Skocz do zawartości

hemik*

Gracz
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43 Świetny Gość!

4 obserwujących

O hemik*

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 15.02.2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnie wizyty

 1. Orientuje się ktoś jak to jest z częściami do wymiany silnika. Są uzupełniane co jakiś określony czas czy randomowo rconi je dodają? 

  1. |samc|zbysiek.

   |samc|zbysiek.

   Zmieniają się co miesiąc

 2. hemik*

  Buffalo

  Zdjęcie ładne ale co do buffa to nic specjalnego
 3. Nick: hemik* Staż: 4 lata 1900h Serial: Tutaj wpisz swój serial Nick osoby zawieszającej: D71B931D9F52CD5D98F4F469917D1894 Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran, odwalanie Opis sytuacji: Podczas rozmowy z kolegą na ts dla zabawy go taranowałem a on nic nie mówiąc napisał na mnie reporta. Wszystko odbywało się na terenie bazy organizacji więc nie sprawiałem żadnego zagrożenia dla innych graczy a moje zachowanie było i wyłącznie zabawą która skończyła się odebraniem prawa jazdy i mutem o którym już nie wspomnę chociaż dostałem go bez zażalenia drugiej strony więc również jest według mnie bez sensu. Dowody: :x Coś od siebie: Wiem że nie jest to moje pierwsze przewinienie ale ta sytuacja to była jedynie zabawa na zamkniętym terenie bazy organizacji i nie wiem dlaczego został napisany na mnie report bez poinformowania mnie o tym mimo wspólnej rozmowy na ts. Prosze o odwieszenie mojego prawa jazdy ponieważ zarabianie na l2 nie jest dla mnie zbyt przyjemne po jakimś czasie jazdy na taxi 4 i straciłem chęci do gry na serwerze bo bez możliwości pisania i jazdy rozgrywka ma mały sens. Pozdrawiam i proszę o szybkie rozpatrzenie mojej apelacji. @KoNiK123*
 4. @|SMSA|SWINKA|PicoBello Możesz mi wytłumaczyć dlaczego w kompletnie innej sprawie w której nie ma żadnego słowa na mój temat w dalszym ciągu używasz liczby mnogiej? Twoje zawzięcie co do tej sprawy jest dla mnie zwyczajnie zabawne i gdyby nie zasady obowiązujące na serwerze powiedziałbym ci parę słów. Od siebie dodam do Zielonego że z tym zabójstwem to naprawdę był wypadek i liczę że sprawa zakończy się dobrze i nie będę w tej chwili poszkodowany przez zwyczajne niedopatrzenie administracji podczas dodawania broni Pozdrawiam.
 5. na załączonych przez oskarżającego ss widać jak stoję oparty o elegy ponieważ musiałem na parę minutek pilnie odejść od komputera a kiedy wróciłem to właściwie sprawa była już zgłoszona na forum. Zresztą jak mogliśmy zgłosić to przed zabójstwem skoro dowiedzieliśmy się o tym tak naprawdę w chwili zabójstwa ponieważ to się stało przypadkowo i w bardzo szybkim tempie że przed ujrzeniem skargi nawet nie znałem nicku poszkodowanego gracza.
 6. Chyba tyle że został zabity to już sobie wyjaśniliśmy więc nie rozumiem co ma wnosić tu twoja wypowiedź kolego. Wcześniej nawet nie przeczytałem tej twojej skargi dokładnie więc wypowiem się jeszcze na temat wyssanych przez ciebie z palca informacji na temat tego że pisaliśmy że cokolwiek "testujemy". Zwyczajnie bawiliśmy się pisząc że to jest napad i wpisując animacje po czym w przybliżonym czasie padły przypadkowe strzały w twoją osobę na czym cała zabawa się skończyła ponieważ musiałem na pewien czas odejść od komputera. I wytłumacz mi jeszcze jedno oskarżenie w kierunku Pan_Lizaczeg a mianowicie. Na początku skargi napisałeś że przyjechałeś do mechanika w celu naprawy i gdy wysiadłeś aby odbugować lampki zostałeś zabity, a natomiast pod koniec napisałeś że zostałeś zabity podczas pracy na stanowisku mechanika.
 7. Ja mam nadzieje że znudzi ci się kiedyś pisanie bezsensownych skarg i dasz już sobie spokój. Sytuacja to był jedynie wypadek wynikający z naszego braku wiedzy o bugu oraz tego że na ctrl mam aktywacje głosu na ts a jak każdy dobrze wie przyciskiem ctrl też oddaje się strzał. Zostałeś zabity przypadkiem po czym żaden strzał nie został nigdy więcej powtórzony więc nie wmawiaj mi że kłamie. Nie rozumiem po co piszesz skargę skoro tak naprawdę ani ja ani ty ani nikt inny na tej sytuacji nic nie stracił nie licząc tego że zrespiłeś się na nowo. Przepraszam cię jeśli to że musiałeś jechać z respa sprawiło ci aż taki ból że postanowiłeś zmarnować swój czas na napisanie tej skargi to bardzo mi przykro i współczuje :/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...