Jump to content

Pabl1t0

Premium
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Świetny Gość!

About Pabl1t0

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/15/1993

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Łódź, Polska
 • Zainteresowania
  Gram na gitarze basowej w zespole, uprawiam strzelectwo sportowe.

Recent Profile Visitors

293 profile views
 1. Nick: Pabl1t0, ale nick osoby zbanowanej to jacoB1231 Link do profilu: (profil kolegi) https://panel.pylife.pl/gracz/484799 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : (serial kolegi) 42BF454A02E303C4404F1AE358D7CCE4 Staż na serwie: od 2.5.2019, jakieś 2 godziny przegrane :d Nick admina: tego nie wiem Powód zbanowania: Zbyt wiele prób zalogowania się do konta (kolega zapomniał hasła :d) Krótki opis sytuacji: Kolega zarejestrował się na serwerze pod nickiem jacoB1231, pograliśmy razem ze dwie godzinki, po czym kolega zrobił /rc. Jednak zapomniał on hasła do konta, przez co nie mógł się zalogować. Próbował odgadnąć hasło, ale po bodajże 30 próbach został zbanowany za zbyt wiele nieudanych prób logowania. Błąd, który popełniliśmy polegał na tym, że nie założyliśmy mu konta na forum, bo kompletnie o tym nie pomyślałem. I teraz kolega nie może zarejestrować się na forum z niewiadomych dla mnie przyczyn. Dlatego ja piszę apelację za niego, co uzgodniłem z jednym z moderatorów. Dowody: jeśli będzie coś potrzebne, to postaram się to uzupełnić Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Prosiłbym o odbanowanie mojego kolegi, ponieważ ban obejmuje cały serial, przez co nie może on utworzyć nowego konta. Na tym koncie prawie nic nie miał, więc strata nie będzie duża, jeśli po UB nie uda się zarejestrować na forum, aby odzyskać konto. Jeśli nie będzie możliwa rejestracja na forum, to chciałbym, żeby mógł przynajmniej utworzyć nowe konto i rozpocząć grę od początku.
 2. V-max Banshee bez MK jest lekko mniejszy, niż 180 - 178/9. Z MK jeszcze nie wiem :d
 3. Temat artykułu bardzo ciekawy, widać, że poświęciłeś sporo czasu na research, oprawa graficzna jak najbardziej na plus, natomiast przyczepie się do samego tekstu. Zdarzyło Ci się troszkę zgubić wątek, co niestety było odczuwalne podczas czytania. Oprócz tego, niektóre zdania są za długie, przez co też trochę się nie kleją. Ale poza tymi rzeczami, artykuł napisany schludnie, więc całość jak najbardziej na plus.
 4. Hmm.. w sumie to jest dobry pomysł, może 5 minut to trochę za dużo, ale ogólnie zamysł z takim freezem podejmowania pracy jest naprawdę dobry. Props za to, czekamy na zdanie kogoś z wyższych sfer :3
 5. Nie chodzi o żadne sępienie. Jeśli ktoś kończy pracę na tune, to kolega z mecha wchodzi na jego stanowisko. Po prostu. Jeśli przyjdzie ktoś, a stanowiska będą zajęte, to będzie czekać, tak zawsze jest i będzie, ale chodzi o to, żeby dostał mecha na początek, żeby to wszystko było zbalansowane. Co do tych kicków, to tak niestety będzie zawsze, bo po prostu niektórzy nie potrafią grać fair, szkoda. Ja chciałbym tylko, żeby był taki system jakby awansu z mecha na tunera, jeśli tuner schodzi ze stanowiska. I tyle
 6. Ten, kto polubi, zabija jednego magicznego jednorożca i okrywa się wieczną hańbą
 7. Kto polubi ten cej hehehe wygrałem
 8. Pamiętam końcówkę życia starej giełdy, stały tam jakieś motocykle, czasami jakieś auta z dużym przebiegiem. Tak naprawdę to lepiej jest, że powstały giełdy w takich przedziałach cenowych, chociaż muszę przyznać, że kiedyś to było... Chciałbym zobaczyć, jak to było na samym początku serwera 🤔
 9. Jestem typowym rockmanem lat 70-80-tych. Przede wszystkim jestem w silnie emocjonalnym związku z Led Zeppelin, uważam ich muzykę za arcydzieło. Bez żadnych wyjątków, wszystkie ich utwory są wprost genialne. Poza tym słucham klasyków: AC/DC, Aerosmith, KISS, Guns N' Roses, ale uwielbiam też starszych wykonawców typu Beatelsi, The Who, Deep Purple (może nie tacy starsi, ale ich muzyka mi się tak kojarzy). Czyli zakres od rock'n'roll do hard rocka, metal sporadycznie, jak już to taki metal, który rozpoczął cały gatunek. Muzyka nowoczesna także jest przyjemna dla mojego ucha, natomiast nie toleruje kompletnie rapu i jego pochodnych oraz disco-polo.
