Jump to content

MaDmO*cvt

Player
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

226 Świetny Gość!

4 Followers

About MaDmO*cvt

 • Rank
  Ken Rosenberg

Recent Profile Visitors

4100 profile views
 1. Jak cvt'ki wrzucają to i ja A tri Profeszjonal zakrycie rejestracji
 2. Nick: MaDmO Serial: E0CD1A786CC97B1F428ED799A635FE12 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: Agata* Powód zbanowania: Duża ilość kar, takich graczy nie potrzebujemy. Krótki opis sytuacji: Ostatnio dostałem sporo kar w postaci utraty prawa jazdy. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Od nadania bana minął już miesiąc, apelacje kazałaś mi napisać dopiero 29.02 i tak też czynię odczekałem grzecznie robiąc sobie wolne od serwera i forum. Apelacje tą piszę chwilkę przed tą datą gdyż jak wiadomo 29 są urodziny serwera i chciałbym mieć możliwość wejścia na serwer. Domyślam się że zostałem ukarany głównie za to samo co gracz @Bance. gracz ten już jakiś czas temu utrzymał UB, dostaliśmy w tym samym momencie karę i ten sam powód, no cóż był to głupi wybryk za który zostaliśmy surowo ukarani. Obiecuję że takie sytuacje nie będą miały już miejsca i proszę o UB fajnie by było mieć możliwość udziału w urodzinach serwera.
 3. Nick: MaDmO Serial: E0CD1A786CC97B1F428ED799A635FE12 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: Agata* Powód zbanowania: Duża ilość kar, takich graczy nie potrzebujemy. Krótki opis sytuacji: Ostatnio dostałem sporo kart w postaci utraty prawa jazdy. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Ostatni raz na srv byłem 6 dni temu troche mi się nudziło i przyznam się że było to typowe odwalanie straciłem prawko i licencje lotniczą (pierwszy raz zdarzyło mi się tak perfidnie odwalać i poleciało za to 7d, wcześniej zawsze nawet gdy dostawałem karę to płaciłem poszkodowanym tak aby nie byli stratni), dziś wbijam i patrzę a tu ban. Na prawdę nwm o co chodzi bo w sumie jest to chyba pierwszy mój ban (możliwe że drugi bo coś mi sie kojarzy że kiedyś dostałem coś za jakąś pierdołę). Jedyne co mi przychodzi na myśl to to co napisałem wyżej czyli spora ilość zabranych 'prawek'... Wiele osób je dostaje i nie wylatują z perm banem przecież od tego one są... Proszę o pierwszą i jedyną szansę niech będzie to jasny sygnał że jeszcze jeden wybryk i koniec z serwerem. Myślę iż tracenie prawek nie jest na tyle złym społecznie czynem gdyż nie jestem jakimś recydywistą okradanie kont, toksyczność i inne tego typu bardzo szkodliwe czyny, to tylko kilka wykroczeń autem za które zostałem z resztą ukarany i większość odczekałem nie pisząc apelek. Chcę to zmienić i grać (głownie jeździć) normalnie i tak jak mówią przepisy na serwerze.
 4. Nick: MaDmO*cvt Staż: 5 lat Serial: E0CD1A786CC97B1F428ED799A635FE12 Nick osoby zawieszającej: ;M!ksS Powód zawieszenia prawa jazdy: Skoki sandkingiem na giełde LV. Opis sytuacji: Skakałem pojazdem marki Sandking nad giełdą Las Venturas. Dowody: Jakiś ziomek dobrowolnie robił za wyskocznie ale musiałbym sprawdzić jego nick. Coś od siebie: Przyznaję się do winy, nudziło mi się i wpadłem na taki oto głupi pomysł aby poskakać oczywiście cała ta zabawa miała być bez szkody dla osób trzecich (w nikogo nie uderzałem) a nawet jeśli by doszło do uderzenia to od razu zapłaciłbym za szkody jak mam w zwyczaju. Więcej już nie będzie takich skoków proszę o zwrot prawa jazdy.
 5. Chciałbym dodać że gracz @//n0rweG ma poniekąd trochę racji zakładając że większość członków tego gangu jest hańbą serwera... Prosze zobaczyc co autor tej skargi napisał na moim profilu, bezpodstawnie zarzuca mi branie dopalaczy bo napisałem skargę na jego kolegę, nie będę już wspominał jaki miałem spam od członków tego gangu niemiły podczas rozpatrywania mojej skargi, typowi odwalacze... Od siebie dodam że oskarżonego nie znam więc moja wypowiedź jest neutralna lecz może coś wnieść do skargi (proszę nie karać punktami)
 6. Internetowa placzko 😂😂😂 Mowi to typ ktory napisal z 10 skarg w przeciagu ostatniego miesiąca, a ja ile hmm? Ani jednej i to od kilku miesiecy Bez przesady z ta zawistnoscia widze ze boli d. ze mute poleci no ale coz na innych to dobrze skargi pisac a jak widac samemu tez wpadłeś i mute poleci.
 7. A co ma do rzeczy to ze nie byles karany mute? Ja tylko zapytalem czy nagrywasz nwm gdzie ty tu widzisz prowokacje. A i jeszcze jedno jak zwołasz cały swoj gang żeby ci dali (+1) to i tak nic nie zmieni w werdykcie administracji xd I co do koncowki twojej wypowiedzi to mnie w przeciwienstwie do cb ta gra obchodzi tyle co zeszloroczny snieg chce po prostu zebys zostal ukarany za to samo za co ja zostalem aby bylo sprawiedliwie.
 8. Dopalacze są dla ciebie złe. 

