Jump to content

PompujBica

Gold
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About PompujBica

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. Nick: PompujBica Staż: 1744h 52m. Serial: 516D3C9BBE52CDA20BDE249AB51E7844 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Prowned Opis sytuacji: Jeździłem wielokrotnie pod prąd ponieważ chciałem zrobić pościg na końcu uderzyłem w radiowóz policyjny i dostałem prawo jazdy na 5dni, Dowody: Nie posiadam żadnych dowodów Coś od siebie: Chciałem za to przeprosić wiem że ja jestem winny bo ja jeździłem pod prąd a nie ktoś inny i też chciałem prosić o odwieszenie prawa jazdy. Zrozumiałem że źle zrobiłem jeżdżąc pod prąd więcej się to nie zdaży.
 2. PompujBica

  LOCK

  3 sentinel. 130k
 3. Model pojazdu: Comet II Przebieg: 1450km Cena: Licka od 100k Kolor: Bialy Felgi: Classic Kolor Świateł: Biale Tuning: Rh1,fele Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/h0mONWm
 4. Tak obiecuję, że będę przestrzegał przepisy jakie obowiązują na serwerze i, że taka sytuacja już nie będzie miała miejsca. Przepraszam i postanawiam się poprawić.
 5. Nick: Staż: Łączny czas gry 1002 h Serial: 516D3C9BBE52CDA20BDE249AB51E7844 Nick osoby zawieszającej: Shizo Powód zawieszenia prawa jazdy: Nieostrożna jazda,jazda pod prąd,taran (5 d) Opis sytuacji: Jechałem przez SF do Garcii na dachu siedział mi jakiś gracz i próbowałem go zrzucić bo przez niego lagowało mi auto (tepało mnie do przodu i tyłu). Jeździłem slalomem aby go zrzucić no i wyjechałem na przeciwny pas zahaczając auto. Dowody: No jedynym moim usprawiedliwieniem jest ten gracz, który siedział na dachu - ale nie posiadam dowodów. Coś od siebie: Bardzo proszę o zdjęcie lub skrócenie kary, ale jeśli nie to przyjmę karę, ale prosiłbym wtedy o zdjęcie kary z tego serialu i przeniesienie na inny (jeśli można tak zrobić), ponieważ na tym gra mój brat a ja gram na serialu : 9CA11BDB1CCA26BB57A74D16FBC20FB3 , więc to mi należy się kara a nie jemu, a ja wbiłem na jego komputer, ponieważ lepiej mi się gra niż na laptopie.
 6. Wstawiam screeny na prośbę http://imgur.com/j7ZiNMnhttp://imgur.com/7CjrStx i ref
 7. Lokalizacja: Montgomery Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/657 Cena za dobę: 300e Cena za nieruchomość: Licytacja od: 0e Minimalne przebicie: 1k Kup teraz: offki Nazwa nieruchomości: Warsztat modyfikacji pojazdów Opis: Warsztat jak warsztat można w nim zmieniać warianty w określonych pojazdach. Zdjęcia nieruchomości: -
 8. Nick: PompujBica Staż: 900h Serial: 9CA11BDB1CCA26BB57A74D16FBC20FB3 Nick osoby zawieszającej: Agata Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Jeżdziliśmy razem z bratem autami i co jakiś czas się "stukaliśmy" miało to miejsce na autostradzie LV. Wiem,że to nie odpowiednie miejsca na takie rzeczy. Następnym razem jak już będę robić takie rzeczy to na totalnym odludziu. Dowody: - Coś od siebie: Następnym razem jeśli będziemy już tak się bawić to na pewno nie będziemy tego robić na autostradzie LV, gdzie znajduję się sporo ludzi i co jest zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego.
×
×
 • Create New...