Jump to content

Lexaf*

Player
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

719 Świetny Gość!

About Lexaf*

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 04/23/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Lublin

Recent Profile Visitors

15126 profile views
 1. Następnym razem jak się rozbijesz to napisz na siebie raporta,czekaj aż ktoś się do ciebie tepnie i dopiero możesz odejść od samolotu,chyba że wcześniej samolot zniknie więc możesz odejść spokojnie z tego miejsca,co do kary to zostaje,za Godzine wygaśnie. Zamykam.
 2. Przymknąłem oko na to że wylądowałeś obok spawnu SF na tą sekunde.. ale za drugim razem jak sobie zwyczajnie wylądowałeś na ulicy i poszedłeś sobie do urzędu jakby nigdy nic to była lekka przesada,ponadto cały czas pisałeś mi na pm że to nie ty byłeś pilotem i zwalałeś to na kolege, kare odczekasz.. trzeba było nie brnąć w kłamstwa tylko od razu się przyznać do czynu. Zamykam i Wesołych :-)
 3. Przez cały czas mnie okłamywałeś że ty tego nie zrobiłeś... Ale tym razem Ci się nie udało okłamać bo akurat jechałem za tym graczem którego zepchałeś do wody.. UPS.. Za te kłamstwa i fajne słowa na /pm odczekasz kare w całości. Przyjemnej gry
 4. Przemyśłałem sytuacje i dlatego dostałeś pierw ostrzeżenie "zwiększ pułap" a dopiero pózniej zakaz latania,dziwi mnie jednak to że skoro komputer Ci się "zawiesił" to mało prawdopodobne że śmigłowiec opadł by centralnie na srodek dachu budynku. Kara za za dwie godziny wygaśnie wiec odczekasz ją w całości. Zamykam.
 5. Dobrze napisalem apelacje? :D

  1. BabciaStaraGabcia

   BabciaStaraGabcia

   Źle..... zastosuj się do wzoru.......... 

 6. Twoje taranowanie graczy nie było jednorazowe,jak staranowaleś gracza na mechaniku w garci to dałem ci szanse z myślą że się uspokoisz.. a ty tylko co dojechałeś do mechanika doherty to dwa auta staranowales... Kara ma czegoś nauczyć,dlatego odczekasz w całości tą kare ponieważ jest dość krótka... Zamykam.
 7. Możliwe że zaszło nieporozumienie z naszej strony,w takim razie kare odwieszam. Zamykam
 8. To podziekuj koledze... Skoro tak łatwo tobą zmanipulować to kare odczekasz w całości. Zamykam.
 9. Ja jedynego raporta co ujżałem to był raport gracza na ciebie że wylądowałeś poza lotniskiem,jak już się tepnąłem do ciebie to ty wyszedłeś z dodo... czekałem aż napiszesz raporta że się rozbiłeś i poczekasz... a ty po wyjściu z pojazdu od razu uciekłeś w błąb Fort Carson więc ta kara była słuszna, chyba że ktoś wzął tego twojego raporta i nie dał znać że owego raporta na siebie napisałeś i żeby nie zabierac ci licenicji lotniczej. Wieć kara zostaje.
 10. Kara dziś wygasa. Mam nadzieję że ta kara Cię czegoś nauczyła. Zamykam.
 11. Miałeś niedaleko lotnisko LS mogłeś tam wylądować i dopiero odejśc od komputera za potrzebną. Następnym razem nie będzie taryfy ulgowej i odczekasz kare. Odwieszam.
×
×
 • Create New...