Skocz do zawartości

Tioman.

Gracz
 • Zawartość

  271
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

280 Świetny Gość!

5 obserwujących

O Tioman.

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 14.12.2000

Komunikatory

 • Numer GG
  58383031

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wielkopolska

Ostatnie wizyty

1534 wyświetleń profilu
 1. Tioman.

  Licytacja Bulleta 870 id

  1.160.000
 2. Widzę, że poznałeś swój błąd i przeprosiłeś za swoje czyny. Wierzę, że nie będziesz już tak robił oraz ostrzegam, że jeśli jeszcze raz zobaczę takie coś to nie odwieszę Ci kary. Odwieszam i zamykam.
 3. Pamiętaj, że rzeczy które są mało RP jak skoki z wiaduktów itp. podczas pościgu raczej są karane zakazem prowadzenia pojazdów. Jako iż odczekałeś połowę kary to Ci ją odwieszam. Pamiętaj jeśli jeszcze raz tak zrobisz, a ja Cię będę karał to karę odczekasz w całości.
 4. Pisałem Ci, że apelacja minimum za 36h nie odwieszam i zamykam
 5. Tioman.

  Apelacja o zwrot prawa jazdy Tioman / QBK

  Witaj przeoczyłem twoją apelacje za co Cię bardzo przepraszam. Staż to nie kilka dni a 10 miesięcy 200h wiec jeszcze kłamiesz po 3 kara jest do dzisiaj do 9 więc sobie odczekasz.
 6. Witaj, Po 1 ja widziałem jak staranowałeś 3 graczy Po 2 nie odwieszę ci tej kary za spam który miałem na pm w związku z przeprosinami za zachowanie i że zrobisz wszystko żebym Ci to odwiesił.
 7. Tioman.

  Licytacja Windsora [Podane KT]

  565k
 8. Tioman.

  logneser1 zmutowany przez Tioman.

  Standardowe tłumaczenie. Karę odczekasz bo jak na twój staż powinieneś wiedzieć co za takie pisanie grozi.
 9. Biorąc pod uwagę twój staż odwieszam. Pamiętaj, że nie taranuje się innych, a jeśli ktoś nie chce wyjechać to pisze się na niego raport.
 10. Biorąc pod uwagę ilość lat spędzonych na serwerze doskonale powinieneś wiedzieć, że lądowanie poza lotniskiem i na bazie GR jest niedozwolone. Odczekasz te 3 dni i sobie odpoczniesz.
 11. Tioman.

  Kupie limuzyne

  Ile dasz za mk123 rh1 ahaby szerokie oponki i lodowe okolo 20% przeb z 3-4k Offke na pw dawaj
 12. Odczekasz zostało już tylko 7h
 13. Przykro mi ale nie zdejmę Ci tej kary, ponieważ miałeś ostrzeżenie żeby zostawić tego co latał cropem, ale ty to zignorowałeś. Dzięki temu, że Ci spadnie parę godzin będziesz miał większą nauczkę i ciesz się, że tylko na 3 dni bo mogłem za to co zrobiłeś dać Ci więcej dni ale potraktowałem Cię łaskawie. Tak jak mówiłem kary nie zdejmę.
×