Jump to content

Kamikaze*cj

Player
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Kamikaze*cj

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/21/1917

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Recent Profile Visitors

410 profile views
 1. Kiedy będziesz na serwerze?
 2. Przepraszam bardzo za zaistniałą sytuację, najwidoczniej zapomniałem że dany pojazd felg już nie posiada. Proszę o unban i obiecuje, że oddam pieniądze za montaż felg.
 3. Nick: Kikut112 Staż: 2 lata Serial: 963E1C03D65568414E366D09B64185A2 Nick osoby zawieszającej: FapaSmerf Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Staranowałem kilka aut. Dowody: Nie mam Coś od siebie: Bardzo przepraszam za to co zrobiłem, dodam jeszcze że to moja pierwsza kara od dłuższego czasu. Proszę o zwrot prawa jazdy.
 4. Problem wciąż nie rozwiązany, ustanawiam nagrodę pieniężną dla osoby która mi pomoże.
 5. Mam antywirusa, gta sa pirat ale nigdy nie bylo z tym problemu zawsze po formacie wszystko śmigało
 6. Nic z tego, dalej to samo.
 7. Cześć, wczoraj postanowiłem sformatować komputer, wszystko poszło zgodnie z planem, do momentu w którym postanowiłem uruchomić MTA. Coś poszło nie tak, wyskakują mi takie komunikaty. Zainstalowałem wszystkie sterowniki oraz wszystkie wymagane programy (trzecie zdjęcie) nie wiem co jest przyczyną tego błędu. Pragnę dodać, że GTA:SA również nie działa. Reinstalacja MTA oraz GTA:SA nie pomogła. Mój system operacyjny to windows XP. PS. Przepraszam za zdjęcia wykonane mikserem.
 8. Lokalizacja: SF, Ocean Flast. ID nieruchomości: 323 Cena za dobę: 200 e Cena za nieruchomość: Licytacja od 1k kup teraz lub oferta może mieć charakter licytacji> Licytacja Rodzaj nieruchomości: <kawalerka, domek itp.> Dom obok plaży Opis: <tutaj możemy napisać coś od siebie> Sprzedam dom obok plaży, znajduję się on nie daleko kościoła więc łatwo będzie zbijać reputację Polecam! (jeśli cena mnie nie zadowoli, dom zostanie moją własnością! Zdjęcia nieruchomości:
 9. ja to CytrynQa tylko na innym koncie
 10. Panowie z Medical Center, chyba czegoś zapomnieli ...
×
×
 • Create New...