Skocz do zawartości

AFX

RCON
 • Zawartość

  8089
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  178

Ostatnia wygrana AFX w Rankingu w dniu 29 Wrzesień

AFX posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

30645 Świetny Gość!

O AFX

 • Tytuł
  Element Zdemoralizowany
 • Urodziny 25.02.1985

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Ostatnie wizyty

102033 wyświetleń profilu
 1. AFX

  Nie działające F4

  Na każdym lotnisku przy wieży kontroli lotów znajduje się marker z literą i w którym otwiera się regulamin lotniczy. Czy osobom którym nie działa F4 nie działa również ten regulamin?
 2. AFX

  Nie działające F4

  Nie potrafię zreprodukować tego błędu. Na jakiej wersji Windows to nie działa?
 3. AFX

  Meblowanie domów - preview Kasego

  @|KOMIS|GRUHA6969PL epickie są te hipopotamy :-).
 4. AFX

  |KOMIS|pawlo101299 ukarany na forum przez Maga

  Pawlo, otrzymałeś upomnienie słowne za offtopowanie w wątku o meblowaniu. Zostałeś poproszony o napisanie w odpowiednim dziale. Nie posłuchałeś prośby i próbowałeś bronić swojego "prawa" do zaśmiecania tamtego wątku. Nie zostałeś ukarany za zgłoszenie błędu, jak sugeruje Twoja apelacja. Dopóki nie napiszesz jej normalnie to nie będziemy mogli jej rozpatrzeć.
 5. Zapraszam graczy Gold do zapoznania się z wątkiem w strefie odnośnie testów meblowania - potrzebny nam jest Wasz feedback.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. SIK.Aroszparo

   SIK.Aroszparo

   albo event jakis nowy bo ciagle to samo katowane jest

  3. Maniekxx

   Maniekxx

   Trzeba kupić golda.

  4. Jator.

   Jator.

   Czy meble będzie trzeba kupić?

 6. AFX

  Norma

  Rozbieżnośc którą zgłaszasz dotyczy tylko jednego dnia - 3 października. Liczba minut za 2 października się zgadza co do minuty. Według Twojej rozpiski byłes na służbie tego dnia 48 minut, według naszych logów byłes na służbie 7 minut. Posiadamy w wybranych lokalizacjach na mapie kamery monitoringu które w wybranych obszarach prowadzą bardzo dokładną rejestrację wszystkich graczy i pojazdów które znajdą się w ich obrębie. Taki sam "zrzut" z kamery jest robiony na miejscu każdego zgłoszenia, również w trakcie jak dojeżdzają tam kolejne służby. Przejrzałem logi z nocy 3 października ale niestety na żadnej się nie znalazłeś. Jestem przekonany, że brakujące 41 minut nie zostało Ci naliczone ponieważ byłeś AFK lub miałes np. nieodpowiedni skin, ale nie logujemy tego tak dokładnie abyśmy mogli sprawdzić co robiłeś każdej sekundy. Proponuję dołożenie kamer w siedzibach frakcji i w miejscach które są często odwiedzane przez pracowników frakcyjnych. Czy mógłbyś wypisać miejsca które sam odwiedziałeś w nocy 3 października?
 7. AFX

  Ziomal97*sza zbanowany przez AFX

  Nie zostaniesz nigdy odbanowany.
 8. AFX

  DoNiU. zbanowany na forum przez AFX

  Nie zostaniesz odbanowany.
 9. AFX

  .Zombi zbanowany przez AFX

  Twoje konto doładowano 2x płatnościami które zostały zrealizowane za pomocą kradzionych kart kredytowych lub kradzionych kont PayPal. Transakcje były dokonane z adresu IP z którego na codzień u nas grałeś, także jeśli nie Ty ich dokonałeś to popytaj się o to domowników. Nie mogę rozpatrzeć apelacji jeśli to nie Ty się do bana przyczyniłeś, apelację musi napisać osoba winna.
 10. AFX

  Damianero zbanowany przez AFX.

  Nie zostaniesz nigdy odbanowany.
 11. AFX

  Bug dot. wyścigu na tamie

  Czyli jest to element wyścigu. Tak musi zostać.
 12. AFX

  Bug dot. wyścigu na tamie

  Sprawa latarnii to kwestia GTA, nie będziemy z tym nic robić a na pewno nie w trakcie trwania wyścigu. Co do szlabanu - czy on pojawia się i znika czy jest cały czas? Jak jest cały czas to tak musi być, przecież nie będziemy go usuwać po rozpoczęciu wyścigu.
 13. Wyścig ruszy wieczorem, tuż po licytacji. Będzie trwał tydzień, wykluczeni będą z niego zwycięzcy z ostatniego wyścigu.

 14. AFX

  Skiny z okazji dnia chłopca

  Jak już znajdziecie, to dajcie znać które z nich powinny według Was zostać na stałe :-).
×