Jump to content

Ojciec_Dyrektor

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About Ojciec_Dyrektor

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Płock

Recent Profile Visitors

286 profile views
 1. Masz rację przecież każdy powinien mieć szansę aby skorzystać z tunera choć raz, ale nie wypowiadaj się w nie swoich skargach bo Ci punkty karne wlepią czy coś podobnego, to taka rada na przyszłość.😉
 2. Od kiedy opuszczenie stanowiska nie jest opuszczeniem stanowiska ? Mało tego, wymieniacie się wspólnie z kolegami tym samym stanowiskiem od godziny bodajże 17 (?) nie dając innym graczom dojścia do stanowiska tunera. Twoje nagranie dowodzi na opuszczenie Twojego stanowiska, nie ważne z jakich powodów, nikomu opony dawać nie musisz, dlatego na własne życzenie straciłeś stanowisko, na które wszedłem ja. Obydwoje dostaliśmy kicka więc tu jest po równo, ale dlaczego jakimś dziwnym trafem pojawia się Twój kolega z gangu biorąc zwalniające się stanowisko ? Wszystko jest na ss. Druga sytuacja, po wcześniejszej konwersacji z Riddic'em gdzie już raz "zaklinaczwezy" wymienił się stanowiskiem z kolegą. Tym razem mieliście sposób żeby to ominąć, natomiast na głupiego nie trafiło i z tego zdarzenia również posiadam ss. Wasz koleżka, "Qlimax527" pyta się gracza "flipflop" czy może zaliczyć stano, po negatywnej odpowiedzi gracza "flipflop", który dokładnie ujął iż "Qlimax527" był dziś na stanowisku, nagle je zwalnia właśnie "Qlimax527", przypadek ? Następnie gracz "zaklinaczwezy" schodzi ze stanowiska, oddając je koledze "Qlimax527". A Ty uspokajasz gracza "flipflop" że zaraz gracz "zaklinaczwezy" odda Ci stanowisko. Oczywiście nie tunerskie lecz zwykłe. Dlatego ja się pytam, gdzie jest moje przewinienie w tym wszystkim ? Dlaczego oszukujecie innych graczy nie dając im dostępu do tunera przez cały wieczór ? Przecież nie powinno się wymieniać stanowiskiem jak długopisem czyż nie ? Werdykt w tym wszystkim pozostawiam administracji. Jeżeli zajdzie potrzeba napisania skargi na poszczególnych graczy czy organizację, która z resztą nosi podejrzaną nazwę "Mafia Garcia", zrobię to. Więcej się nie wypowiem, tylko zostawię cały opis dzisiejszego wieczoru. Pozdrawiam.
 3. *Nie karać punktami* Chwila, a to nie tylko ja Cię staranowałem ? Wyżej napisałeś, że wcześniej dużo osób to zrobiło, dlaczego chcesz zrzucić to bezczelnie na mnie ? Za tak niesmaczne słowa, które nie są dojrzałe nie powinieneś nawet pisać skargi na mnie.
 4. Nie przypominam sobie ów sytuacji, chciałbym abyś mi to pokazał. Jak sam wspominałeś podobno masz dowody ? Dlaczego nie zastosowałeś się do wzoru ? Jeżeli myślisz że znalazłeś głupiego to muszę Cię zmartwić, ale wrobić się w nic takiego nie dam. Prawka już dawno nie dostałem, jeżdżę ostrożnie więc dlaczego miałbym w kogoś wjechać ? Dla mnie 40e to grosz, mógłbym Ci to dać, podkreślam mógłbym gdybym to zrobił. Zostałeś ukarany za obrażanie mnie, teraz próbujesz się odegrać, rozumiem Twoja złość, ale nie rozumiem dlaczego wciąż idziesz w zaparte że to ja Cię uderzyłem. Pytanie ostatnie, dlaczego napisałeś skargę dopiero po ukaraniu Ciebie, powiedz mi też, czemu piszesz skargę za coś takiego i to jeszcze bez dowodów ? Mógłbyś po prostu przyjąć karę jak powinieneś i odpuścić ten cały cyrk, który aktualnie odstawiasz. Czekamy na wypowiedź administracji. Pozdrawiam.
 5. Data i godzina zdarzenia: 23:16 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 908D1DF7D8C644297532CF52D089EDB2 Opis: Jechałem w kierunku cygana tuż za FC, gracz Ikster postanowił jechać po złym pasie ruchu, co doskonale widać na screenie nr. 1. Perfidnie we mnie wjechał, próbował odpalić silnik więc wiadomo co się stało. Napisałem żeby zapłacił, napisałem również raport (ss nr. 3), niestety bez skutku. Proszę mi nie mówić, że takie sprawy załatwia się poprzez raport skoro nikt nie zwraca na to uwagi. Na zdjęciach widać po, której stronie stoi gracz, że odpala silnik, następnie rusza do przodu, cofając wjechał we mnie ponownie co potwierdza zderzak widniejący na ss nr. 1, znowuż na ss nr. 2 zderzak odpadł. Gdyby tylko napisał "przepraszam, zagapiłem się" zwyczajnie walnął skruchę, wolał odjechać nie odpisując nic. Dowody są ewidentne, nie ma się do czego przyczepić, nie posiadam na tyle mocnego komputera by nagrywać rozgrywkę 24/7 dlatego zdjęcia muszą wystarczyć tym bardziej iż widać wyraźnie co zaszło, więc proszę o racjonalne spojrzenie na ów skargę. Pozdrawiam. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Prawo jazdy 5d.
