Jump to content

Ogen

Player
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Świetny Gość!

About Ogen

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 09/21/2000

Komunikatory

 • Numer GG
  24091012

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Płock
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, elektronika.

Recent Profile Visitors

1320 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: 23:50 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: D7A30908F7B8CED20AB01247B4099514 Opis: Generalnie nie chciałem tego robić z uwagi na późną porę i niechęć do tego typu rozwiązań natomiast kolega nie rozumie, że to się nudzi. Elegancko suszę sobie w SF nagle raz koledze się nie udało mnie przejechać dostał mandat po czym chyba łzy mu napłynęły do oczu przez co najechał na mnie. Zrozumiałe emocje i te sprawy, ale druga sytuacja była już z premedytacją. Dlaczego piszę skargę? Otóż nie mam ochoty przemieszczać się z LV do SF, a przez taki "element" jestem zmuszony robić to X razy. Na ss widać zwyczajnie jak ucieka z pojazdu, napisane przez niego "-1" (po nieudanej próbie) i warna gdy wylatuje z gry za zabicie pojazdem. Chciałem dać mu szanse i raz jeszcze przeprowadzić z nim rozmowę lecz chyba rodzicie zmusili go w końcu do pozostawienia mnie w spokoju i marnowania ludziom czasu w snach. Dowody w postaci logów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Róbcie co uważacie.
 2. Nie poczuwam się do winy więc nie wiem o co walczysz. Nie zrobiłem nic, a ten zderzak* to ja własne życzenie zniszczyłeś. Gdzie tu pasuje lojalność? Dobra koniec.
 3. Jesteś bezczelny, powiedz mi jak mogłem wjechać w Ciebie gdy tylko zdążyłem wyciągnąć auto? Ty myślisz ze ja mam chęć wjeżdżać w byle kogo i to na terenie przecho? Naprawdę wchodzę tylko aby praca mi nie zniknęła i po co mi dodatkowe problemy? Po drugie to nie wydaje mi się żeby Twoje śmieszne buffalo było naprawione dlatego skończ się użalać nad sobą i zakończ bezsensowna dyskusje. Fakty są jakie są dowody mam wystarczające, a Ty dalej to ciągniesz i próbujesz coś ugrać. Ciekawą bajeczkę sobie wymyśliłeś. Dobrej nocy
 4. Kolego więc zacznijmy od tego iż od razu po wejściu do gry zemścisz na mnie za swój błąd. Gdybyś miał odrobine pojęcia nie podjechał byś w miejsce gdzie mógłby zrespić się pojazd (choć prawdę mówiąc nie wiadomo gdzie on może się pojawić) nie zmienia to faktu, że absolutnie nic nie usprawiedliwia Cię do obrażania mnie w taki sposób jaki przedstawiłeś. Szczerze mówiąc chyba wole być takim przykładem niżeli brać przykład z równych Tobie. Postawa godna szacunku przyjmujesz karę super. Tylko pytanie, dlaczego nagle bez płaczu? Na serwerze płakałeś żebym Ci zapłacił za Twoją bujną wyobraźnie.
 5. Data i godzina zdarzenia: 23:35+/- Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: D7A30908F7B8CED20AB01247B4099514 Opis: Wchodzę kontrolnie do gry z przyjemnością się loguje, wyciągam burrito z przecho lv, nagle wjeżdża we mnie ów gracz i żąda zapłaty za "szkody". Ja to olałem z racji iż burrito doszczętnie zniszczone. Po odmowie jak i braku odpowiedź gracz nieustannie mnie obrażał, próbując tym samym zmusić mnie do zapłaty za szkodę, którą sam sobie wyrządził. Nie rozumiem takiego podejścia czy szukania głupiego, otóż nie tym razem. Na dowód iż gracz nie jest prawdomówny i jeździ jak "wariat" dodam ss jego jazdy pod prąd. Sugerując się jego pracą w straży miejskiej można by pomyśleć iż posiada jakąś tam kulturę, lecz akurat ja jestem pełen podziwu jak zły przykład może dać taki gracz innym. