Jump to content

Kreeyr

Player
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About Kreeyr

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/04/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Dolnyśląsk
 • Zainteresowania
  Benzyna do kosiarki, gaz do kuchenek a diesel do traktora!
 1. Data i godzina zdarzenia:jakoś 8 stycznia coś koło 16/17. Nick/pasek: Kreeyr Nick/pasek oskarżonej osoby: RokoGamingS Mój serial: Raczej nie będzie potrzebny a jeśli będzie to podam. Opis: Tak jak widać w ss'ach gracz taranował mnie skuterem podczas pracy SM LS, i to nie raz a kilkukrotnie. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/XfBTq5N nr 2 https://imgur.com/a4jE29L Oczekiwania: prawo jazdy na 7 dni.
 2. Data i godzina zdarzenia:7 stycznia 2019 r. coś koło gidzny 16:10 Nick/pasek: Kreeyr Nick/pasek oskarżonej osoby: NeveQ Mój serial: Raczej nie będzie potrzebny a jeśli będzie to podam. Opis: Tak jak widoczne na screenshocie pracowałem jako SM LS suszyłem, i NeveQ we mnie wjechał, kilka razy jak jechał w stronę giełdy ls, jak i również z niej wracał. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/RNpkO8h Oczekiwania: Zabrane prawo jazdy nawet na te 24h myślę że go zaboli i nauczy na przyszłość.
 3. Wtrącę się w wątek, poczytaj sobie jak działa "pożyczka gotówkowa" na tym serwerze działa dokładnie tak samo, skoro napisał że Ci pożycza, to jesteś zobowiązany mu oddać, i Administrator czy Moderator nie musi Ci niczego udowadniać. Przepraszam za wtrącenie się i pozdrawiam.
 4. Zostałeś zbanowany, za to samo co ja prawdopodobnie. Jesli uczestniczyłeś ostatnio w zamieszaniu na skrzyżowaniu ls/lv, i zostałeś zakuty w kajdanki po czym zrobiłeś reconecta. To na 99.99% masz bana za to samo. Zrobiles rc mimo ostrzeżenia.
 5. Wypowiem się, Trafiłem na tego mechanika nie jedno krotnie i jest naprawdę toksyczny. Ale spokojnie z tego co ostatnio widziałem został zbanowany na 90 dni za CBK wobec kogoś z załogi, nie jestem pewien czy to nie pomyłka ale raczej nie.
 6. Moja własna głupota. Cóż zostaje mi chyba przeczekać karę. Odczekać* Dobra nie ważne, temat uważam za zamknięty.
 7. Nasze wypowiedzi raczej na pewno nie zostaną wzięte pod uwagę, ale Osoba która zajmie się tą sprawą przebada całą sytuację.
 8. Dostałeś bana na 2 godziny, wiec była to chwilowa kara za ogłoszenia, to po co ta apelacja?
 9. Jeśli to jest prawdą to co piszesz, to powinieneś zostać odbanowany. A co do zerowania Twojego konta myślę że było by to nie fair skoro byłeś ofiarą.
 10. Nick: Serial:A542E040C1E4D201E64E78C82563E593 Staż na serwie: 3lata Nick admina: Powód zbanowania: Utrudnianie rozgrywki...? Krótki opis sytuacji: Nie mam co opisywać, grałem wczoraj na serwerze i nie pamiętam żebym pod wieczór komuś przeszkadzał jezdziłem normalnie, wracam dzisiaj po szkole i mam bana do 21 grudnia do godziny 00:00 Dowody: ---- Link do poprzedniego podania: ---- Coś od siebie: Nie wiem za co dostałem bana bo tak jak wyżej nie pamiętam żebym coś odwalił, nie zostałem o tym powiadomiony żadnym kickiem ani nic, tym bardziej od FrugOo nic nie dostałem.. wiec? FrugOo mógłbyś przytoczyć mi co takiego zrobiłem że zostałem zbanowany do 21 grudnia? Osoby nie związane z Apelacją, prosze o nie wypowiadanie się. Ewentualnie osoby której rzeczywiście coś zrobiłem i za to ban
 11. Napisałem, ze mogłem zwolnic ale tego nie zrobiłem. Ale skoro to mój pas, a on na nim stał? Nie jestem typem gracza który jeździ i tylko taranuje czy coś. Staram się grać RP i nie chodzie i taranuje bo mi tak pasi. Rambo, odpowiedziałem Ci.
 12. Polecam czytać ze zrozumieniem. 1.Tak przeskoczyłem przez bande. 2. Nie skakałem po autach tylko wjechałem na 1 i mnie pociągneło. 3. Taran? Człowieku ziomek stał na MOIM PASIE to czemu on nie dostał warna lub prawko za reczny na moim pasie i siedzenie w aucie? Hmm..? Pan Felus [jesli pomyliłem nick to sry] zabrał mi prawko na 12h za jazde pod prąd, i uderzenie w niego przypadkiem. To Administrator, ty masz moda i widze uwazasz ze masz wiecej praw.
×
×
 • Create New...