Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

Coola

Premium
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Dobra

2 obserwujących

O Coola

 • Tytuł
  Frank Tenpenny

Ostatnie wizyty

1207 wyświetleń profilu
 1. Coola

  Licytacja Turismo

  850 po sell
 2. Coola

  Licytacja Huntley, Sabre

  Premier 160
 3. Byłem umówiony z graczem na spłatę długu w piątek na godzinę 11. Gracz był na serwerze bo mu napisałem "[2018-07-06 10:57:19] [Output] : >> |AOSP|Tragu*wos(68): Witam" ale po kilku minutach już go nie było i widać jak mu zależy na spłacie długu. Nawet nie podał następnego terminu kiedy by chciał oddać z graczem nie idzie się normalnie dogadać.
 4. Bo nie chciałeś nawet pewnie. Dziwne że miałeś tyle czasu, aż 3 miesiące i dalej jesteś w punkcie wyjścia bo znów nie masz gotówki.
 5. Na pewno nie codziennie o 8 bo cały czas 2zmian i nocek nie mam, długo masz zamiar tak kłamać?
 6. Codziennie jestem jakbyś nie zauważył to.możesz sprawdzić więc nie kłam, pozatym dałem ci wystarczająco dużo czasu żebyś to spłacił ale widać, że ci wgl na tym nie zależało.
 7. Coola

  Licytacja unikatowego Cometa i FCR

  Comet 310
 8. Ty nigdy nie masz kasy cały miesiąc pytałem jak.byłeś w org a później celowo odszedles a teraz chcesz wgl nie oddać
 9. Data i godzina zdarzenia: 1-4 kwiecień nie pamiętam dokładnie bo mi logi znikły Nick/pasek: coola Nick/pasek oskarżonej osoby:|AOSP|Tragu* Mój serial:C3CAC350A64805B31F2CC5239DAE4B93 Opis:Gracz zaproponował mi wymiane buffa z mk23 za premiera id 81548 oraz miał mi dopłacić 14k za demont mk1 do 2 tyg a minęły 3 miesiące a gracz mnie nie spłacił i nawet z tego co widzę nie zamierza oraz unika mnie an serwerze. A gdy go pyłem po miesiącu kiedy odda dług to cały czas dostawałem od niego odpowiedź że "cały czas zarabia" . Wymieniłem sie z graczem pojazdami i nie robiłem screenshotów bo gracz był w organizacji i myślałem że jest uczciwy. Tutaj jest link jak gracz wystawił tego premiera na licytacji Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: logi Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Gracz poinformowany
×