Jump to content

kubi245

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About kubi245

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Nick: kubi245 Serial: 93CEDEFDBED180BB1BF951E6AF7E02A1 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Celowe dm pojazdem, notoryczne odwalanie skuterem oraz cbk. PERM! Krótki opis sytuacji: Jeździłem po warsztacie oraz rozjeżdżałem jego pracowników (jest to udokumentowane w jednej ze skarg w postaci filmiku) - oprócz tego dostałem również bana za CBK Dowody: --- Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Tak jak już wspominałem wcześniej dostałem permanentnego bana po jednej z napisanych na mnie skarg w której jej autorka przedstawiła moje niewłaściwe zachowanie na terenie Garcii. Oczywiście żałuję, ponieważ wiem że to co zrobiłem było nieodpowiednie - aczkolwiek po upomnieniu administracji oraz po kilku kick'ach z serwera zaprzestałem utrudniać pracę mechanikom. I słusznie że zostałem za to ukarany - sam wspomniałem o tym w odpowiedzi na skargę, jednakże nie sądziłem że karą będzie PERM. Dostałem szansę na unbana jeżeli napiszę apelację za 3 miesiące - dlatego jestem tu i myślę że zostanę odbanowany.
 2. Nick: kubi245 Serial: 93CEDEFDBED180BB1BF951E6AF7E02A1 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Celowe dm pojazdem, notoryczne odwalanie skuterem oraz cbk. PERM! Krótki opis sytuacji: Jeździłem po warsztacie oraz rozjeżdżałem jego pracowników (jest to udokumentowane w jednej ze skarg w postaci filmiku) - oprócz tego dostałem również bana za CBK Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Tak jak już wspominałem wcześniej dostałem permanentnego bana po jednej z napisanych na mnie skarg w której jej autorka przedstawiła moje niewłaściwe zachowanie na terenie Garcii. Oczywiście żałuję, ponieważ wiem że to co zrobiłem było nieodpowiednie - aczkolwiek po upomnieniu administracji oraz po kilku kick'ach z serwera zaprzestałem utrudniać pracę mechanikom. I słusznie że zostałem za to ukarany - sam wspomniałem o tym w odpowiedzi na skargę, jednakże nie sądziłem że karą będzie PERM. Apeluję więc do administracji serwera o wycofanie permanentnego bana lub o złagodzenie kary.
 3. Rzeczywiście miała miejsce taka sytuacja (jak widać zresztą na nagraniu). Jednakże moje zachowanie nie miało na celu zabicie tunera a tym samym przejęcie stanowiska. Nagranie pokazuje sam początek mojego odwalania - po krótkim czasie zostałem wyrzucony oraz upomniany przez administratora. Po zwróceniu uwagi przestałem to robić. Jeżeli w jakikolwiek sposób poczułaś się urażona to bardzo cię za to przepraszam. Oczywiście jeżeli będzie taka potrzeba to przyjmę karę czy to w postaci bana czy zakazu pracy.
 4. Nick: kubi245 Serial : 93CEDEFDBED180BB1BF951E6AF7E02A1 Staż na serwie: 65h Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Ogólnie to nie grałem dawno na pylife i miałem na swoim koncie 8k + jestera którego postanowiłem oddać koledze (kolega już pisał odwołanie - jester + 8k już zostało mu odebrane) Dowody: pylife.pl/forums/topic/297896-zbanowany-przez Coś od siebie: Nie wiedziałem że oddawanie majątku jest na tym serwerze zabronione. Pisałem już taką apelację w wakacje, dostałem wtedy propozycje unbana za reset konta. Dlatego ubiegam się o unbana i jeżeli to potrzebne to też o reset konta. Link do poprzedniego podania:
 5. To w takim razie podziękuje z grania na tym serwerze, dziwi mnie tylko dlaczego kolega został bez problemu odbanowany bez żadnego resetu, ale trudno. Pozdrawiam
 6. Nick: kubi245 Serial : 93CEDEFDBED180BB1BF951E6AF7E02A1 Staż na serwie: 65h Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Ogólnie to nie grałem dawno na pylife i miałem na swoim koncie 8k + jestera którego postanowiłem oddać koledze (kolega już pisał odwołanie - jester + 8k już zostało mu odebrane) Dowody: pylife.pl/forums/topic/297896-zbanowany-przez + potwierdzenie kolegi Coś od siebie: Nie wiedziałem że oddawanie majątku jest na tym serwerze zabronione. Przysięgam, iż nie dojdzie już więcej do takich sytuacji i przepraszam za problem. I chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie czy jest szansa odzyskania mojego majątku (jester +8k)?
 7. Potwierdzam - do dalszej gry nie miałem już od dawna chęci a jester i 8k leżało na tym koncie i się tylko "kurzyło"
×
×
 • Create New...