Jump to content
 • |K69-News| Nowa Komenda Główna Policji!  NOWA KOMENDA GŁÓWNA POLICJI!


  26 czerwca mieliśmy przyjemność zwiedzenia nowej komendy policji, która znajduje się również w Las Venturas, ale w innej dzielnicy. Dzielnica ta to Blackfield college. Oprócz budowy KGP dobudowano również drogę z autostrady do ulicy obok komendy. Dzięki temu nie tylko funkcjonariusze coś zyskali, a również gracze. Tego dnia po południu funkcjonariusze przetransportowali pojazdy, jak i uzbrojenie itp. do nowej siedziby.


  lHvqTbp.png


  Przed komendą znajduje się duży parking na około 19 pojazdów. Na lewo natomiast znajduje się plac manewrowy, na którym najpewniej są robione ćwiczenia policjantów. Za komendą za to jest parking dla pojazdów prywatnych funkcjonariuszy oraz na pojazdy frakcyjne. Jest tam około 30 miejsc parkingowych. Budynek jest w kształcie litery "T", a na środku tego gmachu znajduje się okrągłe pomieszczenie i na niej napis "POLICJA". Obok znajduje się helipad, na którym stoi frakcyjny helikopter oraz mieści się balkon z pięknym widokiem na autostradę i zewnętrzną część komendy. Każde skrzydło budynku ma inną ilość pięter. Od strony północnej ma 2 piętra, od strony południowej ma tylko parter, a od strony wschodniej ma w pewnym miejscu piętro. Cała komenda jest zrobiona w pięknym białym marmurze.


  qvrS0tD.png


  Na nasze nieszczęście nie dostaliśmy zezwolenia na opisywanie całego wnętrza, więc możemy opisać jedynie wnętrze dostępne dla wszystkich graczy. Po wejściu do środka wpierw zauważamy recepcję oraz poczekalnie. Oprócz tego na ścianie znajduje się wielki zegar. Na lewo możemy zauważyć pokój przyjęć interesantów. Na prawo natomiast widzimy sale podpisaną "WRD", w którym są zdawane egzaminy teoretyczne oraz jest wielka mapa, na której są zaznaczone drogi San Andreas z ograniczeniami prędkości. Obok tego pokoju znajduje się toaleta.


  cubSV7s.png


  Moim zdaniem komenda została genialnie zbudowana, a w jej środku możemy zapłacić mandaty. Przykro nam, że nie mogliśmy jej lepiej opisać. Dziękujemy za przeczytanie artykułu i dajcie znać w komentarzach o waszej opinii na ten temat!


  Dla Redakcji Prasowej K69-News:

  Redaktor Naczelny @|PSP|Scar.

  Redaktor Specjalista @Ditru*  User Feedback

  Recommended Comments  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...