Jump to content

SnIkErS.

Player
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About SnIkErS.

 • Rank
  CJ
 • Birthday June 19

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa

Recent Profile Visitors

198 profile views
 1. Napisałem ale od 5 dni czekam, aż mi ktoś przeczyta Mam świadków...
 2. Najlepsze jest to, że dostałem mute na tydzień za cbk.... ale kto by się nie wkurzyl?
 3. Data i godzina zdarzenia: 23.04.15 15+ Mój pasek: Pasek gracza oskarżonego: Mój serial: 98CC76O65F549FFO00B922CE05EB5A53 Opis: Zdawałem egzamin l2. Już lądowałem po półtorej godzinnnym locie. Na pasie stał gracz szufla. Najpierw zaczął jechać w moją strone, a ja zdąrzyłem odbić w góre. Gdy to mu się nie udało zatrzymał się obok pasu i czekał aż nawróce, gdy to zrobilem znowu jechał w moją strone, tym razem mu się to udało. Nie mam dowodów ponieważ nie byłem przygotowany na takie hamstwo graczy. Wiem tylko, że gdy gracze na czacie lotniczym pisali, że ciężko zdać na l2 a on się wyśmiewał z tych ludzi i nazywał ich od cj-tów. Potem na prywatnym czacie pisał mi, że dostane kare za cbk. Ale kto by się nie wkurzył. Pisał także, że miałem laga i to ja w niego wleciałem. To za dużo moim zdaniem na report. Jakby co mój nick to {MUTE}SnIkeRs. ale to i tak w pasku widać.
 4. Zdawałem egzamin l2. Już lądowałem po półtorej godzinnnym locie. Na pasie stał gracz szufla. Najpierw zaczął jechać w moją strone, a ja zdąrzyłem odbić w góre. Gdy to mu się nie udało zatrzymał się obok pasu i czekał aż nawróce, gdy to zrobilem znowu jechał w moją strone, tym razem mu się to udało. Nie mam dowodów ponieważ nie byłem przygotowany na takie hamstwo graczy. Wiem tylko, że gdy gracze na czacie lotniczym pisali, że ciężko zdać na l2 a on się wyśmiewał z tych ludzi i nazywał ich od cj-tów. Potem na prywatnym czacie pisał mi, że dostane kare za cbk. Ale kto by się nie wkurzył. Pisał także, że miałem laga i to ja w niego wleciałem. To za dużo moim zdaniem na report. Ja w grze mam nick SnIkErS. Prosiłbym o ukaranie.
 5. CZEMU to chce ode mnie jakies hasło forum?
 6. Wystawiłem swoją manane z cutterami na giełde w ls. Podszedł do mnie gracz PYPCIA661 i zapytał się czy sie zamienie autkiem pokazał mi vincenta, i się zgodziłem, poszliśmy do tej budki i mieliśmy zapłacić za swoje samochody podatkiem, on mi powiedział, że nie ma przy sobie kasy to mu dałem 600e (wiem jestem idiotą ale byłem bardzo napalony na tego vincenta) i gdy ja mu sprzedałem manane to nadszedł czas na mnie i gdy chciałem zapłacić tylko za podatek za vincenta to nie miałem kasy (hejtom podziękuje) dogadałem się z nim, że jutro gdy uzbieram to kupie, gdyż była juz chyba 23. Umówiłem się z nim na 14, nie było go wszedłem wieczorem i nie dość, że go tam także nie było to na giełdzie, gdzie zostały wcześniej oba pojazdy, właśnie ich nie było, czyli albo sprzedał, albo gdzieś przestawił i zawsze gdy jestem na serwerze to go nie ma, a wchodze dość często, niewiem czy zmienił nick, screenshotów nie zrobiłem gdyż byłem dopiero początkującym i nie myślałem o tym, mam tylko ID mojej manany, która znikła.... Jeśli się przyda to: 28945. Prosiłbym o to aby ta osoba dostała bana i żeby mi oddała albo manane, albo vincenta.....
×
×
 • Create New...