Jump to content

Matu

Moderator
 • Content Count

  1822
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Matu last won the day on July 21

Matu had the most liked content!

Community Reputation

2339 Świetny Gość!

About Matu

 • Rank
  Claude Speed
 • Birthday 10/24/1993

Komunikatory

 • Numer GG
  Kto ma ten ma.

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Łódzkie
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, Gry komputerowe.

Game Account

 • Faction
  Straż Pożarna
 • Faction rank
  Ogniomistrz

Recent Profile Visitors

6491 profile views
 1. Gratulacje wszystkim. Widzimy się na szkoleniach i miejmy nadzieje że na akcjach.
 2. Jeżeli widzisz samolot poza płytą lotniska to piszesz raport, a nie próbujesz go przestawić. Karę odwieszam i polecam dwa razy pomyśleć zanim się coś zrobi.
 3. Przyglądałem się Tobie jakiś czas i to cud że skończyło się na stłuczce z tamtym Graczem, jeździłeś jak pirat drogowy. Może cofał, ale twoja jazda pozostawiała wiele do życzenia i nie dziwie się że cię nie zobaczył. Krę skracam do 31.08.2019 i proszę byś jeździł ostrożniej następnym razem.
 4. Co do kary, nie była ona niesłuszna, były raporty na ciebie i jak się tp zobaczyć co robisz, to zobaczyłem jak taranowałeś gracza, akurat był to kolega o czym nie wiedziałem, ale fakt faktem że były raporty, czyli coś musiałeś odwalać. Co do kary, miał być ukarany kolega, ale zaraz zaczęliście pisać że co ja robię itp. Nawet gracz którego taranowaliście, niestety pomyliłem i dałem tobie drugi raz. Karę odwieszam, a kolejnym razem radzę taranować się na dm.
 5. Lokalizacja: Prickle Pine, Las Venturas Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/370 Cena za dobę: 800 e Cena za nieruchomość: Licytacja od 12k. Minimalne przebicie 2k. Nazwa nieruchomości: Dom Opis: Domek z wymodelowanym interiorem, 6 pokoi i garaż, można meblować, niestety trzeba mieć golda. Zdjęcia nieruchomości:
 6. Jak ktoś cię wyzywa to ss i piszesz skargę, a nie taran. Skoro wolałeś mu utrudniać rozgrywkę, a nie napisać skargę to dostałeś prawko i odczekasz karę do końcsz Zamykam.
 7. Widziałem co się działo i taranowałeś go, nawet sam przyznałeś, po za tym to że ktoś w ciebie wjedzie nie znaczy że masz ty go taranować. Karę odczekasz do końca. Zamykam.
 8. Witam, dziś zostały dodane wyścigi po których wygrywało się pojazd, ja wygrałem karta i przedłużyłem na 30 dni, dwa razy po 2307.38e i dwa razy po 230.74e, razem 5076.24e [2019-08-17 00:37:35] [Output] : Czas wypożyczenia pojazdu został‚ przedłużony. [2019-08-17 00:37:58] [Output] : Czas wypożyczenia pojazdu został‚ przedłużony. [2019-08-17 00:38:27] [Output] : Czas wypożyczenia pojazdu został‚ przedłużony. [2019-08-17 00:38:37] [Output] : Czas wypożyczenia pojazdu został‚ przedłużony. Niestety okazało się że to było niedopatrzenie administracji RCON które zostało naprawione i kart cofnął się do przedłużenia na siedem dni, niestety pieniądze przepadły, prosiłbym o oddanie utraconych pieniędzy.
 9. Było na ciebie kilka raportów, więc mogę stwierdzić że pewnie wcześniej już kilka osób taranowałeś. Karę odczekasz do końca, liczę że przez ten czas przemyślisz swoje zachowanie.
 10. Karę odwieszam, kolejnym razem w miarę możliwości napisz reporta, bądź zrób jakieś ss jak się da, bo tak to nie wiem czy miałeś lagi, czy poszedłeś na zw.
 11. Widzę że bardzo ci zależy na licencji pilota, już trochę kary odczekałeś więc myślę że mogę ci odwiesić zakaz latania. Kolejnym razem pisz apelację jak się rozbijesz. Zamykam.
 12. Dzięki wielki AFX za wyjaśnienie wszystkiego, ale co do zdjęcia tak od razu to myślę że do środy dam ci jeszcze czas, tak byś sobie jeszcze przemyślał dokładnie co zrobiłeś nie tak i za co straciłeś prawo jazdy. Liczę że już więcej nie wystąpi taka sytuacja na drodze. Więc ostatecznie karę skracam do 24.07.2019r. Zamykam.
 13. Powinieneś wiedzieć że już nie raz były robione takie eventy gdzie był taki chaos i osoby które je robiły były karane. W sumie żałuję że nie dałem innemu Moderatorowi ukarać Kasyego bo widzę że teraz szukacie dziury w całym że Matu jest taki zły i że szuka nie wiadomo czego, ja po prostu ukarałem go tak samo jak inni gracze zostali ukarani podczas tego eventu. A do specjalisty to raczej ty powinieneś się udać bo nie widziałeś że to Kasy robił cały ten chaos tym eventem. Pownniście opanować ten cyrk który tam się odbywał, a jeżeli nie potrafiliście tego zrobić to zakończyć event. Karanie innych graczy mało co pomogło, nadal był chaos, więc ukarałem osobę która za niego w jakimś stopniu odpowiadała, no i po tym się skończyło to szaleństwo. Jeszcze raz proszę administrację RCON o wypowiedź pod apelacją.
×
×
 • Create New...