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Jedyne o co proszę to nauczyć gracza gry na serwerze i wyrzucić go z frakcji SM. Z takim podejściem nie zasługuje by do niej należeć. Lecz to pozostawiam już administracji. Kłaniam się.
 6. Nie rozumiem, uważasz się za mądrzejszego, lepszego ode mnie? Czy ja Ci w jakiś sposób ubliżam? Napisałem, skoro masz nudne życie idź porozmawiaj z kimś na Twoim poziomie bo jak na razie żadna z Twoich wypowiedzi nic nie wniosła. Stwarzasz tylko nieład w skardze, która Ciebie nie dotyczy. To by było na tyle.
 7. Nie pisałem konkretnie o Tobie, chociaż śmiem twierdzić, że niektórzy młodsi gracze mają więcej oleju w głowie niż nie jeden "stary wyjadacz".
 8. Napisz coś o sobie. Nie poruszaj tematu mojej osoby. A dlaczego powiedz nie da się mnie traktować z szacunkiem? Odnoszę się do Ciebie wulgarnie? Może w złej tonacji? Zastanów się o czym Ty piszesz. Wymaga powagi odkąd cwaniak postanowił zagrać niewinnego. Nie będzie mnie jeden z drugim 15 latek obrażał za zwyczajnie pytanie. Skoro nie grasz to idź porozmawiaj z rodzicami, a od tego tematu się odczep. Najwyraźniej masz kompleksy skoro musisz starać się kogoś upokorzyć. Niestety pomyliłeś tematy.
 9. Zacznę od tego, że nie obchodzi mnie na jakim jesteś aktualnie poziomie nauczania. Oceniać kogoś po tym, że jest dobrze wychowany, posiada maniery i nie ogranicza się do wulgarnych słów przy swoich wypowiedziach jest co najmniej nie stosowne. Wypowiadam się w taki sposób jaki uważam za adekwatny. Sytuacja wymaga powagi i dyscypliny. Niestety nie skończyłeś szkoły, dlatego nie wiesz co te pojęcia oznaczają. Podejrzewam, że z takim podejściem długo jej nie skończysz Druga sprawa, po raz kolejny wypowiadasz się w skardze niedotyczącej Twojej osoby. Dlatego poproszę o punkty dla Ciebie. Nie rozumiem też, dlaczego ludzie piszą: "uuuu konfident sprzedał się" "ale frajer musiał się poskarżyć" sorry bardzo, ale jeżeli nie jestem w stanie nic innego zrobić to właśnie w ten sposób pozbędziemy się chamstwa i braku szacunku z serwera. Twoja osoba mnie nie interesuje, interesuje mnie tylko to w jaki sposób się do mnie od odnosisz. Co do gracza MadArcher czy jakoś tak, grzecznie pytam czy nie zamierza mnie przeprosić bo chyba wypadało by nie ? Skoro takie zgadzacie się na regulamin to chociaż trzymajcie się go. A Ty więcej tu nie pisz, tylko się pogrążasz. Pamiętaj, żeby przed ocenianiem kogoś najpierw ocenić samego siebie.
 10. 1. Co do Ciebie, uwzględniłem w swojej wypowiedzi, że nie będę dyskutował z kimś kto jest niekompetentny do konwersacji. Skoro uważasz że kultura osobista i szacunek do innych, Ciebie nie dotyczy to życzę powodzenia. 2. Post dodałem o godzinie, która pasuje mi nie Tobie dlatego nie rozumiem akurat tego, ale spoko powiedzmy że masz rację ;). 3. Skróty doskonale znam nie bój się, napisałem to w celach humorystycznych bo mnie na przykład odrobinę bawi człowiek, który "nie ma czasu" napisać całego wyrazu dlatego piszę skrótami. Zwroty grzecznościowe powinno się pisać skrupulatnie, a nie na odwal. 