Skocz do zawartości

Miloszek*

Gracz
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobra

1 obserwujący

O Miloszek*

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 21.05.2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nie powiem
 • Zainteresowania
  lubie jeść na czas

Ostatnie wizyty

645 wyświetleń profilu
 1. Nick: Miloszek*Wiek:15Serial:FEC4E9D6B6E62B9A14E70D877F0AAA03Staż: ~1835 godzin - 4 lataPowód zmutowania : Wulgarne bindyKrótki opis sytuacji: No napisałem na chacie wszystkie moje bindy, i większość z nich była wulgarna ;-;Dowody: -Link do poprzedniego podania: -Coś od siebie: Chciałbym prosić o odciszenie, przepraszam za to, i już się to nie powtórzy. (Wszystkie ''wulgarne" bindy usunąłem).
 2. Miloszek*

  Wniosek o odciszenie Janush* ukarany przez TrondoZPL

  Było dokładnie tak jak mówi @Janush*. Było to dla żartów i się nie gniewam o to.
 3. Nick: Miloszek* Serial: FEC4E9D6B6E62B9A14E70D877F0AAA03 Staż na serwie: ~1700h (3 lata) Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie. Krótki opis sytuacji: Otóż, mój kolega (Kacperek*) Zaczął grę na serwerze, na dobry start dałem mu 5k, lecz po pewnym czasie gry znudziło mu się ale nie wydał tego 5k. Napisałem do niego na Fb jakie było hasło (Chciałem wziąść to 5k, żeby sie nie zmarnowało).Napisał mi lecz nie było ono prawidłowe, więc próbowałem z tym hasłem kombinować. Ponownie napisałem do niego o hasło, tym razem powiedział mi żebym probował inaczej. Zrobiłem tak, i dostałem bana. W powodzie bana jest napisane "Nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasię". Odnosząc się do tych trzech kont, to wiem tylko o dwóch kontach (Kacperek*, i prawdopodobnie Smaku* ale nie jestem pewien ale w razie czego napisze tutaj o tym koncie). Konto Smaku* to też konto mojego kolegi które załozył kiedy byłem u niego, pokazałem mu gdzie ma zacząć, i jakie licencje zrobić, i jak zarabiać. Poprosił mnię żebym zrobił mu licencje L1, zgodziłem się i powiedziałem że mu ją zrobię ale to jak wrócę do domu. Po powrocię do domu odpaliłem MTA i chciałem wejść na jego konto i zrobić mu L1 lecz nie pamiętałem hasła, i już się nie próbowałem logować na jego konto. Chciałem jeszczę powiedzieć, że żaden z wymienionych nicków (Kacperek*,Smaku*) Nie posiadają konta na forum. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Zgodnie z prośbą @noctropolis odczekałem karę 14 dni, i ponownie piszę apelacje. Liczę na odbanowanie, ponieważ odczekałem karę i tego żałuje.
 4. Nick: Miloszek* Serial: FEC4E9D6B6E62B9A14E70D877F0AAA03 Staż na serwie: ~1700h (3 lata) Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie. Krótki opis sytuacji: Otóż, mój kolega (Kacperek*) Zaczął grę na serwerze, na dobry start dałem mu 5k, lecz po pewnym czasie gry znudziło mu się ale nie wydał tego 5k. Napisałem do niego na Fb jakie było hasło (Chciałem wziąść to 5k, żeby sie nie zmarnowało).Napisał mi lecz nie było ono prawidłowe, więc próbowałem z tym hasłem kombinować. Ponownie napisałem do niego o hasło, tym razem powiedział mi żebym probował inaczej. Zrobiłem tak, i dostałem bana. W powodzie bana jest napisane "Nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasię". Odnosząc się do tych trzech kont, to wiem tylko o dwóch kontach (Kacperek*, i prawdopodobnie Smaku* ale nie jestem pewien ale w razie czego napisze tutaj o tym koncie). Konto Smaku* to też konto mojego kolegi które załozył kiedy byłem u niego, pokazałem mu gdzie ma zacząć, i jakie licencje zrobić, i jak zarabiać. Poprosił mnię żebym zrobił mu licencje L1, zgodziłem się i powiedziałem że mu ją zrobię ale to jak wrócę do domu. Po powrocię do domu odpaliłem MTA i chciałem wejść na jego konto i zrobić mu L1 lecz nie pamiętałem hasła, i już się nie próbowałem logować na jego konto. Chciałem jeszczę powiedzieć, że żaden z wymienionych nicków (Kacperek*,Smaku*) Nie posiadają konta na forum. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chciałbym prosić o odblokowanie mojego konta, ponieważ nie chciałem nikogo okraść, a odzyskać moję 5k, oraz pomóc koledze w zdaniu licencji l1.
 5. Miloszek*

  Skarga na Tevesthe

  Data i godzina zdarzenia: 10 Luty ok. godziny 13:05 Nick/pasek: Miloszek* Nick/pasek oskarżonej osoby: Tevesthe Mój serial:FEC4E9D6B6E62B9A14E70D877F0AAA03 Opis: Jade sobie do cygana, widze gracza ktory siedzi w aucie obok perka ktory tam byl do kupienia. Gosciu napisał żebym go nie kupował ale pojazd był do kupna więc nie mógł mi tego zabronić. Kiedy kupiłem pojazd zaczął mnie wyzywać i taranować (na taran nie mam dowodów) Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/Uia3m Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): mute na x dni
 6. Miloszek*

  Sesja naszych nowych furek :D

  No spoczko, spoczko
 7. Miloszek*

  Moj Bullet

  Nawet spoko ;d
 8. Miloszek*

  Skarga na Miloszek*

  Ale nie mówie, że tylko ty.
 9. Miloszek*

  Skarga na Miloszek*

  Nie, nie chciałem zaśmieszkować. Poprostu chciałem spokojnie potaxować, ale sie zdenerwowałem i musiałem 3/4 raz wracać do mechanika ;/
 10. Miloszek*

  Skarga na Miloszek*

  Jeśli chodzi o twoją wersję, po co miałbym zjeżdzać na pas po którym jechałeś, i cie taranować skoro miałem naprawionego premiera, i taxowalem?
 11. Miloszek*

  Skarga na Miloszek*

  Jeśli chodzi o celowy dm, to się przyznałem i przepraszam. Ale tak i tak jakbym cie zabił to bym dostał kicka. To ja nie wiem, u mnie zjechałeś na mój pas, spadłeś z faggiosa czy tam motoru nie pamiętam i rozwaliłeś mi przód.
 12. Miloszek*

  Skarga na Miloszek*

  Typie, masz dowody że to była moja wina? Ja mam swoją wersję, ty masz swoją. Ja mówię że moja wersja jest prawidłowa, ty mówisz że twoja... Ja mówię że mi wjechałeś pod koła, ty mówisz, że wjechałem na awaryjny pas.
 13. Miloszek*

  Skarga na Miloszek*

  Typie, moja wina że wjechałeś mi pod koła? Wyjeżdzam sobie z mechanika, jechałem ciągle moim pasem, wjeżdzasz mi pod koła tym swoim faggio czy co to tam było i masz pretensje... Jeśli chodzi o kwestie tego że w ciebie wjechałem, to akurat prawda, ale to tylko dlatego, że musiałem przez ciebie wjeżdzać do mechanika czwarty raz. A wina nie leży tylko po mojej stronie bo sam mi wjechałeś pod koła.
×