Skocz do zawartości

Kreeyr

Premium
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 CJ

O Kreeyr

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 04.04.1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolnyśląsk
 • Zainteresowania
  Benzyna do kosiarki, gaz do kuchenek a diesel do traktora!
 1. Data i godzina zdarzenia:jakoś 8 stycznia coś koło 16/17. Nick/pasek: Kreeyr Nick/pasek oskarżonej osoby: RokoGamingS Mój serial: Raczej nie będzie potrzebny a jeśli będzie to podam. Opis: Tak jak widać w ss'ach gracz taranował mnie skuterem podczas pracy SM LS, i to nie raz a kilkukrotnie. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/XfBTq5N nr 2 https://imgur.com/a4jE29L Oczekiwania: prawo jazdy na 7 dni.
 2. Data i godzina zdarzenia:7 stycznia 2019 r. coś koło gidzny 16:10 Nick/pasek: Kreeyr Nick/pasek oskarżonej osoby: NeveQ Mój serial: Raczej nie będzie potrzebny a jeśli będzie to podam. Opis: Tak jak widoczne na screenshocie pracowałem jako SM LS suszyłem, i NeveQ we mnie wjechał, kilka razy jak jechał w stronę giełdy ls, jak i również z niej wracał. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/RNpkO8h Oczekiwania: Zabrane prawo jazdy nawet na te 24h myślę że go zaboli i nauczy na przyszłość.
 3. Wtrącę się w wątek, poczytaj sobie jak działa "pożyczka gotówkowa" na tym serwerze działa dokładnie tak samo, skoro napisał że Ci pożycza, to jesteś zobowiązany mu oddać, i Administrator czy Moderator nie musi Ci niczego udowadniać. Przepraszam za wtrącenie się i pozdrawiam.
 4. Kreeyr

  Pashiner zbanowany przez FrugOo..?

  Zostałeś zbanowany, za to samo co ja prawdopodobnie. Jesli uczestniczyłeś ostatnio w zamieszaniu na skrzyżowaniu ls/lv, i zostałeś zakuty w kajdanki po czym zrobiłeś reconecta. To na 99.99% masz bana za to samo. Zrobiles rc mimo ostrzeżenia.
 5. Kreeyr

  Skarga na (Mech-FC)KubaAkaWariat

  Wypowiem się, Trafiłem na tego mechanika nie jedno krotnie i jest naprawdę toksyczny. Ale spokojnie z tego co ostatnio widziałem został zbanowany na 90 dni za CBK wobec kogoś z załogi, nie jestem pewien czy to nie pomyłka ale raczej nie.
 6. Moja własna głupota. Cóż zostaje mi chyba przeczekać karę. Odczekać* Dobra nie ważne, temat uważam za zamknięty.
 7. Kreeyr

  |KOMIS|WALERO zbanowany przez times

  Nasze wypowiedzi raczej na pewno nie zostaną wzięte pod uwagę, ale Osoba która zajmie się tą sprawą przebada całą sytuację.
 8. Kreeyr

  Matthew10 zbanowany przez Bob_Harley

  Dostałeś bana na 2 godziny, wiec była to chwilowa kara za ogłoszenia, to po co ta apelacja?
 9. Dobrze rozumiem. Poczekajmy jeszcze na wypowiedz FrugOo.
 10. Kreeyr

  |KOMIS|WALERO zbanowany przez times

  Jeśli to jest prawdą to co piszesz, to powinieneś zostać odbanowany. A co do zerowania Twojego konta myślę że było by to nie fair skoro byłeś ofiarą.
 11. Nick: Serial:A542E040C1E4D201E64E78C82563E593 Staż na serwie: 3lata Nick admina: Powód zbanowania: Utrudnianie rozgrywki...? Krótki opis sytuacji: Nie mam co opisywać, grałem wczoraj na serwerze i nie pamiętam żebym pod wieczór komuś przeszkadzał jezdziłem normalnie, wracam dzisiaj po szkole i mam bana do 21 grudnia do godziny 00:00 Dowody: ---- Link do poprzedniego podania: ---- Coś od siebie: Nie wiem za co dostałem bana bo tak jak wyżej nie pamiętam żebym coś odwalił, nie zostałem o tym powiadomiony żadnym kickiem ani nic, tym bardziej od FrugOo nic nie dostałem.. wiec? FrugOo mógłbyś przytoczyć mi co takiego zrobiłem że zostałem zbanowany do 21 grudnia? Osoby nie związane z Apelacją, prosze o nie wypowiadanie się. Ewentualnie osoby której rzeczywiście coś zrobiłem i za to ban
 12. Napisałem, ze mogłem zwolnic ale tego nie zrobiłem. Ale skoro to mój pas, a on na nim stał? Nie jestem typem gracza który jeździ i tylko taranuje czy coś. Staram się grać RP i nie chodzie i taranuje bo mi tak pasi. Rambo, odpowiedziałem Ci.
 13. Polecam czytać ze zrozumieniem. 1.Tak przeskoczyłem przez bande. 2. Nie skakałem po autach tylko wjechałem na 1 i mnie pociągneło. 3. Taran? Człowieku ziomek stał na MOIM PASIE to czemu on nie dostał warna lub prawko za reczny na moim pasie i siedzenie w aucie? Hmm..? Pan Felus [jesli pomyliłem nick to sry] zabrał mi prawko na 12h za jazde pod prąd, i uderzenie w niego przypadkiem. To Administrator, ty masz moda i widze uwazasz ze masz wiecej praw.
×