Skocz do zawartości

ZiemniaKx

Gracz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O ZiemniaKx

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

347 wyświetleń profilu
 1. Lokalizacja: San Fierro - DohertyLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/1007Cena za dobę: 200eCena za nieruchomość: 12k do negoNazwa nieruchomości: DomOpis: Dom obok sv , blisko mech i lotnisko.Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/fORIg
 2. ZiemniaKx

  Kupię coś do 80k

  Jester przeb 1.8k fele classic cena 50k
 3. ZiemniaKx

  Zakupie pojazd do 80k

  Jester przeb 1.8k fele classic 50k
 4. ZiemniaKx

  Sprzedam: Dom w San Fierro - Ocean Flats

  Sprzedany
 5. ZiemniaKx

  Licytacja / wycena sabre z nietypowym przebiegiem

  27k
 6. Lokalizacja: San Fierro-Ocean FlatsLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/1223Cena za dobę: 800eCena za nieruchomość: 5k do negoNazwa nieruchomości: domOpis: Dom z garażem, mało miejsca przed domem, Bardzo dobry do zbijania repki (ok. 30sek).Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/8DPbj
 7. ZiemniaKx

  do zamknięcia.

  Tahoma 19k
 8. ZiemniaKx

  Kupie auto do 50k

  Premier przebieg:13668km cena: 35k do nego tune:Grove + taxo NIE AKTUALNE
 9. ZiemniaKx

  <__Boy__> zbanowany przez <times>

  Zgadzam się oraz obiecuje że nigdy nie będę już oszukiwał.Przepraszam wszystkich raz jeszcze
 10. ZiemniaKx

  <__Boy__> zbanowany przez <times>

  Oszukałem około 6-7 osób nie pamiętam dokładnie ponieważ bana dostałem rok temu.Pieniądze wydałem na auto jeśli dobrze pamiętam.
 11. Nick: __Boy__ Serial:D8B230AA9FD0FCA75EDB7DE199C31554 Staż na serwie:21h Nick admina: times Powód zbanowania: Oszustwo przy sprzedaży premium. Krótki opis sytuacji:Oszukałem pewnego gracza, którego nazwy nie pamiętam po czym kolejnego dnia zostałem zbanowany Dowody: - Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/175230-boy-zbanowany-przez-times/ Coś od siebie: W tym punkcie BARDZO chciałbym przeprosić osoby, które oszukałem. Zachowałem się jak totalny idiota i dzieciak, który nie ma nic lepszego do roboty tylko okradać innych ludzi. Bardzo prosiłbym o unbana gdyż minął już rok od czasów nałożenia kary i bardzo brakuje mi gry na tym serwerze. Uważam, że KAŻDY zasługuje na drugą szansę. Chciałbym wrócić na serwer z "czystą kartą", zacząć wszystko od nowa. Bardzo proszę o wyrozumiałość ponieważ tak jak już mówiłem, każdy w życiu popełnia błędy, a jak wszyscy dobrze wiedzą człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach.
 12. Nick: __Boy__ Serial:D8B230AA9FD0FCA75EDB7DE199C31554 Staż na serwie:21h Nick admina: times Powód zbanowania: Oszustwo przy sprzedaży premium. Krótki opis sytuacji: Po oszukaniu gracza na kod premium w niedługim czasie dostałem bana Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: W tym punkcie BARDZO chciałbym przeprosić osoby, które oszukałem. Jeśli jest taka potrzeba jestem w stanie zwrócić skradzioną kwotę. Zachowałem się jak dzieciak i bardzo tego żałuję. Pamiętajmy, że każdy, nawet najgorszy człowiek zasługuje na drugą szansę. Proszę o wyrozumiałość i mam nadzieję, że mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.
×