1

Dobrze wiesz, że wjazd na teren szpitala, a tym bardziej skoki na jego dach są zakazane. Otrzymałeś ode mnie zakaz prowadzenia pojazdów na 3 dni, mogłem dać 5, ale niech to będzie dla Ciebie przestrogą do dalszych tego typu działań. Mam nadzieję, że takie sytuacje się już nie powtórzą i nie będę musiał Cię karać jeszcze raz. Karę odwieszam, temat zamykam. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...