Jump to content

|SMSA|Kirkov

Premium
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Świetny Gość!

1 Follower

About |SMSA|Kirkov

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 09/06/2000

Komunikatory

 • Skype
  michal39459
 • Steam
  Kirkov

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska
 • Zainteresowania
  Wschód

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Młodszy Strażnik

Recent Profile Visitors

695 profile views
 1. Jestem za mało prestiżowy by znać osobę wyżej :E
 2. Nick: BabciaStaraGabcia Serial: 526A6D3976409BA2EDA4E655AFC808E3 Staż na serwie: w tym roku będzie 5 lat Nick admina: Maga Powód zbanowania: Przelewy Krótki opis sytuacji: Gdy dostawałem bana zacząłem przelewać pieniądze i wysprzedawać wszystko po zaniżonej cenie chyba, piszę to co pamiętam, niestety ale było to rok temu i nie pamiętam wszystkiego dokładnie. Piszę to, gdyż nie chcę zostać posądzony o kłamstwa. Nic nie sprzedawałem bo od czasu kiedy miałem bana już za handel to tego nie robiłem już. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/344100-babciastaragabcia-zbanowany-przez-maga/?tab=comments#comment-2508014Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Zależy mi na odbanowaniu bo nie chcę być tutaj dłużej już zbanowanym, poprawiłem swoje zachowania i chcę zacząć tu normalnie grać. Tak wiem, dużo kar miałem, aczkolwiek po moim zachowaniu po banie możesz wywnioskować dużo, iż się zmieniłem i staram się nie bez powodu o unbana. Możemy także iść na układ, że każda moja następna kara skończy się tzw. banem prewencyjnym. Dziękuje cię za wysłuchanie i odpowiedź. Piszę za zbanowanego. Chciałbym też dodać, że podczas gdy zacząłem starać się o unbana pisząc apelację, ktoś w moim imieniu zaczął wysyłać screeny na wsp. (Informuję bo nie chcę oberwać tym :) )
 3. Przepraszam zapomniałem o tym podpunkcie. https://pylife.pl/forums/topic/343607-wniosek-o-unban-babciastaragabcia-zbanowany-przez-maga/?tab=comments#comment-2503851
 4. Nick: BabciaStaraGabcia Serial: 526A6D3976409BA2EDA4E655AFC808E3 Staż na serwie: w tym roku będzie 5 lat Nick admina: Maga Powód zbanowania: Przelewy Krótki opis sytuacji: Gdy dostawałem bana zacząłem przelewać pieniądze i wysprzedawać wszystko po zaniżonej cenie chyba, piszę to co pamiętam, niestety ale było to rok temu i nie pamiętam wszystkiego dokładnie. Piszę to, gdyż nie chcę zostać posądzony o kłamstwa. Nic nie sprzedawałem bo od czasu kiedy miałem bana już za handel to tego nie robiłem już. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Zależy mi na odbanowaniu bo nie chcę być tutaj dłużej już zbanowanym, poprawiłem swoje zachowania i chcę zacząć tu normalnie grać. Piszę za zbanowanego.
 5. where u kase mam za golda XD

  1. SnackDogg.

   SnackDogg.

   to chodź się naćpać

  2. |SMSA|Kirkov

   |SMSA|Kirkov

   Jak jestem to ty zwiewasz na szpital 😐

 6. Ble ble Pasek z panel.pylife.pl: Twoje imię oraz wiek: Michał, 18 lat Opisz swój charakter i zainteresowania: Otóż to ja! Radosny, lubiący zabawę, ale też jeśli wymaga sytuacja poważny, no i rzecz jasna potrafię podać pomocną dłoń innym! Jak widać interesuję się wschodem, niektórzy nawet mnie komuchem nazywają, lecz napewno nie reprezentuje tego w swoim prawdziwym życiu, no i jeszcze nie tutaj na serwerze. Moim zajęciem w życiu jest harcerstwo, więc przecież tam nie mogę tego reprezentować, ale można się interesować. Nikt nie zabrania Czy byłeś/aś kiedyś karany/a na serwerze? (jak tak to za co?): Otóż to, nawet jeśli byłem to baaaaaaaaaardzo dawno. Pokuszę się o stwierdzenie, że na 5 lat gry, to tak jakoś 3 lata temu. Czy byłeś/aś już w jakiejś organizacji (Jak tak to w jakiej): Tak, Radioactive, Corleone i sporo innych mniejszych. Czy posiadasz Teamspeak'a oraz sprawny mikrofon?: Tak Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: Tak Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/aś przejść rekrutację?: A no, ponieważ jestem super...... nie no, po prostu. Myślę że się na to nadaję, należeć do tak szanowanej organizacji. Napewno źle jej reprezentować nie będę
 7. Posiadacz, albo były posiadacz sentinela 😏
 8. Tak się zastanawiałem czemu rekru do PSP tak długo otwarte, a tu nie ma nikogo w zarządzie 😯

  Zacofany z tymi informacjami jestem jakiś 😒

  1. |ASFSA|Tobiasz3568

   |ASFSA|Tobiasz3568

   No nikogo. No bardzo.

