Jump to content

AFX

RCON
 • Content Count

  8455
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  208

AFX last won the day on July 13

AFX had the most liked content!

Community Reputation

35898 Świetny Gość!

About AFX

 • Rank
  Element Zdemoralizowany
 • Birthday 02/25/1985

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Dolnośląskie

Recent Profile Visitors

179103 profile views
 1. AFX

  Referendum

  Uruchamiamy referendum w którym będziecie mogli podjąć decyzję na temat kontynuacji usług które wcześnie były opłacane za pomocą PayPal/SMS. Do podjęcia jest decyzja czy usługi te mają zostać wygaszone całkowicie, czy ma być wprowadzona możliwość kupowania ich za gotówkę w grze. Ważny głos w referendum może oddać każdy gracz który zarejestrował się min. 30 dni temu i przegrał conajmniej godzinę. Głosy można oddać w urzędzie miasta San Fierro. Zapraszamy do głosowania!
 2. AFX

  Wyłączenie usług płatnych

  Stare kody cały czas działają, nie można tylko kupić nowych.
 3. W dniu dzisiejszym wyłączamy możliwość zakupu usług płatnych, tj.: kont Premium/Gold przedłużenia domu/pojazdu za pomocą SMS kupna kodu przez PayPal Posiadane kody w dalszym ciągu można wykorzystać, usługi przez nie zakupione w dalszym ciągu są i będą aktywne do dnia do którego powinny być aktywne. Blokowana jest tylko możliwość zdobycia nowych kodów. Wzmianki o numerach i kodach zostały usunięte, prosimy o nie wysyłanie na nie wiadomości, gdyż te nie będą już przetwarzane. Kody zakupione przed 10 lipca dalej można wykorzystać. Blokada kupna kodów nie oznacza zamykania serwera - ten będzie działał bez przerwy. Zmiana jest podyktowana oskarżeniami ze strony graczy którzy twierdzą że prowadzimy ten serwer dla pieniędzy. Czy chcecie zakupu kont Gold i Premium za gotówkę w grze?
 4. AFX

  Wyścig VR: Okaru

  W tym tygodniu ścigamy się na torze X - Okaru. Do dyspoyzycji jest pojazd z bardzo dobrym przyśpieszeniem, ale trasa wymaga jego perfekcyjnego opanowania, szczególnie na ciasnych zakrętach. Czy uda Ci sie to osiągnąć? Ścigamy się do niedzieli 12 lipca do godzin wieczornych. Zdobywcy pierwszych 10 miejsc otrzymają karty okolicznościowe (As Pik). Dodatkowo nagrodzone zostaną pierwsze 3 miejsca: 1. Nowe Turismo - wypożyczony i opłacony do końca wakacji. 2. Nowe Elegy - wypożyczone i opłacone do końca wakacji. 3. Nowy Bullet - wypożyczony i opłacony do konca wakacji. Z nagród wykluczeni są zdobywcy nagród w poprzednim wyścigu: SiK.Aroszparo, |PSP|Kemx;, Presnel. Zapraszamy do salonów VR przy spawnach LS/SF/LV! Powodzenia!
 5. Odbanowuję Cie. Jeśli nie pamiętasz hasła to zresetuj je na forum lub napisz w dziale pomoc.
 6. Odbanowuję Cię, jeśli zapomnisz w przyszłości hasła to po prostu je zresetuj lub napisz na forum.
 7. Wypowiedz się proszę w tej skardze: https://pylife.pl/forums/topic/356713-skarga-na-organizację-warsurvivalteam/
 8. Jeśli Ty jesteś niewinny, to niech apelację napisze Twój kuzyn.
 9. Wiemy że waga w betoniarni może być użyta do ważenia ludzi, ale prosimy po niej nie skakać - rozkalibruje się i będzie trzeba ją ponownie ustawiać.

  1. Show previous comments  26 more
  2. Vertan

   Vertan

   A kto ustawi niektórych z administracji :x?

    

  3. |SMSA|OPSM|Chudy09

   |SMSA|OPSM|Chudy09

   A może po prostu oddajcie mi murek. Co za firma budowlana za 2ziko.

  4. Wexter

   Wexter

   A ten budynek zielony w sf dalej niewybudowany.(Koło tego mostu co się jedzie do bm)

 10. @maTTi^ nadałem Ci asa. @twardy69 nie musisz nic oddawać.
 11. Czy używałeś tego samego hasła na innych serwerach?
 12. Wiem że wątek jest zamknięty, ale nie mogę się powstrzymać. Przez takie zachowania nie możemy mieć fajnych rzeczy. Czy faktycznie musimy zablokować ten skin? @tdk;fd nie mozesz sie powstrzymac od odwalania? Zastanowię się dzisiaj jak to zablokować systemowo, może zrobimy automatycznego bana za wlatywanie w pojazdy.
 13. Od zawsze tak było. Jeden strzał zużywa dwie jednostki nitro, jedno 'tanknięcie' tankuje tylko jedną jednostkę.
 14. Dzień dziecka zaczyna się już dzisiaj i będzie trwał do niedzieli 7 czerwca! W kolejnych dniach odpalane bedą kolejne eventy: zbieranie bukietów - na mapie poukrywane są kwiaty, które należy skompletować w bukiety. Po znalezieniu pierwszego kwiatka, należy poszukać następnego (zazwyczaj w zasięgu wzroku, można usłyszeć gdzie rośnie :-). Po skompletowaniu całej sciezki otrzymujemy bukiet, a wraz z nim gotówkę, rosnącą wraz z każdym kolejnym bukietem. Kwiatki bedą wymagane do eventów w następnych dniach, także zapraszamy do szukania. konkurs fotograficzny - polegający na odnalezieniu i sfotografowaniu ukrytych miejsc. Podobnie jak przy kwiatkach, zebranie odpowiedniej ilości zdjęć będzie uprawniać do udziału w dalszych eventach. wyścig VR - szczegóły wkrótce batmobil - zalecamy ostrożność, szczególnie dla osób o słabych żołądkach. Pojazd posiada bardzo dobrą przyczepność, co wprawia w zawroty głowy, szczególnie przy wjeżdzaniu na Mount Chiliad po zboczu. Pojazd będzie dostępny w wypożyczalni, tylko za gotówkę w grze. skiny superbohaterów wraz z ich mocami prezenty premie okazjonalne O uruchomieniu kolejnych atrakcji będzie można dowiedzieć się z aktualności publikowanych w grze 🙂
 15. AFX

  Dzień Dziecka 2020

  O nie, teraz planujemy coś trudniejszego :-).
×
×
 • Create New...