Jump to content

Noquni

Player
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

246 Świetny Gość!

About Noquni

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 12/19/2014

Komunikatory

 • Skype
  -----------------
 • Website URL
  http://-----------------

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Краков
 • Zainteresowania
  Tak

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LV
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

117629 profile views
 1. Nick: Noquni Staż: 1973 dni Serial: 59B556CC7A2AF453435885FCF051DFE4 Nick osoby zawieszającej: |PDSA|qbi. Powód zawieszenia prawa jazdy:taranowanie pomocy drogowej Opis sytuacji: Jechałem autostrada kolo mechanika dolnego i Pan qbi był na moim pasie potrąciłem go ponieważ go nie zobaczyłem a Pan qbi zabrał mi prawo jazdy. Dowody: Nie mam żadnego nagrania ani nic mam tylko osobę która jechała ze mną w samochodzie nick gracza Kegopy. Coś od siebie: Proszę od oddanie mi prawa jazdy moim zdaniem nie złamałem żadnego przepisu ruchu drogowego po prostu Pan qbi stal na moim pasie .
 2. Czytaj PW albo wbij na serwer

 3. AlexG275, napisał: "Regulacja środka ciezkosci zmienia znaczaco charakter auta, zmienia sie jego prowadzenie, to jak łatwo wpada w poślizg. Ponadto dzięki odpowiedniej regulacji możemy uzyskać lepsze przyspieszenie i auto lepiej trzymajace się drogi" AFX, napisał: Dodatkowo, nie odnalezliśmy żadnego odwzorowania takich modyfikacji w rzeczywistości. Nie ma pojazdu (albo o takim nie wiemy), który pozwalałby na przesunięcie środka ciężkości w trakcie jazdy. Nie znalezliśmy warsztatu samochodowego, który oferowałby takie usługi. Pytania dodatkowe: - czy znacie jakiś rzeczywisty pojazd, który fabrycznie udostepnią taką możliwość? - czy znacie jakiś rzeczywisty warsztat, który dokonuje takich modyfikacji w pojazdach? Ad.1 Tak istnieja pojazdy udostepniajace w niewielkim stopniu takie mozliwosci, posiadajace na pokladzie zawieszenia hydropneumatyczne (np. citroeny), pneumatyczne (np. ciagniki siodlowe) mozna pokusic sie o wiecej przykladow pieknych nazw typu airmatic ale wystarczy. Fabryka nie daje nam mozliwosci sterowania takimi ukladami, zmiana srodka ciezkosci podczas jazdy w zakrecie na sliskiej nawierzchni skutkowala by katastrofa (wyjatek ciagniki siodlowe np. zapinanie naczepy) przerobienie ukladu by mozna nim sterowac podczas jazdy zajelo by jakies 10min. Ad.2 Tak - Warsztaty ktore maja pojecie o fizyce i motoryzacji zrobia schemat elementow ktorych mozna sie pozbyc i gdzie dolozyc balast by uzyskac rozklad masy bliski 50/50 (przyklad samochodu fabrycznego mazda mx5) - Mozna wykorzystac zawieszenia hydropneumatyczne, pneumatyczne, hydrauliczne by w lekkim stopniu zmieniac srodek ciezkosci (przod/tyl) - Zrobienie samoblokujacego wozka z balastem poruszajacego sie po szynie.
 4. Noquni

  Kupie Alphe

  Model pojazdu: Alpha Przebieg: Bez znaczenia Cena: Dogadamy sie Tuning: Bez znaczenia Felgi: Bez znaczenia
 5. Model pojazdu: Buffalo Przebieg: obojetne Cena: Obojetne Felgi: Obojetne Tuning: Obojetne *Interesuje mnie samochod tylko z 4 cyfrowym id, zadne inne oferty mnie nie obchodza.
 6. Jesli chcesz aby apelacja zostala uznana, napisz w niej prawde. Taranowalas tego cheetaha, jezeli chodzi o niszczenie tej budki z Hot-Dogami obok stadionu, stal sobie tam gracz ktory rowniez zostal staranowany. Raport to dla nas informacja, sprawdzamy wtedy rozgrywke gracza i jesli nie mamy wyboru nakladamy kare. Apelacje odrzucam.
 7. Jako ze moj nick zostal tutaj wymieniony moje seriale to 9488D7CEDCA8E7B101A216A5E8F41554 (Dell), 774ECB5138DB9CDB141C41F40FD65343 (Asus), do kont ktore naleza do mnie Dziadek, Sleeper, Co. Powiazania moga wynikac z konta TuneNSD na ktore logowalo sie wiele osob z organizacji New School Drive w czasach 2014/2015 gdy bylo to legalne. Dodatkowo spora czesc sprzetu komputerowego ktorego uzywalem kiedys zostala sprzedana i poszla w polske. (handluje sprzetem komputerowym) Ja i moj sprzet nie ma z tym nic wspolnego. Do mojego konta nie maja dostepu osoby trzecie.
 8. Apelacje uznaje, na przyszlosc nie utrudniaj rozgrywki innym.
 9. Jesli masz problemy z samolotem, helikopterem, rozbiles sie, musisz ladowac awaryjnie napisz na siebie raport. Apelacje uznam, stosuj sie do regulaminu lotnictwa.
 10. Wcale nie czekales na lotnisku dla helikopterow oznaczonym H, bylo to zupelnie w innym miejscu, na drodze gdzie poruszaly sie samochody, dodatkowo znalazlem ze kary zostaly nalozone na siebie 2 czlonkow ekipy nie moglo sie pomylic. Za klamstwo w apelacji kare odczekasz w calosci. [2017-03-23 18:19:40] [Output] : KoloSEG otrzymał/a cofnięcie licencji lotniczej od PoweRR., powód: Lądowanie poza lot (1 d) [2017-03-23 18:20:34] [Output] : KoloSEG otrzymał/a cofnięcie licencji lotniczej od Dziadek, powód: Ladowanie poza lotniskiem (2 d)
 11. Tracisz prawo jazdy bo utrudniasz gre innym, taranujesz, rozjezdzasz ludzi. Nie bedziemy tolerowac takich zachowan, wczesniejsze kary byly odwieszane i niczego sie nie nauczyles. Apelacje odrzucam, kare odczekasz w calosci.
 12. Trzymam za słowo, Apelacje uznaje.
×
×
 • Create New...