  2. Coqe*

   Coqe*

   Nie jest otwarta długo. Rekrutacja zazwyczaj trwa tydzień, lub do uzbierania odpowiedniej liczby podań.

  3. |A-K69N|ASFSA|gravees

   |A-K69N|ASFSA|gravees

   Ten status zmniejsza ci szanse(XD)

 9. Cytuje jego słowa: "Przepraszam za tą sytuację, nie myślałem wtedy trzeźwo i sam żałuje sytuacji bo teraz, nie mam majątku do którego mógłbym wrócić. No i nie myślałem, że szansa na unbana kiedykolwiek się pojawi."
 10. Nick: BabciaStaraGabcia Serial:526A6D3976409BA2EDA4E655AFC808E3 Staż na serwie: 4 lata lub 5 lat Nick admina: Maga Powód zbanowania: Wyjasnij przelewy Krótki opis sytuacji: Nwm o co chodzi, na koniec gry gdy dostawałem bana rozdawałem każdemu po 4k. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ) Dostałem unbana i chciałbym wrócić do normalnej gry. Liczę na wyjaśnienie sprawy! Mogę też dostać informację czy moje konto posiada jeszcze jakieś inne bany aktywne? Z góry dziękuje! Piszę za zbanowanego.
 11. Nick: BabciaStaraGabcia Link do profilu: https://pylife.pl/profile/10040-babciastaragabcia/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 526A6D3976409BA2EDA4E655AFC808E3 Staż na serwie: 4 lata 5 lat? Nick admina: Ciastek15 Break noctropolis Powód zbanowania: Trollowanie i wypowiadałem się w działach SFSA po wyrzuceniu. Krótki opis sytuacji: Trollowałem i odwalałem w działach SFSA Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Zalezy mi na ubie, gdyz zostalem odbanowany na serwerze. Obiecuje ze sytuacja sie nigdy nie powtorzy.
 12. Nick: BabciaStaraGabcia Serial:526A6D3976409BA2EDA4E655AFC808E3 Staż na serwie: Grałem 4l(nim bana dostałem) Nick admina: AFX Powód zbanowania: omijanie bana, wyjasnij na forum Krótki opis sytuacji: Dostałem bana na serwerze, za to że omijałem bana na forum. Na forum bana dostałem za ciągłe trollowanie. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Było ale ten kto pisał to chyba zmienił nick i nie mam do tego dostępu ale werdykt chyba znany. Coś od siebie: Cóż ja mogę napisać, moje zachowanie było tragiczne... Przyznaję, że nie raz przeginałem, wiem, że mnie noctropolis ostrzegał, no ale karę dostałem taką jaką dostałem. Po roku byciu zbanowanym, apeluję o możliwość zdjęcia bana na serwerze. Rozumiem, że jesteś przeciwko ale odczekałem długi czas tego bana i przemyślałem to i wo. Naprawdę chciałbym wrócić na ten serwer, zapewne jesteś w 100% na nie noctro, ale chcę ci pokazać, że ten rok nauczył mnie, że nie chcę więcej odwalać, tylko normalnie grać. Liczę dzisiaj na odbanowanie bym mógł pobyć na serwerze. Wyjaśniłem już dużo i obiecałem nie raz nie powtarzać tego. Mogę prosić o wypowiedź AFX'a czy nie da rady noctropolis? Ehh zapomniałem o serialu, przepraszam... W imieniu drugiej osoby piszę. Pozdrawiam.
 13. Data i godzina zdarzenia: 18.04.2019r godzina: 00:07 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 1D5A132B557F7B6795A5EEB6372CCCB4 Opis: A więc, postanowiłem sobie posuszyć, lecz nie musiałem długo czekać gdy się napatoczył jakiś kolega lekkich obyczajów chcący pokazać siłę swojego auta. Niech poczuje siłę zasad. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/jLRQkvr Na ss'ach widać sytuacje w trakcie i po. Myślę że tyle wystarczy by dowieść że to on. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): 1-2 dni bez prawa jazdy, jak dla mnie wystarczające Po poinformowaniu go o tym że napisałem skargę, rozjechał mnie jeszcze kilka razy. Ukarajcie go według własnego uznania.
 14. Data i godzina zdarzenia: 09.04.2019r. 17:19 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 1D5A132B557F7B6795A5EEB6372CCCB4 Opis: Suszyłem sobie z kolegą po fachu, a tu nagle pojawił się ten kolega! Taranował kilka razy, aż w końcu złapałem go na ss'ie. Na nim widać tego kolegę, jak i również mnie leżącego pod płotem no i dla dowodów że to był on, mówią o tym ślaby opon które wyjeżdżają z chodnika. Dowody w postaci logów: Nie trzeba http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/wUDxbsd Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Myślę że takie 2 dni, albo nawet 1 dzień bez prawka podziała na kolegę.
×
×
 • Create New...