Jump to content

OsobliwY*

Player
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobra

1 Follower

About OsobliwY*

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 06/21/2001

Komunikatory

 • Skype
  I

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Chicago, IL
 • Zainteresowania
  Motocykle,samochody,sport.

Recent Profile Visitors

1556 profile views
 1. Czaje. Spróbuje i powiem czy pomogło. Up dalej to samo.
 2. Nick: OsobliwY* Serial: 30F06713B59D4A0C81DF24A8A1C0D382 Staż na serwie: 3 lata około będzie chyba. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Nie oddanie pieniędzy na czas. Krótki opis sytuacji: Nie wywiązałem się z obowiązku oddania pieniędzy i zostałem zbanowany. Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Odczekałem pół roku od nadania bana i wróciłbym na serwer po dłuższej przerwie. Do winy przyznałem się już w skardze na mnie więc nie mam nic do ukrycia, czysta prawda.
 3. Witam przychodzę z nietypowym problemem a mianowicie kiedy po długiej przerwie postanowiłem dziś wejść na serwer wyskoczył mi błąd o treści "Error downloading requested files. Timeout was reached. [Connection timed out after 10000 milliseconds] [parachute/parachuteopen.mp3]." Dodam że usunięcie wszystkich plików z jakiegoś tam folderu nie działa, probowałem i nic. Proszę o pomoc. Juz kiedyś dodawałem post ale nie pomogło.
 4. Witam przychodzę z nietypowym problemem a mianowicie kiedy po długiej przerwie postanowiłem dziś wejść na serwer wyskoczył mi błąd o treści "Error downloading requested files. Timeout was reached. [Connection timed out after 10000 milliseconds] [parachute/parachuteopen.mp3]." Dodam że usunięcie wszystkich plików z jakiegoś tam folderu nie działa, probowałem i nic. Proszę o pomoc.
 5. Zapewne zostanie ci oddana, a kolejne pytanie jest takie co z moim autem ktore poszlo w swiat.
 6. Sorka mordko, nie leciałbym w bombki gdyby nie kradzież przez gracza buffalo. Tak to kase byś miał na termin idealnie.
 7. To prawda, kupiłem auto od gracza na raty. Coś w stylu kup taniej sprzedaj drożej. Gdy miałem wystawione auto na sprzedaż cała akcja się zadziała. Ogólnie miałem już kupca |SAMC|mucha* który miał go już kupić co może dany gracz potwierdzić.
 8. Prosiłem Cię grzecznie abyś auto mi oddał po dobroci to powiedziałeś ze nie i po chamsku zaczełeś mnie ignorować, wiec moim zdaniem to okradnie innej osoby. Rozumiem jakbym ci pojazd sprzedał i się o niego nie upominał. Ban słuszny. Widzisz nie pocieszyłeś się za długo moim autem które ukradłeś.
 9. Ja nie chce kasy, administracja może oddać mi moje auto. Jestem chyba zbyt uczciwym człowiekiem żeby sępić w taki sposób kase. Pozdro.
 10. Tak wiem że po połowie to moja wina, ale jeśli gracz byłby uczciwy to przy mojej prośbie 5 minut po zdarzeniu myślę że mógłby oddać mi to co należało do mnie. Pomimo że go prosiłem to olał to i wybrał inna drogę wyjaśnienia sprawy.
 11. Tak czy tak gracz dostał coś za pół-darmo a ja po odzyskaniu auta je sprzedam a tobie oddam kase:-) A co do ssow to znajdz poradnik jak wstawic na forum jesli to problem albo zhostuj na imigurze. Jakby kazdy gracz oddawal auto warte prawie 3-krotność swojej ceny za pol darmo to serwer by niemial sensu.
 12. Data i godzina zdarzenia: 09.12.2018 godz. 20:25-20:30 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 30F06713B59D4A0C81DF24A8A1C0D382 Opis: Sprawa wygląda w taki sposób że kupiłem od gracza Hinol buffalo na raty i byłem mu winny jeszcze 125k a że lubię handlować autami powiedziałem ze spoko że kupie taniej sprzedam drożej. Kiedy grałem i wystawiłem auto na giełde poszedłem afk zjeść kolacje kiedy mój młodszy brat przyszedł i często oglądając jak gram postanowił sprzedać auto za głupią propozycję jaką była 130k. Kiedy wszedłem z kolacją do pokoju widziałem tylko że na moim koncie jest 130k i brak auta. Odrazu po zdarzeniu około 20:30 napisałem dla gracza że jest oszustem i zarabia nie fair to powiedział ze go to nie obchodzi i że moge pisać na niego skarge więc właśnie to robie. Moim zdaniem strasznie nie fair z jego strony. Głupia sytuacja przez rodzeństwo ale co zrobie, nie puszczę tego łatwo ponieważ moim zdaniem gracz zarabia na innych w słaby sposób. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/MfEMKzf Liczę na ukaranie gracza za robienie takich nie fair przekrętów a mi oddanie mojego majątku, a ja zapewniam że brat więcej nie zrobi takiej rzeczy. Z poważaniem, OsobliwY*.
 13. Nick: .OsobliwY.RsZWiek: 16Serial: D861DB321F7B52D40CD5D6CA880BB8E4Staż: 8 miesięcy 327h 48m.Powód zmutowania : Obraza osoby na chacie organizacyjnym.Krótki opis sytuacji: Sprawa generalnie wyglada tak że zostałem moim zdaniem prowokowany na chacie organizacyjnym przez gracza Maciekuuu. Puściły mi nerwy i obraziłem go pare razy również. Chciałem też dodać że w tym czasie gracz ten dostał mute i już ma unmute. Dowody: ---
 14. Skoro juz wkleiles logi to moze pokaz wyzej jak nas wszystkich wyzywales po kolei cwaniaczku?
×
×
 • Create New...