Jump to content
|:-)|xDzoNy*

Prośba o odciszenie xDzoNy* ukarany przez FreeZyy

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: |:-)|xDzoNy*
Serial: C9FFA56C668947D8C6E5A974A982B6B3
Staż: od 2015
Powód zmutowania : Z6Pkbye.png
Krótki opis sytuacji: Jechaliśmy ekipom SC(czyt bolek kemx ziemlan ramzej rtommycz (KAVKA) ) na mecha naprawic auta bo mielismy nagrywac odcinek z pyla i wtedy znalazl sie tam gracz chems czy jak mu tam wjechal na stano i wyjechal taranując przy tym 2 infki, wjechal on na stano tune ja pojechalem za nim i napisalem mu ,, smieciu'' ,,j**any'' ,,za 2 zlote''. Naprawialismy auta 3 raz a kiedy on wjechal to byl juz 4 raz.
Dowody: - 
Link do poprzedniego podania: - 
Coś od siebie: Przepraszam za moje zachowanie, jestem stalym graczem tego serwera na dodatek w samc czym nie respektowalem regulaminu serwera&oraz samc, głupio mi strasznie, lecz w tamtym momencie gdy taki gracz w ciebie wjedzie po kilku naprawach pojazdu, odjedzie jak cham i nie odezwie sie słowem to denerwuje takie zachowanie. Niestety nie zdązyłem nacisnac powtórki, ze mnie staranowal w mechaniku takto bym wkleił:-). Naprawde Frizi przepraszam, ze tak postąpilem i tego gracza, nie postąpie tak juz oraz prosilbym o odciszenie, wew frakc dostałem też kare wiec wyniosłem z tej kary konsekwencje i zrozumialem juz swoj blad. 

Pozdro 😆

Edited by |:-)|xDzoNy*
  • Like 6

Kare odwieszam i mam nadzieję, że taka sytuacja w przyszłości nie będzie miała więcej miejsca.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...