4. Grom Ci do tego co robię i dlaczego to robię. Zajmij się lepiej swoim przykrym życiem, po czym to wnioskuje? Bez powodu nie kazał byś mi spier... 5. Podsumowując jesteś co najmniej śmieszny myśląc że Twoja marna wypowiedź mi zaszkodzi. Jeżeli taki jesteś naprawdę to współczuję osobą z Twojego otoczenia, muszą mieć z Tobą ciężko, ale mają w zamian niezły ubaw ;). A Ty kim jesteś? Co tu robisz? Doskonale wiesz, że Ciebie to nie dotyczy. Jesteś równie toksyczny co gracz wyżej. A punkty i tak dostaniesz za wypowiedź w nie swoim temacie dlatego pozostawię to bez komentarza. Panowie, pośmialiśmy się, pobawiliśmy teraz czas na dojrzałą dyskusje chociażby na poziomie 8 klasy nie przedszkola. Jeżeli chcecie napisać coś mądrego to słucham, jeżeli podobnie do wypowiedzi powyżej lepiej sobie darujcie.
 11. Hmmm, może było może nie? Z resztą co Ci do tego? Oczekiwałem zadośćuczynienia w postaci prostego słowa, to jest tak wiele? Kogo nazywasz chłopczykiem, jak sam udowodniłeś mentalnością jestem ponad Tobą i to spory kawał. Skoro nie miałeś zamiaru mnie przepraszać to dlaczego zachowałeś się tak karygodnie? Wystarczy sorry i po sprawie, natomiast czego można się spodziewać po kimś takim. Jeszcze wypisujesz mi na pm że się uśmiałeś, dobre sobie... Jesteś zbyt pewny siebie. Jak już napisałem, zaczekamy na wypowiedź administracji, bo kim byś nie był kultura wobec innych obowiązuje również Ciebie. Szybki edit. Może nauczysz się pisać poprawnie? Zwroty takie jak: Tobie, Ci, Cię, chyba można napisać poprawnie prawda? Czy chociażby dbałość o szczegóły? To czy "ostrzenie" było słuszne mnie nie interesuje wiesz? Ale czego ja wymagam od człowieka, który zamiast przepraszam pisze "spier...". Nawet nie wiem co oznacza Cb, chyba urodziłem się za wcześnie by "dojrzeć" do tego typu wypowiedzi. :/ [2019-03-12 23:51:13] [Output] : << MadArcher(271): wez dodaj jeszcze jakąs ospowiedz dawno tak sie nie usmialem jak tera
 12. Tak ? Czyli prosiłem Cię o przepraszam bez podstaw ? Chłopie gdybyś nie jeździł jak połamany to warna byś nie dostał, poza tym bez podstawy rapsa na Ciebie nie posłałem, gdyby nie to wątpię, że ktoś by się Tobą zainteresował. Skoro nie "zniżasz" się do tego poziomu, pomyśl do jakiego poziomu zniżyłeś się pisząc do mnie w ten sposób ? Dowody mam jakie mam, Ty żadnych raczej nie masz co ? Dlatego podtrzymuję swoje żądania do Twojej kary. Troszeczkę kultury Cię to nauczy. Więcej się w tym wątku nie wypowiem, czekajmy na decyzję administracji.
 13. Data i godzina zdarzenia: 23:00 Nick/pasek: Ogen Nick/pasek oskarżonej osoby: MadArcher Mój serial: 51DC0FF61CEFC7D890ACCC8BC48D53B2 Opis: Powyższy gracz jeździ bardzo nieostrożnie, uderzył we mnie jadąc moim pasem. Napisałem do niego z pytaniem czy nie ma na tyle honoru by napisać "przepraszam" lecz ku mojemu zdziwieniu zamiast głupiego przepraszam otrzymałem wyraz widniejący w ss. Fakt, że jeździ pod prąd widnieje na drugim ss w postaci warna dla niego. Nie oczekiwałem pieniędzy bo akurat tego mi nie brak, ale chociaż trochę kultury jak i skruchy z jego strony. Natomiast jego pewność siebie zaskoczyła mnie bardzo. Mam nadzieję, że za tą pewność siebie zostanie "nagrodzony". Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Mute 5d, prawko 3d.
×
×
 • Create New...