Jump to content

Thietmar

Player
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Thietmar

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/04/1999

Komunikatory

 • Website URL
  http://urspylife.za.pl/index.html

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Poznań
 • Zainteresowania
  Informatyka,
  Kobiety,
  Piłka Nożna.

Recent Profile Visitors

303 profile views
 1. Nick: Thietmar^URS Serial:C17C1EAA2B5B96C3BA73FF4E09BC8783 Staż na serwie: No grałem jakoś od 2014/15 roku. Nick admina: Conversiak albo Bloodline. Powód zbanowania: Sprzedaż majątku za PSC. Krótki opis sytuacji: Swego czasu jakoś dobre dwa lata temu sprzedałem na raty bulleta id 7035 (na okres 3 msc) i zawiesiłem swoją przygodę z serwerem. Jakoś tydzień po interesie odezwał się ten kupiec co kupił bulleta i zaoferował mi za niego PSC i w zamian nigdy nie żądałbym od niego zwrotu gotówki. No jako, że miałem przerwę to się zgodziłem - po jakimś czasie sprawa wyszła na jaw no i obaj dostaliśmy bany. Dowody: Nic nie mam. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Minęło sporo czasu od tamtej sytuacji i strasznie mi szkoda tego wszystkiego, że tak to wyszło. Już od dawna miałem ochotę wrócić na serwer ale jakoś nigdy nie mogłem zebrać się do napisania tej apelacji. Jednak postanowiłem dzisiaj się wziąć w garść i spróbować. Na koncie już nic nie ma bo wszystko oddałem ale jeśli wymagane jest wyzerowanie konta w zamian za unbana to nie mam nic przeciwko bo tak czy siak i tak będę zaczynać od nowa bo teraz też jest czyste.
 2. Witam serdecznie, Pojazd został kupiony ode mnie na raty Pozdrawiam, Patryk.
 3. XDDDD Przepraszam, ale musiałem bo to jest kpina jakaś i niech wszyscy to widzą XDD //czekam na pkt
 4. Witam wszystkich serdecznie! W imieniu całej organizacji Undead Raiders Squad chciałbym poinformować Was o otwartej rekrutacji do naszego grona graczy chcących osiągnąć coś na serwerze. Nasza organizacja skupia się na graczach a nie na pojazdach czy wyciąganiu pieniędzy i zarabianiu kosmicznych sum na ludziach. Organizacja ma format luźny przez co nie ma żadnych składek na pojazdy ani pojazdów organizacyjnych, zrzeszamy tylko ludzi chcących pograć w dobrej ekipie z którą mogą sobie normalnie pogadać. Jedynie zbieramy małą sumę cotygodniową na opłatę bazy czy chociażby na kupienie nowej/lepszej. Pojazdy na organizacje można normalnie podpisywać, nikt nie ma prawa wziąć Waszego pojazdu bez Waszej zgody. Jest to karane wylotem z organizacji bez możliwości powrotu. Strona internetowa: http://urspylife.za.pl Paski zarządu Bazę Zabicie nudy Miłą atmosferę Dużą aktywność Wzajemną pomoc Własny serwer TeamSpeak 3 Wspólne przejmowanie terenów na strefie DM Wspólny udział w różnorakich aktywnościach serwerowych np: Paintball, "Arena Pifpaf" Minimum 15-stu lat Sprawnego mikrofonu Wzajemnego szacunku Komunikatora TeamSpeak 3 Godnego reprezentowania organizacji Pomagania innym członkom organizacji Dodania naszego sufiksu do nicku tj: "^URS" Płacenia składek tygodniowych wynoszących 250€ Imię: Wiek: Staż na serwerze: Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Spełniasz powyższe wymagania i je akceptujesz?: Zapoznałeś się z regulaminem na stronie?: Coś o sobie(minimum 3 rozbudowane zdania): Podania kierujemy do mnie w prywatnej wiadomości na forum Pylife'a, jeżeli zostaną zaakceptowane to Wy zostaniecie zaproszeni na rozmowę na naszym TS3 wraz z zarządem. Pozdrawiamy, organizacja Undead Raiders Squad.
 5. 1. Nazwa organizacji/gangu: Undead Raiders Squad 2. Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/4242 3. Logotypy: Z góry dziękujemy oraz pozdrawiamy całą organizacją ;>
×
×
 • Create New...