Jump to content

Niepokonany*

Player
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

2 Followers

About Niepokonany*

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 03/10/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gdzieś w Polsce
 • Zainteresowania
  Dziewczyny +18

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. Witam Wie ktoś może kiedy pojawią się felgi "Timery" ? Administracja może coś wie?
 2. Alpha z mk 2 i 3 leci równiutkie 200km/h
 3. Model pojazdu: Sanchez Przebieg: 9k Cena: 76k do negocjacji (napewno jakoś się dogadamy) Kolor: Czarny Felgi: Szprychy Kolor Świateł: Białe Tuning: "Sportowe zawieszenie"xDDDD Zdjęcie Pojazdu: https://niepokonany.wixsite.com/zlomiarzezpylife/blank Można na spokojnie jeździć na skróty gdyż opony nie pękają
 4. Model pojazdu: Alpha Przebieg: 6k Cena: 175k do małej negocjacji Kolor: Błękitny Felgi: Mesh Kolor Świateł: Zwykłe Tuning: Mk2, Rh1, felgi mesh, opony ultra wide. Zdjęcie Pojazdu:
 5. Nick: Niepokonany* Wiek: 18 lat. Staż: 3 lata, 856h 28m. Nick osoby zawieszającej: RamboPl. Serial: B821161CF091FE242E3D48FE938548B3 Powód zawieszenia licencji: Próba lądowania poza lot. Opis sytuacji: Wylądowałem poza lotniskiem na dachu budynku. Dowody: Niepotrzebne. Coś od siebie: Przyznaję się do tego że wylądowałem poza lotniskiem. Lądowanie było z przyczyn prywatnych, nie zapominajmy że poza grą mamy też życie prywatne. Wylądowałem poza lotniskiem z przyczyn takich że zadzwonił mi telefon który leżał w drugim pokoju. No więc gdy zadzwonił mi telefon to nie będę leciał na lotnisko bo nie zdążę odebrać... Czy telefon był pilny? Nieważne czy telefon był pilny czy nie nigdy nie wiadomo kto zadzwoni. Proszę cię RamboPl. odwieś mi tą lickę.
 6. Nick: Niepokonany* Staż: Prawie 700h Serial: B821161CF091FE242E3D48FE938548B3 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Mati3112 Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd, taranowanie, brawurowa jazda, hamowanie ogranicznikami/pościg Opis sytuacji: Jechałem pod prąd, Taranowanie ? Taranować innych graczy to sobie nie przypominam, lecz z SAPD to było wzajemne taranowanie, Jeździłem dość nie przyzwoicie no ale to tak jest uciekasz przed policją to się raczej nie jeździ przepisowo, hamowałem ogranicznikami. Dowody: Nie mam dowodów bo mi nie potrzebne Coś od siebie: W opisie sytuacji się przyznałem do tego bo nie ma co kłamać ... Od siebie tylko napiszę, że gdy Mati będziesz sprawdzał tą apelację to podejdź do tego jak do gry, a nie jak bym 2 osoby na chodniku w realnym życiu zabił ... To jest tylko gra nie ma co tu się spinać ... Na co dzień jak gram na PYLIFE to staram się grać porządnie, a ten pościg wynikł tylko z nudów. Liczę na pozytywnie rozpatrzenie mojej apelacji. I proszę o zwrot mojego prawa jazdy. Pozdrawiam!
 7. Model motocykla:Sanchez/FCR Przebieg: Zależy od motocykla Cena:Do 60k Motocykl bez mk!!! FCR może być z troszkę większym przebiegiem żeby tylko do 60k cena Możecie pisać każdą ofertę najwyżej trochę dorobię
 8. Ostatecznie 55k I biorę teraz ...
×
×
 • Create New...