 10. *Z góry przepraszam, że piszę to w dziale pomoc, ale uznałem, że jest to jedyne miejsce, gdzie mógłbym napisać taki post* *Ten post nie ma wysokiego priorytetu, także proszę poświęcić na niego troszkę czasu, kiedy będzie luźniej z ważniejszymi sprawami* Od jakiegoś czasu pracuję w mechaniku Garcia i obserwuje, jak to wszystko wygląda. Głównie zwracam uwagę na to, jak przebiega zmiana osób na stanowisko tune, bo jak wiadomo, jedno jest jako sam mech, drugie mech i tune. No i doszedłem do wniosku, że ten cały proces jest trochę niesprawiedliwy w stosunku do graczy, którzy siedzą na mechu i czekają na tune, gdzie zarobki są po prostu lepsze. A tymczasem na stanowisku tune kilka osób w kółko się zmienia, przez co ta osoba na mechu nie ma okazji na lepsze zarobki. Stąd zrodziła się w mojej głowie idea, której celem jest zapewnienie sprawiedliwych zmian na stanowiskach. Na początek przykład: mamy na stanowiskach dwie osoby, pana A i pana B. W międzyczasie przychodzi pan C. Pan B pracuje na tune, ale właśnie kończy pracę. Więc, w dzisiejszych realiach, prawdopodobnie oddałby stanowisko zaprzyjaźnionemu panu C, przez co pan A nadal kisi się na mechu. Według mojej idei, kiedy pan B kończy zmianę, pan A automatycznie przechodzi na stanowisko pana B, a pan C, który dopiero rozpoczyna pracę, idzie na stanowisko mecha. Czyli po prostu pierwszym w kolejności do zajmowania jest stanowisko mecha, a drugim tune. Jeśli tuner schodzi, mechanik zajmuje jego miejsce, a ewentualny nowy mechanik w chodzi na stanowisko pierwsze. Według mnie byłoby to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie dla wszystkich. Zapewniłoby balans w pracy w Garcii. Chciałbym, aby może kilka osób ze środowiska mechaników wypowiedziało się na ten temat, a administrację prosiłbym o zwrócenie uwagi na ten temat. Z mojej strony to na razie tyle, mam nadzieję, że komuś propozycja się spodoba, a tutaj ziemniak za długiego posta --> 🥔
 11. No i już wszystko wiem, dzięki wielkie ;D temat do zamknięcia
 12. Na to wygląda, miałem sporą przerwę. A jak to wygląda z poziomami? Jakie są progi kilometrów, żeby nabić kolejny poziom?
 13. Dzisiaj, po powrocie do gry po pewnej przerwie, conajmniej pół roku, zauważyłem, że poziom mojej taksówki jest kompletnie wyzerowany. Domyślam się, że były zmiany w systemie taxi i przez to nabijanie poziomów zaczęło się od początku, natomiast chce upewnić się, że tak rzeczywiście jest. Jeśli nic nie było zmieniane, to chciałbym się dowiedzieć, dlaczego straciłem mój progress. Nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi, jak system został zaktualizowany (jeśli w ogóle był), więc jeśli ktoś mógłby podesłać link do tematu, to prosiłbym o to. Chodzi mi głównie o liczbę przejechanych kilometrów na taxi, żeby dostać kolejny poziom.
 14. Nie miałem zamiaru absolutnie nic odwalać, chciałem ewentualnie coś dorobić i odpocząć na mechu po godzinie latania. Naprawdę nie jestem takim graczem, któremu się nudzi na serwerze i musi coś odwalić, żeby było ciekawie. Wystarczy mi to, co oferuje serwer, i nigdy nie zdarzyło mi się jakkolwiek odwalać. Naprawdę nie wiem, jakim cudem pomalowałem ten radiowóz, to jest dla mnie wielka zagadka. Spray znika od razu po wyjściu ze stanowiska, więc nawet, gdybym chciał, nie udałoby mi się nawet prysnąć nawet na to auto. A jak widać na ss, jest ono dosyć mocno rozjaśnione. Jeszcze raz przepraszam za to, co zaszło, ale naprawdę zrobiłem to nieumyślnie i nawet do końca nie wiem, jak to się stało. Dziękuje, że wypowiedziałeś się w tym temacie, teraz tylko czekać na wypowiedź administracji.
×
×
 • Create New...