Jump to content

|SMSA|WDPG|Kirkov

Gold
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Świetny Gość!

2 Followers

About |SMSA|WDPG|Kirkov

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 09/06/2000

Komunikatory

 • Skype
  michal39459
 • Steam
  Kirkov

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska
 • Zainteresowania
  Wschód

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Starszy Strażnik

Recent Profile Visitors

854 profile views
 1. Welshly Arms, utworem "Sanctuary". Muzyka do myślenia i robienia czegoś jednocześnie. Jak już przy autach jesteśmy, co sądzisz o Mitschubishi Lancer Evo 4?
 2. Wiadomka! SMSA, lecz SAPD też interesujace 😄👌 Co czujesz, gdy wiesz, że jakieś twoje słowo uraziło kogoś? 🤭
 3. Data i godzina zdarzenia: 05.01.2020 19.21 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: CD8B6113858780330391B02B17B11594 Opis: Otóż to, spełniałem obowiązki funkcjonariusza SMSA, czyli podawałem graczowi informacje o pojeździe na stacji SKP LV. Niestety gdy opuściłem budkę, zostałem dwukrotnie potrącony przez oskarżonego, a finalnie zabity przez niego. Dowody w postaci ss'ów: https://imgur.com/a/3rA32zO Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Zrozumienie swojego nieogarnięcia oraz ukaranie go prawem jazdy na 1-2 tygodnie. Gracz został poinformowany o skardze.
 4. Otóż aby wypowiadać się na ten temat, trzeba też znać sytuację i posiadać potrzebne informacje. Czyli zanim ktoś randomowy się tu wypowie, powinien poznać jakie to były pojazdy, co one posiadały i za ile były wystawione. Tyle z mojej strony, Pozdrawiam.
 5. Model pojazdu: Phoenix Przebieg: 8686.0 Cena:140k Kolor: Czarny Felgi: Ahaby Kolor Świateł: Zielony Tuning: Spojler Fury, Tune świateł GOLD, MK2 Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/eYjTHQE
 6. Lokalizacja: Red County Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/767 i https://panel.pylife.pl/domy/766 Cena za dobę: Dom - 200 Euro, Kawalerka - 50 Euro Cena za nieruchomość: Za cały zestaw 2000 Euro Nazwa nieruchomości: Dom i Kawalerka Opis: Po wykupieniu tych dwóch nieruchomości, podwórka należy praktycznie do jednej osoby! Zdjęcia nieruchomości:*wymagane*: https://imgur.com/vN97yxV
 7. Przyjaciel z frakcji, da się z nim pogadać!
 8. Jestem za mało prestiżowy by znać osobę wyżej :E
 9. Nick: BabciaStaraGabcia Serial: 526A6D3976409BA2EDA4E655AFC808E3 Staż na serwie: w tym roku będzie 5 lat Nick admina: Maga Powód zbanowania: Przelewy Krótki opis sytuacji: Gdy dostawałem bana zacząłem przelewać pieniądze i wysprzedawać wszystko po zaniżonej cenie chyba, piszę to co pamiętam, niestety ale było to rok temu i nie pamiętam wszystkiego dokładnie. Piszę to, gdyż nie chcę zostać posądzony o kłamstwa. Nic nie sprzedawałem bo od czasu kiedy miałem bana już za handel to tego nie robiłem już. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/344100-babciastaragabcia-zbanowany-przez-maga/?tab=comments#comment-2508014Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Zależy mi na odbanowaniu bo nie chcę być tutaj dłużej już zbanowanym, poprawiłem swoje zachowania i chcę zacząć tu normalnie grać. Tak wiem, dużo kar miałem, aczkolwiek po moim zachowaniu po banie możesz wywnioskować dużo, iż się zmieniłem i staram się nie bez powodu o unbana. Możemy także iść na układ, że każda moja następna kara skończy się tzw. banem prewencyjnym. Dziękuje cię za wysłuchanie i odpowiedź. Piszę za zbanowanego. Chciałbym też dodać, że podczas gdy zacząłem starać się o unbana pisząc apelację, ktoś w moim imieniu zaczął wysyłać screeny na wsp. (Informuję bo nie chcę oberwać tym :) )
 10. Przepraszam zapomniałem o tym podpunkcie. https://pylife.pl/forums/topic/343607-wniosek-o-unban-babciastaragabcia-zbanowany-przez-maga/?tab=comments#comment-2503851
 11. Nick: BabciaStaraGabcia Serial: 526A6D3976409BA2EDA4E655AFC808E3 Staż na serwie: w tym roku będzie 5 lat Nick admina: Maga Powód zbanowania: Przelewy Krótki opis sytuacji: Gdy dostawałem bana zacząłem przelewać pieniądze i wysprzedawać wszystko po zaniżonej cenie chyba, piszę to co pamiętam, niestety ale było to rok temu i nie pamiętam wszystkiego dokładnie. Piszę to, gdyż nie chcę zostać posądzony o kłamstwa. Nic nie sprzedawałem bo od czasu kiedy miałem bana już za handel to tego nie robiłem już. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Zależy mi na odbanowaniu bo nie chcę być tutaj dłużej już zbanowanym, poprawiłem swoje zachowania i chcę zacząć tu normalnie grać. Piszę za zbanowanego.
×
×
 • Create New...