Jump to content

Lobvz

Player
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Lobvz

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/09/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Podkarpacie

Recent Profile Visitors

332 profile views
 1. Chciałem byś szybciej to chyba jasne, ale też głupie zachowanie z mojej strony ;/
 2. Nick: Lobvz Staż: 993h Serial: D37D0F9ABACDBF5E97D55DEA28E096A1 Nick osoby zawieszającej: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na płytę lotniska Opis sytuacji: Zaparkowałem FCR na płycie lotniska . Dowody: - Coś od siebie: Zaparkowałem motorek na płycie lotniska, wiem przyznaje się i obiecuję że więcej się to nie powtórzy! Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy !
 3. Siemanko, napisz do mnie wiadomość mam sprawe do Ciebie. Ja nie napisze, ponieważ nie masz opcji pisania do Ciebie wiadomości prywatnych ;/ pozdro

 4. Nick: Lobvz Staż: 2lata Serial: C3CAC350A64805B31F2CC5239DAE4B93 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|AroweK* Powód zawieszenia prawa jazdy: DM Pojazdem Opis sytuacji: To nie było DM tylko ją przejechałem, jak by było DM to by mnie chyba z serwera wywaliło. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Wiem przejechałem ją i przepraszam więcej się to nie powtórzy. Ale z tego co ona mi pisała to dla niej nie ma żadnej kary za słownictwo. << Madzialena69(87): wiem ze nie ma miejsca na suszenie wiec jedz gdzie inndzie a nie wkurwiaj ludzi... << Madzialena69(87): pojebalo cie koles?
 5. Model Samochodu: Intruder Przebieg: 8400 Cena: Licka od: 20k Mp: 1k KT: 45k Kolor: Żółty Felgi: Twisty Kolor Świateł: Orginał Tuning: Wlot na maske, spojler wing XL, przeciwmgielne, taxi, twisty SS: http://imgur.com/a/QUAv6 Jeśli cena mnie nie zadowoli samochodu nie sprzedam.
 6. Lobvz

  Kupie cos do 50k

  Intrudt 8k przebieg TUNE: twisty, wlot maska, przeciwmgielne, spojler, taxo Gielda Sf jest wystawiony.
 7. Lobvz

  Kupie coś do 55k

  Intruder 8k przeb. Twisty, wlot maska, przeciwmgielne, spojler, taxo
 8. Jaka sabra jak ja jechalem sultanem ? Kolego coś ci sie pomyliło. !!!
 9. Nick: Lobvz Staż: 2 lata z przerwami Serial: C3CAC350A64805B31F2CC5239DAE4B93 Nick osoby zawieszającej: TrondoZPL.vin Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran SAMC i SMSA na autostradzie Opis sytuacji: Stałem koło skrzyżowania LS/LV i czekałem na gościa bo sprzedawałem mu domek gdy nagle karetka staranowała mnie. Typ mi napisał ile ma zapłacić, napisałem mu 100e, zapłacił i odjechał. Po 5min, zostaje mi zabrane prawko za taranowanie. Dowody:http://imgur.com/a/CHsgQ tu mam ss jak typ mi zapłacił i odjechał. Coś od siebie: Nie wiem dlaczego mi zostało zabrane prawo jazdy. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego wniosku i oczywiście odwieszenia prawka.
 10. Lokalizacja: Tierra Robada Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/735 Cena za dobę: 500e Cena za nieruchomość: Licytacja od: 0 Minimalne przebicie: 200 Kup teraz: 5k Nazwa nieruchomości: Wilcza nora Opis: Fajne miejsce, bankomat idealny na baze gangu! Zdjęcia nieruchomości:
×
×
 • Create New...