Jump to content

Matu

Moderator
 • Content Count

  1781
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Matu last won the day on March 30

Matu had the most liked content!

Community Reputation

2148 Świetny Gość!

About Matu

 • Rank
  Claude Speed
 • Birthday 10/24/1993

Komunikatory

 • Numer GG
  Kto ma ten ma.

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Łódzkie
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, Gry komputerowe.

Game Account

 • Faction
  Straż Pożarna
 • Faction rank
  Młodszy Ogniomistrz

Recent Profile Visitors

5923 profile views
 1. Widzę że zrozumiałeś jaki błąd popełniłeś, karę skracam do 13.07.2019r. Zamykam.
 2. Taran to jedno, ale jechałeś pod prąd i stwarzałeś zagrożenie nie tylko dla osoby którą uderzyłeś, ale i dla innych graczy którzy mogli akurat tamtędy jechać. Karę odczekasz do końca.
 3. Matu

  x

  Brak wzoru, zamykam.
 4. Był raport, zostało nadane prawko. Karę odczekasz do końca, jeździłeś jak szalony i skakałeś nie tylko na kolegę, ale i na ulicę gdzie poruszali się gracze.
 5. Jeździłeś za graczem który sobie z tego co widziałem spokojnie jeździł rowerem i mu utrudniałeś rozgrywkę, jeżeli on cię taranował kilka razy było napisać raporta, jak to nie zadziałało ss i skarga na forum. O ile dobrze w logach widziałem to był taki tekst jak - [2019-06-26 15:00:56] [Output] : 101 DavidCrasoocky: wyjazd lizodupie I nie wiem czy nie było więcej podobnych tekstów bo rapsy jakieś były odnośnie wyzywania, ale to mogą zobaczyć RCONi, albo admini. Karę odczekasz do końca.
 6. Bardzo fajnie zmontowałeś, była tylko jedna wpadka że tak powiem, a konkretnie 1:33 bomba jest podłożona, a 1:35 dopiero ktoś idzie podkładać bombę. Do dźwięku nie mam zastrzeżeń, ładnie pięknie zrobione.
 7. Gracz którego taranowałeś powiedział mi że mu zapłaciłeś za szkody, więc nie pozostaje mi nic innego tylko ci karę odwiesić i liczyć na to że cię czegoś nauczyła i więcej nie będziesz tak postępował. Zamykam.
 8. Poprosiłem Administratora @|DawLukWoj|Valdrigar* o sprawdzenie logów i okazało się że żadnego raporta odnośnie wylądowania na ulicy nie napisałeś. Karę odczekasz do końca.
 9. Widzę że kolega nie zna przepisów, jechałem prostym pasem na autostradzie, a ty mi z drogi podporządkowałeś wyjechałeś prosto pod samochód. ss: https://imgur.com/a/7ESwE6Q Karę odczekasz do końca i może przez ten czas trochę przepisów się pouczysz.
 10. Poprosiłbym Admina/Rcona o sprawdzenie logów, czy gracz napisał reporta, i kto na tego raporta zareagował.
 11. Nawet gdyby było to zgłoszenie, to co twój samolot robił na ulicy, bo o ile dobrze wiem, to był twój prywatny i powinien być wytepany do przechowalni, a skoro go tam nie było, to albo ty nie pisałeś żadnego zgłoszenia, albo moderator który wziął zgłoszenie nie wywiązał się z niego cało. Byłbym wdzięczny gdybyś mi wysłał logi, czy nick moderatora który interweniował na twoje zgłoszenie.
 12. Graczu drogi, co do znajdywania czegoś w chipsach to raczej twoje prawko zostało tam znalezione, ale nie ważne. Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, po prostu nie umiesz się pogodzić z karą na którą zasłużyłeś, też miałem raz sytuację ostatnio że widać było tylko dach, gracz nie wymagał gotówki żadnej, ale ja jako osoba uczciwa zapłaciłem mu za szkody mimo iż nie wymagał tego ode mnie, ale wiedziałem że źle zrobiłem więc zapłaciłem. Ty widocznie tej skruchy nie miałeś i miałeś na to wywalone. Gracz może i miał lekko zniszczone auto, ale nie aż tak że całe. I jak wcześniej napisałem karę odczekasz do końca.
 13. Specnołem cię by sprawdzić czy faktycznie coś zgłaszałeś i nie było niczego, ale prosiłbym Admina/Rcona o sprawdzenie logów, tak dla pewności czy gracz napisał rapsa na siebie.
 14. Bądź co bądź jechałeś pod prąd, nie ważne czy miał uszkodzony pojazd poszkodowany, czy też nie, powinieneś mu tak czy siak zapłacić za szkody, to że gracza nie widziałeś nie zwalnia cię z jazdy prawidłową stroną jezdni. Po za tym był raport na ciebie więc raczej nie jesteś taki nie winny jak piszesz. Karę odczekasz do końca, może to cię nauczy skruchy i płacenia za uczynione szkody. Zamykam.
 15. Widzę że już połowę kary odczekałeś, nie wiem jaka byłą sytuacja wcześniej, jeżeli nawet to nie zmienia faktu że nie wolno działać samowolnie. Karę odwieszam i liczę że następnym razem już się to nie powtórzy.
×
×
 • Create New...