Skocz do zawartości

Nayarany

Moderator
 • Zawartość

  1119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1801 Świetny Gość!

O Nayarany

 • Tytuł
  Trevor Philips
 • Urodziny 3 Styczeń

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nayarany

  xRyder zbanowany przez Tuszek

  Dobrze, mam nadzieję,otrzymałeś lekcję na przyszłość i więcej nie będziesz chciał zrobić czegoś podobnego oraz nie będziesz olewał ostrzeżeń nadawanych przez administrację. Myślę, że karę można zdjąć. Czekamy jeszcze na wypowiedź @Tuszek
 2. Nayarany

  xRyder zbanowany przez Tuszek

  194 Thiag0.: czy ty na pewno chcesz kupić mechanika fort carson za 1k? 160 xRyder: Tak 194 Thiag0.: 100% ? 160 xRyder: to chodz kupie (Thiag0 chciał nam pomóc i sprawdzić czy ostrzeżenia poskutkowały, czy miałeś je gdzieś) [2018-08-08 14:37:19] [Output] : xRyder otrzymał/a ostrzeżenie od Nayarany: Handel pracą jest zakazany i karany banem/zakazem pracy. [2018-08-08 14:49:26] [Output] : xRyder otrzymał/a ostrzeżenie od Nayarany: Ostatnie ostrzeżenie.. Handel pracą jest ZAKAZANY i KARANY banem/zakazem pracy! Dokładnie to jest powodem. otrzymywałeś parę ostrzeżeń, że handel pracą jest zakazany i karany a Ty dalej ogłaszałeś, potem dostaliśmy raport, że jesteś w urzędzie i w dalszym ciągu chcesz zakupić pracę od jednego z graczy. Ostrzeżenia nie skutkowały to zajęliśmy się tą sprawą w inny sposób. @Tuszek
 3. Mam nadzieję, że więcej nie dasz się namówić na coś podobnego. Trzymam za słowo, karę zdejmuję i zamykam.
 4. Raport napisała osoba, która jechała osobnym autem za Tobą do mechanika. Mimo to kara minęła, nie tylko SAPD jest od karania graczy za takie wykroczenia. Zamykam.
 5. Nayarany

  Sygnatura

 6. Nayarany

  GOLD

  Tak, przez SMS możesz doładować tylko Premium na panel.pylife.pl, golda możesz przez paypal na stronie a przez SMS tylko w grze.
 7. Nayarany

  Problem z enb

  Nic nie trzeba usuwać ani zmieniać. Bawiłem się z ogromną ilością ENB i problem jest o to co napisał Conversiak (cześć) Napisałeś, że zazwyczaj masz włączone mumble, wyłącz je, odpal MTA z tym enb i jak Ci się włączy możesz wtedy odpalić mumbla.
 8. Nayarany

  GOLD

  Na serwerze wpisujesz komendę /gold i tam masz wszystko opisane. I tak, można zakupić poprzez SMS, gold na 10d kosztuje 17.23zł
 9. Nayarany

  dostalem mandat a tego nie zrobilem

  Najprawdopodobniej chodzi o to Nieprawidłowe parkowanie Parkowanie na chodniku przed urzędem. 200€, 3p. Cóż, pojazd jest zaparkowany nieprawidłowo i jak najbardziej mógł być za to wystawiony mandat. Myślę, że zostało wyjaśnione.
 10. Odwieszam i zamykam.
 11. Nayarany

  Plebiscyt miesiąca - Lipiec 2018!

  1. Najlepszy moderator serwera: Ciastek15 Domelek* Josh* KuBs0n.RHS Lechu. Squatter TrondoZPL 2. Najlepszy junior moderator serwera: Break Conversiak Kodway.RHS Rysiuu.RHS Shadowik* SoczeeK VeiN. 3. Najlepszy administrator serwera: |X|DeadPool. Johntsy lajoN Prowned SayOkay Tymian Vespe ZIELUNINIO92 4. Najlepszy RCON serwera: AFX Bloodline_ Maga noctropolis 5. Najlepszy eventowiec miesiąca: TrondoZPL Ciastek15 6. Najbardziej pomocna osoba: Ciastek15 7. Najbardziej zapracowana osoba: AFX 8. Najzabawniejsza osoba forum/serwera: - 9. Najlepszy użytkownik komunikatora głosowego TeamSpeak3/Mumble: - 10. Największy No-Life miesiąca: Rambo! 11. Najlepsza organizacja: - 12. Najlepiej działająca frakcja: San Andreas Police Department 13. Najlepszy pracownik frakcji: - 14. Najlepsza grupa miesiąca: Radio K69 Redakcja Prasowa K69 Teatr K69 Racing Club Moto Club Sky Falcons Ochotnicza Straż Pożarna 15. Najlepszy redaktor miesiąca: Josh* Simpel MegaMasterPL Recover 16. Najlepszy prezenter miesiąca: Matu 17. Najlepsza aktualizacja: Wszystkie na swój sposób dobre.
 12. Mam nadzieję, że sytuacja nie będzie się powtarzać. Karę zdejmuje i zamykam.
×