Jump to content

Psychoo.

Player
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 CJ

About Psychoo.

 • Rank
  Frank Tenpenny

Komunikatory

 • Skype
  mayok122

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. Rozumiem że nie mogę liczyć na waszą pomoc?
 2. Nick: DJdarkes Serial: 7F6EF20B567F31DC565E23474747F452 Staż na serwie: Jestem graczem od 5 lat ( z przerwami) a łączny czas to: 2542h 2m. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (34) na konta (1) w ostatnim czasie. Krótki opis sytuacji: Wróciłem po pracy sezonowej do domu i po długim czasie chciałem wbić na pylka.. Ale jak zwykle pojawił się problem z hasłem. Próbowałem tyle razy aż otrzymałem bana. Kompletnie zapomiałem emaila na konto DJdarkes. Piszę z tego konta ponieważ nie mogę zalogować się na tamto. Proszę o pomoc w jak najszybszym czasie <3 . Dowody: Ten sam serial na oby dwoch kontach. Możecie sprawdzić ponieważ logowalem sie na to konto. Link do poprzedniego podania: Brak. Coś od siebie: Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie podania oraz o pomoc!
 3. Model pojazdu:Premier 2674id Przebieg:92831 Cena:Licytacja od 150k Kolor:niebieski Felgi:grove Kolor Świateł:Niebieskie Tuning:Mk1,2,3 rh1 taxi, wloty na maskie fury, spojler husar, wlot na dach,atrapa nitro, bak 47L, średni wydech. Zdjęcie Pojazdu:*wymagane*https://imgur.com/a/9dJGK
 4. Witam z tej strony Skwierek. Pisze z konta kolegi ponieważ moje konto na forum zostało kiedyś zbanowane po włamaniu na konto. I mam pytanko do ciebie WoOlF kiedy to miało miejsce?
 5. Okey. To napisz do mie DJdarkes Okey pojazd oddany.
 6. JaRo* kiedy masz czas? Napisz termin.
 7. times!! sprawdź tą apelke!!

  1. Show previous comments  1 more
  2. PanBMW
  3. nibbo

   nibbo

   sprawdzi gdy bedzie miał czas

  4. OjczeWasz

   OjczeWasz

   Nick timesa mówi wprost - potrzeba czasu.

 8. JaRo* .... Serio? Jak mam ci oddać sabre jak mam bana .... Weś człowieku pomyśl..
 9. AAAA przepraszam!!!! Mam tą sabre!! Tylko mialem bana jak mie odbanują to napisz na serwie!
 10. Już wiem o co chodzi mam dla niego tą sabre. Po unbanie oddam mu ją.
 11. Nick: MrDarkes Serial:F3C2CFE73985E1538A021A327E750844 Staż na serwie: 160h 22m. Nick admina: times Powód zbanowania: Wyjaśnij jedną rzecz na forum. Krótki opis sytuacji: Witam po pierwsze mam nick MrDarkes. Po drugie ktoś się podszywa za mie. Nigdy na koncie MrDarkes nie miałem buffalo. Mam na tym koncie tampe. Ponieważ to konto jest na mechanika ls,lv itp. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/11802-skarga-na-gracza-mrdarkes/?hl=%2Bskarga+%2Bmrdarkes Coś od siebie: Proszę o unbana. Ponieważ jestem nie winny sprawdźcie w panelu! .. Już drugi raz dostaje bana za takie coś... Proszę o unbana. Gracz o nicku |V-Boss|MrDarkes Zmienił nick.
 12. No to daj te dowody i tyle jak je wgl masz...
×
×
 • Create New...