Jump to content

Matu

Moderator
 • Content Count

  1764
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Matu last won the day on March 30

Matu had the most liked content!

Community Reputation

2135 Świetny Gość!

About Matu

 • Rank
  Claude Speed
 • Birthday 10/24/1993

Komunikatory

 • Numer GG
  Kto ma ten ma.

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Łódzkie
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, Gry komputerowe.

Game Account

 • Faction
  Straż Pożarna
 • Faction rank
  Starszy Sekcyjny

Recent Profile Visitors

5772 profile views
 1. No trzymaj się, szkoda że tak to się skończyło.
 2. Poprosiłem Administratora @|DawLukWoj|Valdrigar* o sprawdzenie logów i okazało się że żadnego raporta odnośnie wylądowania na ulicy nie napisałeś. Karę odczekasz do końca.
 3. Widzę że kolega nie zna przepisów, jechałem prostym pasem na autostradzie, a ty mi z drogi podporządkowałeś wyjechałeś prosto pod samochód. ss: https://imgur.com/a/7ESwE6Q Karę odczekasz do końca i może przez ten czas trochę przepisów się pouczysz.
 4. Poprosiłbym Admina/Rcona o sprawdzenie logów, czy gracz napisał reporta, i kto na tego raporta zareagował.
 5. Nawet gdyby było to zgłoszenie, to co twój samolot robił na ulicy, bo o ile dobrze wiem, to był twój prywatny i powinien być wytepany do przechowalni, a skoro go tam nie było, to albo ty nie pisałeś żadnego zgłoszenia, albo moderator który wziął zgłoszenie nie wywiązał się z niego cało. Byłbym wdzięczny gdybyś mi wysłał logi, czy nick moderatora który interweniował na twoje zgłoszenie.
 6. Graczu drogi, co do znajdywania czegoś w chipsach to raczej twoje prawko zostało tam znalezione, ale nie ważne. Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, po prostu nie umiesz się pogodzić z karą na którą zasłużyłeś, też miałem raz sytuację ostatnio że widać było tylko dach, gracz nie wymagał gotówki żadnej, ale ja jako osoba uczciwa zapłaciłem mu za szkody mimo iż nie wymagał tego ode mnie, ale wiedziałem że źle zrobiłem więc zapłaciłem. Ty widocznie tej skruchy nie miałeś i miałeś na to wywalone. Gracz może i miał lekko zniszczone auto, ale nie aż tak że całe. I jak wcześniej napisałem karę odczekasz do końca.
 7. Specnołem cię by sprawdzić czy faktycznie coś zgłaszałeś i nie było niczego, ale prosiłbym Admina/Rcona o sprawdzenie logów, tak dla pewności czy gracz napisał rapsa na siebie.
 8. Bądź co bądź jechałeś pod prąd, nie ważne czy miał uszkodzony pojazd poszkodowany, czy też nie, powinieneś mu tak czy siak zapłacić za szkody, to że gracza nie widziałeś nie zwalnia cię z jazdy prawidłową stroną jezdni. Po za tym był raport na ciebie więc raczej nie jesteś taki nie winny jak piszesz. Karę odczekasz do końca, może to cię nauczy skruchy i płacenia za uczynione szkody. Zamykam.
 9. Widzę że już połowę kary odczekałeś, nie wiem jaka byłą sytuacja wcześniej, jeżeli nawet to nie zmienia faktu że nie wolno działać samowolnie. Karę odwieszam i liczę że następnym razem już się to nie powtórzy.
 10. Nie wiem jak było, nie mogę ci w 100% zaufać. Tak czy siak wylądowałeś na ulicy. Jedyne co mogę dla ciebie zrobić to skrócić ci karę o 10 dni. Zamykam.
 11. Widzę że już prawie połowę kary odczekałeś, kolejnym razem po prostu dwa razy się zastanów zanim będziesz chciał wystawić auto. Karę odwieszam i niech to będzie nauczka na przyszłość.
 12. Karę skracam do drugiego kwietnia i następnym razem proszę o zachowanie ostrożności.
 13. 17 - Wbiłem na inny ts porozmawiać ze znajomymi, nagle weszła jakaś osoba o nicku nyan. Nie chodizło mi o "udupienie" Cyca, po prostu zawiódł moje zaufanie. 25 - Powiedział mi na ts (szkoda że nie mam dowodów) że tylko dwie osoby to usłyszały co okazało się później kłamstwem. 28 - Sądziłem że dwie osoby mają, a nie kilku znajomych. Tak czy siak, samo nagrywanie jest zabronione, a co dopiero publikacja w sieci. Już raz błąd zrobiłem z jedną piosenką i żałuję. Tym razem myślałem że sobie pożartujemy itp., niestety okazało się że ktoś chciał się zabawić moim kosztem. Co do przeprosin, co one mi dadzą, bo na pewno nie usunięcie tej piosenki z wszystkich komputerów na których ona jest. Ban minie, a to może krążyć po sieci. Popełniłem błąd że nie zbanowałem od razu, tylko dałem ci szansę.
 14. Nie, bo wymieniłeś tylko Julie i R3K7, a teraz robisz zamieszanie, bo masz bana. Ty dobrze wiesz czemu go masz i się z tym pogódź. Mogłeś pomyśleć zanim mnie nagrałeś i to umieściłeś w sieci, a nie teraz się wykłócasz że nie powinieneś dostać bana. Gdybyś wtedy się zastanowił to teraz byśmy nie pisali o tym. Już wszystko co miałem do napisania, napisałem, masz trzy miesiące, jeżeli nagranie nie pokaże się na ts, lub gdziekolwiek indziej dostaniesz ub. Apelację odrzucam i zamykam. Prosiłbym o nie pisanie kolejny apelacji, bo skończy się tak samo.
 15. W umowie było że wiedzą tylko dwie osoby, a okazało się że tak nie jest.
×
×
 • Create New...