Skocz do zawartości

Modzel

Gracz
 • Zawartość

  864
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

551 Świetny Gość!

O Modzel

 • Tytuł
  Lance Vance
 • Urodziny 12.01.1999

Komunikatory

 • Numer GG
  54872591

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostrów Mazowiecka
 • Zainteresowania
  Pożarnictwo , Informatyka, Sport

Ostatnie wizyty

3370 wyświetleń profilu
 1. 1. Nazwa organizacji/gangu: Szajka 2. Link do panelu organizacji panel.pylife.pl: https://panel.pylife.pl/organizacje/2161 3. Pasek obecnego Lidera organizacji/gangu: 4. Pasek osoby, której chcesz przekazać organizacje/gang: 5. Dlaczego chcesz przekazać organizacje/gang?: Znudzenie się serwerem , mała aktywność na serwerze chcę żeby gang prowadził ktoś bardziej aktywny ode mnie. 6. Jak długo istnieje organizacja/gang?: Organizacja istnieje już od 2016 roku
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Zostałeś już odbanowany na ts więc nie wiem po co kolejna apelacja . Zamykam.
 4. Następnym razem nie wymierzaj sam sprawiedliwości tylko napisz na osobę która cię taranuje report, karę odwieszam i mam nadzieję że czegoś ona cię nauczy.
 5. Zostałeś zbanowany przez ze mnie więc trzymam cię za słowo. odbanowany.
 6. Z przyjemnością mam zaszczyt ogłosić otwarcie rekrutacji do organizacji Szajka! Możemy odmienić twoją grę na naszym serwerze, a także może odmienimy też Twoje życie! Jesteśmy grupą miłych i koleżeńskich osób, które mają otwarte ręce na nowe znajomości! U nas nigdy nie będziesz się nudził! Co możemy Ci zapewnić? - miłą atmosferę, - stałą oraz zgraną ekipę, - aktywne osoby w grze oraz na Mumble, - w 100% ogarnięte forum z tajnym działem, - wsparcie w każdej sytuacji, - pojazdy oraz dużą bazę organizacji. Strona organizacji : http://szajka.one.pl/ Wątek z rekrutacją: http://szajka.one.pl/index.php?/forum/7-rekrutacja/ Od kiedy jesteśmy na serwerze? Na serwerze jesteśmy od 12 czerwca 2016 roku. Na koniec parę zdjęć Powodzenia !
 7. Trzymam za słowo karę odwieszam.
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Pasek Lidera organizacji: Nazwa organizacji: Szajka Link do panelu organizacji [panel.pylife.pl]: http://panel.pylife.pl/organizacje/2161 Potwierdzam aktywność kanałów organizacyjnych na serwerowym TeamSpeaku'3.
 10. Nazwa organizacji i skrót: Szajka, SZAJ Link do panelu organizacji: http://panel.pylife.pl/organizacje/2161 Pasek lidera organizacji (panel.pylife.pl): Data założenia organizacji: 2016-06-12 Ilość członków organizacji: 30 Ilość podkanałów: 2 ( Pogaduchy, Zarząd) Logotyp organizacji: https://imgur.com/a/1eZiwkG
 11. Modzel

  Nie działąją mody w mta, a w gta sa tak.

  11. Tematy, które będą nieaktywne 2 dni po wypowiedzeniu się administracji będą automatycznie zamykane i przenoszone do archwium.
 12. Modzel

  Nie mogę wbić na serwer

  11. Tematy, które będą nieaktywne 2 dni po wypowiedzeniu się administracji będą automatycznie zamykane i przenoszone do archwium.
 13. Skoro tak twierdzisz napisz z tym problemem na maila afx@pylife.pl . Myślę że tam dostaniesz stosowną pomoc więc temat zamykam.
 14. Modzel

  Nie działąją mody w mta, a w gta sa tak.

  Czy problem został rozwiązany?
×