Skocz do zawartości

HayPay

Premium
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Dobra

1 obserwujący

O HayPay

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 19.03.2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń, Poland

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Miejska LV
 • Ranga frakcyjna
  Urzędówka

Ostatnie wizyty

622 wyświetleń profilu
 1. HayPay

  Kupie Premiera ! do 175k !

  Model pojazdu:Premier Przebieg:max do 30kp Cena:Do 175k Felgi:Offroad (Obowiązkow) FMK,też obowiązkowe !
 2. HayPay

  LOCK SPRZEDANE

  Nie pisał lock ani nic tego typu wiec skąd mamy wiedzieć?
 3. HayPay

  LOCK SPRZEDANE

  155k
 4. HayPay

  Licytacja pojazdów (Mesa, Sadler, Perennial, Moonbeam)

  Perek 2k bo widze ze ktoś cofną
 5. HayPay

  Sprzedam Premiera !// Lock !

  Sprzedany
 6. Imie: TymonWiek: 16Pasek gracza:Staż na serwerze: 4 lata ,857h (Bardzo szybko rośnie)Serial: A48864C48989A4AF091F60910FAC079Czy zdarzało ci się utrudniać pracę serwera (odwalanie, przeszkadzanie administracji, frakcjom lub graczom, itd) : Nie, nigdy nie zdarzyło mi się robić tego typu czynności. Wolę pomagać nowym graczom, frakcją, administracji.Czy byłeś kiedyś karany na serwerze? (Podaj swoje kary): Ostatnia kara, Była około miesiąca temu. Rozbiłem się samolotem i zapomniałem zgłosić.Czy potrafisz łatwo nawiązywać dobry kontakt z innymi graczami?: Tak. Nawet bym twierdził że bardzo dobrze, najczęściej zdarza się to w nocy z piątku na sobotę wtedy ktoś szuka czegoś nowego co przykuje jego uwagę, ale niestety jeżeli nie będziemy pomagać nowym graczom będzie o nich coraz ciężej. Trzeba pomagać, i się do tego czuję zobowiązany jako doświadczony gracz.Czy potrafisz grać w zespole?: Tak. Nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktu z nowymi dla mnie ludźmi. jestem otwarty i chętny na nowe znajomości.Czy masz problemy z podporządkowaniem się rozkazom przełożonych?: Nie, nie mam takich problemów.Czy zapoznałeś się z nowym regulaminem?: Pewnie ze tak, jak i ze starym jak i z nowymCzy pracujesz aktualnie w urzędowej SM? Tak od około miesiąca jestem w urzędowej SM LV.Czy posiadasz TeamSpeak?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Tak Coś o sobie: Jestem raczej spokojny, nie mam żadnych problemów z agresją, Jestem zdyscyplinowany, trenuje boks olimpijski co prawda mam wyjazdy na walki itd, Ale nie mam problemu z wbijaniem 20 nawet do 30 godzin tygodniowo, Jestem kulturalny a to ważne żeby nie hańbić dobrego miana munduru ! .Czemu zasługujesz na to stanowisko?: Zasługuje ponieważ lubię pomagać, jestem odpowiedzialny, nawiązuje dobry kontakt z ludźmi i szybki z wielką chęcią będę służył w SMSA to dorga do mojego awansu !. Nigdy nie byłem w SMSA choć to moje 3 podanie może tym razem się uda, ja się nie poddam !. Wspominam że mam czas na wyrabianie normy jak i na szkolenia!.
 7. Model pojazdu:Premier Przebieg: 23k Cena: 180k (Negocjujemy) Kolor: Taxo Felgi:Grove Kolor Świateł: Białe Tuning: Mk1, Mk2, Mk3, Ultra-wide, rh1, taxo Zdjęcie Pojazdu:
 8. HayPay

  Sprzedam/Wycena Premiera

  Wycofuje
 9. HayPay

  Sprzedam 3 auta na każdą kieszeń!

  Tahona 33k
 10. HayPay

  Sprzedam pereniala

  Za tego z twistami dam 1.500e
 11. HayPay

  Konkurs na 5 perków

  Pisze byle jaki komentarz
 12. Model pojazdu:Flash Przebieg:6277 Cena: 340k mozemy się negocjować ! Kolor:Czarny Felgi: Wires Kolor Świateł: George Pink 94% Tuning:Mk3,Rh1 , Spolier x-flow , progi alien ,Wloty x-Flow (podwójne), Wydech Alien, Przedni zderzak x-flow, tylny zderzak x-Flow.
 13. HayPay

  Lock !

  Model pojazdu:Flash Przebieg:6277 Cena: 340k mozemy się negocjować ! Kolor:Czarny Felgi: Wires Kolor Świateł: George Pink 94% Tuning:Mk3,Rh1 , Spolier x-flow , progi alien ,Wloty x-Flow (podwójne), Wydech Alien, Przedni zderzak x-flow, tylny zderzak x-Flow. Zdjęcie Pojazdu:
 14. HayPay

  Kupię Hermes'a lub coś do 660k

  Flash 6,3kp Lampki różowe Około 90 % fvizu mk3,Rh1 Meshe 355 k mozemy sie po negocjować
×