Jump to content

Pablo94

Player
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

415 Świetny Gość!

2 Followers

About Pablo94

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 04/09/1994

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wałbrzych

Recent Profile Visitors

1346 profile views
 1. Model pojazdu: Sanchez | Admiral Przebieg: Obojętnie Cena: Dogadamy się Felgi: Import mile widziane, ale mogą być inne
 2. Chyba już wszystko jasne, dziękuję Wam Trzeba się postarać, żeby ktoś wprowadził taką listę
 3. Czy wiesz którego dnia miesiąca się to zmienia, lub czy istnieje aktualny spis, które auta można, a które nie?
 4. Witam. Od dłuższego czasu posiadam Cheetaha z 110k przebiegu. Na tę chwilę nadaje się tylko do zezłomowania. Próbowałem dziś zresetować przebieg, jednak jest informacja że brak dostępnych części na tą chwilę. Rok temu też próbowałem i było to samo, wychodzi na to że przez ostatni rok nie było takiej opcji, jeśli się mylę to poprawcie mnie. Tu ważne pytanie, do osób które się orientują, czy będzie możliwość zresetowania przebiegu. Albo jeśli nie przez warsztat, to czy jakiś rcon za opłatą według cennika mógłby to zrobić?
 5. Witam. Od dłuższego czasu posiadam Cheetaha z 110k przebiegu. Na tę chwilę nadaje się tylko do zezłomowania. Próbowałem dziś zresetować przebieg, jednak jest informacja że brak dostępnych części na tą chwilę. Rok temu też próbowałem i było to samo, wychodzi na to że przez ostatni rok nie było takiej opcji, jeśli się mylę to poprawcie mnie. Tu ważne pytanie, do osób które się orientują, czy będzie możliwość zresetowania przebiegu. Albo jeśli nie przez warsztat, to czy jakiś rcon za opłatą według cennika mógłby to zrobić?
 6. Nominuje tego bękarta @Globus.
 7. Halu, mam pytanie ;D

 8. Nick: Gizmo007 Staż: 3 lata 2 miesiące Serial: 9B93FBB37AD8E14DC8CCEDD1AD0AB8A2 Nick osoby zawieszającej: Sadi37 Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd, taranowanie Opis sytuacji: Jechałem samochodem swoim pasem i z naprzeciwka minął mnie samochód który był pod ziemią, za chwile uderzył we mnie jakiś gracz, który wjechał na mój pas. Napisałem mu "200" żeby pokrył szkody bo było oczywiste że to jego wina. Za chwile pojawił się Sadi37 i zabrał mi prawo jazdy , że niby taranowałem. Byłem bardzo zdziwiony o co chodzi, być może był tym pierwszym kierowcą, którego mogłem zahaczyć, ponieważ u mnie jechał pod asfaltem. Dowody: Nie robiłem ss Coś od siebie: Nie wiem, może miałem lagi i przytarłem tego co jechał "pod ziemią" i może o to chodzi. Może to był Sadi, bo nie spojrzałem na nick. Jeśli chodzi o drugiego kierowce to wjechał on we mnie i nie mam tu nic więcej do dodania. Tego pierwszego kierowce przepraszam bo możliwe że go uszkodziłem mogę pokryć koszty uszkodzeń, wnoszę jednocześnie o odwieszenie prawa jazdy .
×
×
 • Create New...