Jump to content

|SM|Serakasve

Player
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

1 Follower

About |SM|Serakasve

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 05/23/1998

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  S

Recent Profile Visitors

1313 profile views
 1. Nick: |SM|Serakasve Serial: 6D5189A02D38AF7E75040D330616CC04 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: VeiN. Powód zbanowania: Utrudnianie gry innym - skarga na forum Krótki opis sytuacji: Był filmik na którym przejeżdżałem obok , nikogo nie uderzając , nie taranując. Będąc niewinnym otrzymałem kare 60 dni , odczekałem miesiąc i chciałbym wrócić na mój ukochany serwer MTA gdyż gra w lola ciągle niszczy mi psychikę a także powoduje jedynie ofiary w postaci zepsutego sprzętu. Co innego mój ulubiony serwerek sprawia mi tylko przyjemność dlatego pragnę na niego wrócić. Zostałem osądzony niesłusznie gdyż tylko przejeżdżając obok zostałem ukarany. Ogólnie nie przeczę że nie jestem wzorowym kierowcą bo zdarzyło się zarysować komuś lakier aczkolwiek pokryłem mechanika własnymi pieniążkami które uczciwie zarabiam. Aniołem także nie jestem bo niektóre osoby naprawdę potrafią doprowadzić do złości. Mam ogólne postanowienie od pewnego czasu przestrzegać przepisów będąc pojazdem na jezdni. Chciałbym jeszcze zaznaczyć że moim postanowieniem noworocznym jest poprawa zachowania na serwerze , efekty były widoczne dotychczas lecz ta kara była dla mnie sroga , nie potrafię odczekać całości i chcę wrócić na ukochany serwerek , te wszystkie wspomnienia tj. latające sweepery , doskonali towarzysze rozgrywki którzy niejednokrotnie poprawiali humor. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku , gdyż chciałbym zadbać o swoje własne zdrowie. Pozdrawiam Cieplutko Seruś
 2. Hej, użyjmy żywota!

  Wszak żyjem tylko raz;

  Niechaj ta czara złota

  Nie próżno wabi nas.//Banik 60 dni XD

  1. Dah

   Dah

   Całkowicie niezasłużony, administracja popełniła błąd, ale rozumiem to. Zdarza się każdemu.

    

  2. $ami

   $ami

   Ależ oczywiście błąd administracji, ban jakżeby inaczej za nic

   Poza tym trzeba być naprawdę ameba żeby nawet typa na moście nie umieć zwodować XD

  3. Dah

   Dah

   Jak już mówiłem: "Zdarza się każdemu".

    

 3. Model pojazdu:FCR-900 Przebieg:obojętnie Cena:do ustalenia Felgi:-
 4. @Kola1 musisz napisać oddzielną apelację w celu odbanowania. Proponuję także opcji przywrócenia hasła jeżeli go nie pamiętasz.
 5. Nick: |SM|Serakasve Serial: 6D5189A02D38AF7E75040D330616CC04 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: Ukyori* Powód zbanowania: Taranowanie, nieostrożna jazda Krótki opis sytuacji: uderzyłem przypadkiem w gościa afczącego na srodku drogi a następnie napisał na mnie raporta i podjezdzał pod maskę żeby było że go taranuje. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Uważam karę za niesłuszną
 6. Potwierdzam. Mówi prawdę, chciałem żeby sprawdził czy moje auto nadal stoji na giełdzie. Nawet można sprawdzić w historii logowań ze logowałem się na jego komputerze całkiem niedawno
 7. Nick: FusRo Serial: 6D5189A02D38AF7E75040D330616CC04 Staż na serwie: 4 lata // 703 godzin Nick admina: MegaMasterPL Powód zbanowania: Celowe utrudnianie rozgrywki na pylife - Wpadanie pod koła pojazdów Krótki opis sytuacji: Zdarzyło się kilkukrotnie wpaść pod samochód na drodzę. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Karę dostałem na miesiąc i tydzień , odczekałem większą część kary lecz chciałbym wrócić na serwer.
 8. Ukaranie mnie za podawanie faktów ?
 9. O czymś nie wiedziałeś? Wnosisz o karę punktów dla mnie bo zagrażam twojej wygranej w tej skardze , to jest powodem
 10. Zgodziłeś się na transakcje po czym chcesz ją cofnąć bo sądziłeś ze więcej warte? Tutaj jest tylko i wyłącznie twoja wina.
 11. Skoro gracz się zgodził na taką wymianę to jest jego wina , jeśli administratorzy uznają tę skargę to znajdą się jakieś janusze giełdowe kupując auta drożej a potem będą pisać skargi o zwrot róznicy bo sądzą że auto jest mniej warte.
 12. Nick: Serczys(L)av Staż: 3 lata , około 650 h Serial: 6D5189A02D38AF7E75040D330616CC04 Nick osoby zawieszającej: SoczeeK Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd , celowy taran. Opis sytuacji: Staranowałem pojazd ( perenniala ) jadąc pod prąd. Dowody: Coś od siebie: Wszystkiemu winna jest moja irytacja łączem internetowym internetowym o nagannej jakości w tym momencie. Zrozumiałem błąd i postaram się go nigdy już nie popełnić. Przebywanie na serwerze bez posiadania prawa jazdy jest wręcz katorgą , liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie!
×
×
 • Create New...