  1. MaDmO*cvt

   MaDmO*cvt

   Nie podniecajcie sie tak skarga jak skarga xd

 9. XDXXDXDXD

  1. Show previous comments  3 more
  2. |PSP|L3steR.af

   |PSP|L3steR.af

   ej uważajcie bo zaraz skargi dostaniecie za zaczepki

  3. |SAPD|xB0leK.37

   |SAPD|xB0leK.37

   The Covenant:

   "Nienawidzimy konfidentów i lizodupów"

  4. MaDmO*cvt

   MaDmO*cvt

   Ale wy wszystko łykacie XD

 10. Data i godzina zdarzenia: 2020-01-12 21:01:35 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: E0CD1A786CC97B1F428ED799A635FE12 Opis: Gracz nazwał mnie durniem co jak wiadomo jest obraźliwym słowem Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: [2020-01-12 21:01:23] [Output] : 252 MaDmO*cvt: Krzysztof [2020-01-12 21:01:28] [Output] : 144 Krzysztof1996.ps: Co Tam ? [2020-01-12 21:01:29] [Output] : 252 MaDmO*cvt: Nagrywasz > [2020-01-12 21:01:30] [Output] : 252 MaDmO*cvt: ? [2020-01-12 21:01:35] [Output] : 144 Krzysztof1996.ps: Nigdy nie nagrywam durniu [2020-01-12 21:01:38] [Output] : 144 Krzysztof1996.ps: Wiesz co to powtórka? Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Przeprosiny w formie AUDIO(filmik,piosenka dowolna forma) lub MUTE (1d) tak jak ja dostałem niedawno również za jedno słowo wypowiedziane do tego gracza.
 11. Ja rowniez nie zamierzam juz odpisywać na twoje wypociny i powodzenia w kontynuacji maratonu pisania skarg tylko nie zapomnij nagrywania wlaczyc podczas rozgrywki szeryfie xd Dobra można zamknać ten bajzel (skarge) do hoboka wg słownika szmaciarz to jedynie pogarda określająca strój (skin mechanika na pylife)
 12. Tylko tam była ewidentna obraza z strony tamtego typa niejednokrotnie i bardzo perfidna o i typ dostał mute 3d to jak ja tu dostane więcej to BEKA i wez mnie nie stalkuj typie xd A i jeszcze jedno hipokryta to se do kolegów możesz mówić a nie do mnie borowiku
 13. Haha no piękny film zmontowałeś, beka typie nie bd tego komentował widać mocno przeżywasz grę że bierzesz wszystko tak do siebie i skargi piszesz ale pewnie to twój jedyny cel do osiągnięcia tu na serwerze xd Wpisuje cie na listę TOP 10 Konfidentów PYLife 2013-2020 na pierwsze miejsce Dajcie mi mute pewnie z (3d) za takie coś bo zwykłe wyzwisko bez wulgaryzmów myślałem że typ ma troche luzu i poczucia 'humoru' (w swojej wypowiedzi na srv dopisałem xd) a jak nie to bym go przeprosił ale on od razu skarga skarga skarga to szkoda strzępić...
 14. XDDD nic więcej nie mam do dodania 😂
×
×
 • Create New...