 6. Data i godzina zdarzenia: 13:40 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 908D1DF7D8C644297532CF52D089EDB2 Opis: Zajechałem do garci naprawić tampe. Nagle wyżej wymieniony gracz podbiega do mnie pisząc, że mam mu zapłacić 40e za zniszczenie auta (?). Następnie wskoczył na moje auto i tak stał aż do momentu kiedy nie zleciał z niego, oczywiście pisałem raport o utrudnianiu rozgrywki, ale nikt się tym nie zainteresował więc pojechałem w swoją stronę. Po odmowie zaczął mi wymyślać od zjebów, cejów, wodogłowiów (xd). Napisał że ma wszystko nagrane, jeżeli gdzieś naprawdę w niego uderzyłem i ma na to jakiś dowód niech go poda, a zapłacę bez marudzenia, na razie nie przypominam sobie żebym uderzał w jakiekolwiek auto. Natomiast co by nie było nie uprawnia go to do obrażania mojej osoby, bynajmniej taka jest moja opinia na ten temat. Dowody w postaci screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): To zależy od administracji, słowa są dosadne, nie ma zachowanej kultury wypowiedzi, dlatego jakieś mute srogie albo krótkiego bana.
 7. Data i godzina zdarzenia: Ok. 20:25 Nick/pasek: Ojciec_Dyrektor Nick/pasek oskarżonej osoby: FranekKimono Mój serial: 908D1DF7D8C644297532CF52D089EDB2 Opis: Wieczorna godzina, idealna by zbić trochę reputacji. Chcą jechać perennialem do Fort Carson przebiłem oponę. Wpadłem do Garci w SF. Pytając o możliwość założenia opony dostałem negatywną odpowiedź od jednego mechanika, z wytłumaczeniem, że on nie daje opon. Niewiele myśląc postanowiłem podjechać na stano obok, tutaj odpowiedź była pozytywna z tym, że zażyczył sobie 15e. Przelałem 10, z uwagi na fakt iż branie pieniędzy za coś takiego jest dla mnie czymś nowym. Wyżej wymieniony FranekKimono stwierdził że wielką różnice sprawia mu 5e, dlatego ponownie przelałem mu pieniądze, tym razem 5e. Grzecznie czekając na odpowiedź czy ruch mechanika po koło, na stanowisko wjechał gracz Carlos. oczywiście taranując mnie. Dowodzi na to jego wiadomość do mechanika "siema abc", już po całej konwersacji z Frankiem an temat koła, którego z resztą nie dostałem do teraz. Mechanik jednym słowem postanowił olać mnie, to że mu zapłaciłem i to że czekam na koło, bo ktoś wjechał perfidnie na stanowisko. Napisał mi tylko żebym odjechał bo jest kolejka, byłem pierwszy w kolejce zanim Carlos. wjechał na to stanowisko... Ja rozumiem, lepiej naprawić samochód, na którym da się zarobić 50e niż dać komuś koło za 15e, głównie chodzi mi o brak sprawiedliwości i uczciwości mechanika. Oczywiście olał mnie nie odpisując nic, 15e nie odzyskałem. Drugi to by napisał że teraz nie może oddał kasę i po problemie, on wolał przytulić marne 15e zamiast dać oponę jak na mechanika przystało. Jeżeli administracja ma jakieś wątpliwości do całej tej sytuacji, którą dokładnie opisałem krok po kroku, jeśli screeny jakie zamieszczę nie wystarczą mogę wyjaśnić wszystko dokładniej. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Na ostatnim z ss widać wyraźnie jak po całym zajściu mechanik się pyta gracza co robimy gdzie już dawno miał mi dać koło. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): 3 dni bana, mam w nosie 15e, może się nauczy uczciwości i sprawiedliwości.
 8. Witam serdecznie, swego czasu graliśmy sporo z moim dobrym kolegą, kolega postanowił wrócić na serwer z zapałem do kontynuowania rozgrywki. Problemem jest blokada na forum z uwagi ma wcześniejsze karygodne zachowanie. Pozwoliłem sobie napisać apelacje w imieniu wyżej wymienionego kolegi z racji iż on nie posiada takiej możliwości. Jeżeli zrobiłem zle proszę o informacje na pw co kolega ma zrobić w ów sytuacji. Nick: Ogen Link do profilu: https://pylife.pl/profile/1167-ogen/ Serial : 908D1DF7D8C644297532CF52D089EDB2 Staż na serwie: 5lat Nick admina: Tuszek Powód zbanowania: Obraza moderatora w temacie Krótki opis sytuacji: obraziłem moderatora w temacie dotyczącym skargi na mnie. Dlaczego to zrobiłem ? Nie wiem, a nawet już nie pamiętam. Dowody: https://pylife.pl/forums/topic/216517-skarga-na-jendrula/?tab=comments#comment-1624242 Link do poprzedniego podania: ——- Coś od siebie: Z miejsca chciałem przeprosić moderatora Tuszka za moje wcześniejsze zachowanie które udowodniło, ze nie dojrzałem do wypowiadania się publicznie na forum, aczkolwiek przez 3 lata które mam już za sobą od tamtego zdarzenia, nauczyłem się panować nad emocjami i nabrałem troszeczkę ogłady. Znów chciałbym mieć możliwość integracji z innymi graczami na forum nie tylko w grze. Forum to nieodłączna część serwera, dlatego prosiłbym o rozpatrzenie i druga szansę, więcej problemów ze mną nie będzie. Raz jeszczsze przepraszam Tuszka za zaistniała sytuację. Pozdrawiam Ogen.
 9. Ładnie ładnie, ale to jeszcze nie to moi drodzy.
×
×
 • Create New...