Jump to content

BlanT*

Player
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetny Gość!

About BlanT*

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1877 profile views
 1. Rekrutacja do VacanT !
  Link niżej :D 

 2. Rekrutacja do organizacji VacanT Organizacja VacanT Potrzebujemy nowych członków do organizacji ! Oferujemy mnóstwo czasu spędzonych razem na różnych komunikatorach jak i na serwerze Jesteśmy zgraną ekipą którzy darzą się szacunkiem oraz pomocą w każdej kwestii Jest to miejsce na pewno dla ciebie! Proces rekrutacji jest bardzo prosty 1. Zapoznać się z regulaminem http://www.vacant.4ra.pl/viewtopic.php?id=6 2. Złożyć podanie tutaj w 3 minuty http://www.vacant.4ra.pl/viewtopic.php?id=21 Komisja Rekrutacyjna wybierze osoby których uważają że zasługują na szansę oraz skontaktują się z wami w najbliższym czasie. Pod koniec zostaną ogłoszone wyniki z podsumowaniem przebiegu rekrutacji.
 3. Nazwa organizacji i skrót: Vancat (va) Link do panelu organizacji: http://panel.pylife.pl/organizacje/5013 Pasek lidera organizacji (panel.pylife.pl): Data założenia organizacji: 22.01.2018r Ilość członków organizacji: 10 osób Nazwy podkanałów ( maksymalnie 4 😞 1. Rozmowy 2. Ładownia 3. Kajuta 4. Zarząd Hasła: Tak
 4. Nick: |SMSA|BlanT* Staż: 2395h 46m. 4lata Serial: Nick osoby zawieszającej: MrKacperol Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran SAPD. Opis sytuacji: Jechałem premierem na cel taxi.. Jadąc 100km/h Hamując widzę jak SAPD Obok Przecho LV stoją na środku Drogi Bez barierek.. bez niczego... Lekko uderzyłem w jednego SAPD Nic nie napisał.. pojazd był wcześniej już zniszczony. Tylko Nagle wracając z Pasażerem dostałem prawko.. Dowody: Brak. Coś od siebie: Zatrzymałem się i czekałem aż |GSP|WengoszPlamisty napisze mi ile mam mu zapłacić. Czekając dłuższą chwilkę Wengosz nic nie napisał więc odjechałem myśląc,że nie chce pieniędzy ponieważ miał rozwalone Auto.
 5. Kolega podał Pasy do konta swojego oraz powiedział weź sobię Sabre ponieważ znudziła mu się gra.
 6. Model pojazdu: Premier z fmk Przebieg: Do 10-15k Cena: - Felgi: Obojętne Model pojazdu: Bullet Przebieg: 80k+ Cena: - Felgi: Obojętne Model pojazdu: Banshee Przebieg: 80k+ Cena: - Felgi: Obojętne
 7. Nick: Blant4.va Staż: 1688h 52m. Serial: A2E193AB2B19D691F33BD9F60CEE1A1 Nick osoby zawieszającej: Modzel Powód zawieszenia prawa jazdy: Prowokacja SAPD, taranowanie cywili podczas pościgu Opis sytuacji: Jechałem normalnie,skręciłem w drugą stronę i jechałem przez kilka sec pod prąd no i zaczął się pościg lecz mnie nie złapali To i tak prawko poszło na 7dni. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Przepraszam za mój błąd więcej takiego nie popełnię. Proszę o odwieszenie Prawa jazdy.
×
×
 • Create New...