Jump to content

SeQ

Player
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SeQ last won the day on September 14

SeQ had the most liked content!

Community Reputation

577 Świetny Gość!

About SeQ

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 07/24/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Game Account

 • Faction
  Straż Pożarna
 • Faction rank
  Generał Brygadier

Recent Profile Visitors

3122 profile views
 1. Rozkaz personalny nr 26/2019 z dnia 25 września 2019r. w sprawie zmian w stanie osobowym funkcjonariuszy KG PSP Los Santos. Starszy Sekcyjny MagicznYY powraca na ponowne przeszkolenie poprzez SGSP. Sekcyjny EagleEye odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Strażak .M3FF0* odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Strażak Adam08k zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z niedopełnieniem obowiązków strażaka czyt. regulamin pkt. 1 ppkt. 7. Strażak Bayuu zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z otrzymaną karą "mute" na serwerze. Strażak renx; opuszcza SGSP na własne życzenie. Strażak Wasabi opuszcza SGSP na własne życzenie. Strażak Sz@bE opuszcza SGSP na własne życzenie.
 2. Rozkaz personalny nr 24/2019 z dnia 16 września 2019r. w sprawie zmian w stanie osobowym funkcjonariuszy KG PSP Los Santos. Emerytowany Generał Brygadier Erni* powraca do frakcji zajmując stopień Brygadier, witamy z powrotem! Młodszy Ogniomistrz Janush* powraca do frakcji zajmując poprzedni stopień. Starszy Strażak .M3FF0* powraca do frakcji zajmując poprzedni stopień.
 3. Rozkaz personalny nr 23/2019 z dnia 14 września 2019r. w sprawie zmian w stanie osobowym funkcjonariuszy KG PSP Los Santos. Aspirant SzafraN w związku z dużą aktywnością, ponadprogramową wiedzą pożarniczą, zaangażowaniem we frakcje, pomocą w rozwoju frakcji, zostaje awansowany na stopień Nadbrygadiera [nadbryg.]. Jednocześnie obejmuje on stanowisko Zastępcy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.
 4. JEST DOBRZE SEQ, TYLKO UWAŻAJ NA KLOCKI Z FARTEM

 5. Rozkaz personalny nr 22/2019 z dnia 14 września 2019r. w sprawie zmian w stanie osobowym funkcjonariuszy KG PSP Los Santos. Generał Brygadier Rysiuu odchodzi z frakcji na własne życzenie, dziękujemy mu za poświęcony czas na jej rozwój. Kapitan Gumka zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z brakiem aktywności. Kapitan Simpel zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z aktywnym banem na serwerze. Aspirant Adelaid zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z aktywnym banem na serwerze. Aspirant Konik zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z aktywnym banem na serwerze. Starszy Sekcyjny JestemWika zostaje zwolniona dyscyplinarnie w związku z aktywnym banem na serwerze. Sekcyjny Valdrigar odchodzi z frakcji na własne życzenie. Młodszy Ogniomistrz ;M!ksS powraca do frakcji na poprzedni stopień. Sekcyjny Linshi odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 6. Gratki ❤️

   

 7. Gratulacje! 🙂

 8. Gratulacje Generał!

 9. Sai.

  Gratuluję. :) 

 10. Kongtatulejszyn, uważaj na swojego pracownika bo pracuje w GR jako nadbrygadier 

×
×
 • Create New...