Jump to content

RChase

Player
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Świetny Gość!

3 Followers

About RChase

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 12/01/2018

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Groove Street

Recent Profile Visitors

983 profile views
 1. RChase nie może otrzymywać wiadomości. 

  A przydaloby sie otrzymywac wiadomosci przynajmniej odemnie. :P 

   

   

  Przypominam o zaleglej twojej skladce za 12.07

  1. |SMSA|Garaz*lt

   |SMSA|Garaz*lt

   zaplace za niego

  2. l{r!$

   l{r!$

   Okej czekam serwer :P 

 2. Zgadzam się. No to wracam na przerwę
 3. @RChase Skrzynka pelna nei masz sekretarki zeby ci ogarnela to widze;P 

   Wbij i wyraz swoje zdanie bo droga Maga jak bedzie miala zamiar zmieniac nie bedzie twojej zgody to ona cierpliwa nie jest :P :( 

 4. Pobudka do życia. 😂

 5. Wiem że nie powinienem ale chciałem jak najszybciej znaleźć jakaś rampe którą mogłbym się wydostać. Prawko straciłem tuż przy tej rampie gdy już wyjeżdżałem ;/. Mogłem utopić samochód ale nie pomyślałem wtedy o tym. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie.
 6. Nick: RChase Staż: 4 lata Serial: 5B5202311083FE04AB9B69D6F15DF794 Nick osoby zawieszającej: W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda po lotnisku Opis sytuacji: Wskoczyłem na płyte lotniska sf. Dowody: Coś od siebie: Już przemyślałem swoje zachowanie i chciałbym przeprosić. Liczę na odzyskanie prawa jazdy.
 7. ✔ Przekazujesz 36000.00 € graczowi Lisia/148.
 8. Nie wiem czy dziś ci oddam bo nadal jestem zbanowany...
 9. Proponuje dziś. O ile w ogóle dziś dostane UB.
 10. Nick: RChase Serial: 5B5202311083FE04AB9B69D6F15DF794 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Ostatnio otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdów na 4dni i przez ten czas nie zarabiałem i nie grałem na serwerze. Aktualnie mam już całą sumę. Proszę o unban i kontakt gracza.
 11. Nick: RChase Staż: 4 lata Serial: 5B5202311083FE04AB9B69D6F15DF794 Nick osoby zawieszającej: Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie Opis sytuacji: Dałem się ponieść emocjom gdy gracz taranując wypchnął mnie z kolejki u mechanika. Dowody: - Coś od siebie: Chciałem przeprosić za moje zachowanie miałem po prostu gorszy dzień, a pech chciał, że moderator zobaczył tylko moje zachowanie.
 12. Nie należę już do organizacji więc wasze kary mnie nie dotyczą, jednak biorę odpowiedzialność za porzucenie tego samochodu i jestem gotów zwrócić pieniądze za naprawę. Równie dobrze mogłem nie zapłacić kary a wtedy otrzymał bym kicka i wyszło by na to samo.
 13. Ale ja mam tune w lv więc jak miałbym koledze gdzie indziej zamontować? Jestem takim samym pracownikiem jak ty i nie zajmowałem stanowiska dłużej niż 20 sekund.
 14. Umówiłem się z kolegą na czacie organizacyjnym na montaż mk1. Gdy spotkaliśmy się na miejscu zobaczyliśmy, że na stanowisku jest już gracz. Nie chcąc przeszkadzać mu w pracy poczekaliśmy aż na stanowisku nie będzie żadnego klienta. W chwili przestoju w pracy zamontowałem mk1. Całość zajęła około 20 sekund, a w tym czasie nie nadjechał żaden klient. Moim zdaniem w żaden sposób nie zawiniliśmy graczowi, ponieważ kolega i tak by nie zamontował od niego na wyższej doli. Zdaję sobie sprawę, że mogliśmy zaczekać do nocy, gdy stanowisko będzie wolne, ale zrobiliśmy to naprawdę szybko, nie chcąc przeszkadzać. Jeżeli gracz poczuł się przez to urażony to przepraszam.
×
×
 • Create New...