Jump to content

BlanT*

Player
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Świetny Gość!

About BlanT*

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2481 profile views
 1. Nick: BlanT* Serial: A2E193AB2B19D691F33BD9F60CEE1A12 Staż na serwie: 6lat 3181h Nick admina: Tuszek Powód zbanowania: Ogłoszenia na radiu o treści sprzedaży konta Krótki opis sytuacji: Włamanie na Konto. Poinformował mnie znajomy,że dostałem Bana,Gdyby nie on to bym nic nie widział. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Grając 6lat pierwszy raz ktoś mi się włamał. Proszę o zdjęcie bana,oraz sprawdzenia logowania z jakiego serialu zostały sprzedane pojazdy.
 2. Gdybyś mógł to trzymaj go, do rozwiązania sprawy Dziękuję ci bardzo,gdybyś mógł to trzymaj go
 3. Nick: BlanT* Serial: A2E193AB2B19D691F33BD9F60CEE1A12 Staż na serwie: 6lat 3181h Nick admina: Tuszek Powód zbanowania: Ogłoszenia na radiu o treści sprzedaży konta Krótki opis sytuacji: Włamanie na Konto. Poinformował mnie znajomy,że dostałem Bana,Gdyby nie on to bym nic nie widział. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Grając 6lat pierwszy raz ktoś mi się włamał. Proszę o zdjęcie bana,oraz sprawdzenia logowania na konto oraz IP. Dowiedziałem się,że pojazdy zostały sprzedane za śmieszną kwotę.
 4. Rekrutacja do VacanT !
  Link niżej :D 

 5. Rekrutacja do organizacji VacanT Organizacja VacanT Potrzebujemy nowych członków do organizacji ! Oferujemy mnóstwo czasu spędzonych razem na różnych komunikatorach jak i na serwerze Jesteśmy zgraną ekipą którzy darzą się szacunkiem oraz pomocą w każdej kwestii Jest to miejsce na pewno dla ciebie! Proces rekrutacji jest bardzo prosty 1. Zapoznać się z regulaminem http://www.vacant.4ra.pl/viewtopic.php?id=6 2. Złożyć podanie tutaj w 3 minuty http://www.vacant.4ra.pl/viewtopic.php?id=21 Komisja Rekrutacyjna wybierze osoby których uważają że zasługują na szansę oraz skontaktują się z wami w najbliższym czasie. Pod koniec zostaną ogłoszone wyniki z podsumowaniem przebiegu rekrutacji.
 6. Nazwa organizacji i skrót: Vancat (va) Link do panelu organizacji: http://panel.pylife.pl/organizacje/5013 Pasek lidera organizacji (panel.pylife.pl): Data założenia organizacji: 22.01.2018r Ilość członków organizacji: 10 osób Nazwy podkanałów ( maksymalnie 4 😞 1. Rozmowy 2. Ładownia 3. Kajuta 4. Zarząd Hasła: Tak
 7. PC za okno i po problemie
 8. Nick: |SMSA|BlanT* Staż: 2395h 46m. 4lata Serial: Nick osoby zawieszającej: MrKacperol Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran SAPD. Opis sytuacji: Jechałem premierem na cel taxi.. Jadąc 100km/h Hamując widzę jak SAPD Obok Przecho LV stoją na środku Drogi Bez barierek.. bez niczego... Lekko uderzyłem w jednego SAPD Nic nie napisał.. pojazd był wcześniej już zniszczony. Tylko Nagle wracając z Pasażerem dostałem prawko.. Dowody: Brak. Coś od siebie: Zatrzymałem się i czekałem aż |GSP|WengoszPlamisty napisze mi ile mam mu zapłacić. Czekając dłuższą chwilkę Wengosz nic nie napisał więc odjechałem myśląc,że nie chce pieniędzy ponieważ miał rozwalone Auto.
×
×
 • Create New...