Jump to content

|MUTE|Stan-Islaw

Gold
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Świetny Gość!

About |MUTE|Stan-Islaw

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 03/23/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wieliczka
 • Zainteresowania
  Pasja do motoryzacji <3 ChipTuning <3

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Odpowie ktoś? Chciałbym sobie pograć już na serwerze 😐
 2. Maga nic nie napisałem że dodaliście go dla zabawy, nie pomyślałem, wiem zapiepszyłem. Po niemalże roku czasu bez serwera zrozumiałem, że źle zrobiłem i mogłem sie odrazu przyznać do wszystkego. Jeszcze raz przepraszam.
 3. Nick: Stan-Islaw Serial: 54A871DF1E13A075015C02DFA7114942 Staż na serwie: 1927h 26m. 6 lat Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na Forum Krótki opis sytuacji: Troche już nie pamiętam bo to było prawie rok temu, Poniekąd sie przyznaje że afczyłem, ale poniekąd nie ma nigdzie tego w regulaminie serwera, że tak nie można. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałbym dostać tego Unbana, ponieważ pograł bym sobie na serwerze, gdy nie pracuje i mam coś wolnego Przepraszam za to wszystko. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji Pozdrawiam, Sebastian
 4. Laptop dalej odwalał.... Brat wziął go i spakował na serwis bo gw ma. Już od dawna z nim problem od dysku padniętego przez głośniki i touchpad to tera klawa. Nie umiem wam wyjaśnić tej sytuacji naprawdę. :( Po drugie po co miał bym na koncie z takim stażem i moim dobytkiem ( może nie tak duży jak na staż ) ale mimo wszystko dla mnie znaczącym, miał bym robić antyafka. Choć bym chciał to już zbytnio nie udowodnię tego, bo jak pisałem laptopa brat spakował i zawiózł do serwisu. Jeszcze raz grzecznie proszę o rozpatrzenie mojego wniosku. Idąc spać miałem około 49k. Możecie mi nawet tą gotówkę przywrócić sprzed tego niby bugowania. Zależy mi na tym koncie.
 5. Szczerze nie umiem tego wytłumaczyć ... Mówię tak jak było, dekorowałem sobie domek co kupiłem, następnie, że miałem o 6-tej wstać to poszedłem spać nie wylogowując się z konta, bo zostało do 10 min na premie na golda i miało mnie wywalić z serwera. Tyle co mogę dopowiedzieć po obejrzeniu filmu brat mi przekazał że klawiatura ześwirowała i przestała działać w laptopie, tak jakby ją zalało, ale nie jestem informatykiem tylko mechanikiem więc nie umiem tego stwierdzić :/ Obiecuję, że do tego już nigdy nie dopuścił bym.
 6. Nick: |MUTE|Stan-Islaw Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/41191 Serial : 54A871DF1E13A075015C02DFA7114942 Staż na serwie: 1927h 26m. 5 Lat Nick admina: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na Forum Krótki opis sytuacji: Wczoraj o około 23 zamknąłem laptopa, (mam wyłączone wyłączanie po zamknięciu klapy, po graniu na lekcji w szkole) z włączonym MTA, ponieważ zostało mi jakieś 7 min do premki z goldzika więc samo miało mnie wywalić. Brat dzisiaj wbija i dzwoni mi że mam bana. Proszę o opisanie co się stało 😕 Dowody: Nie mam dowodów Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Zależy mi na wyjaśnieniu sprawy z tym, ponieważ idą święta i chciałem sobie coś pograć w końcu, i odpocząć sobie.
 7. Witam. Proszę o dodanie logotypów dla organizacji Fast of Drifters. Panel organizacji -> http://panel.pylife.pl/organizacje/2597 Logo 128x128 -> http://imgur.com/sHvlX0Q Logo 64x64 -> http://imgur.com/rBstbzv Logo 32x32 -> http://imgur.com/kNfULko Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku.
 8. Przyjmuję Serial podam za 10 min jak do domu wrócę. 2157B6E169E9AAAC6EB9CC183A0932B2
 9. Przysięgam Maga iż ja tylko tamto pod komisariatem wymalowałem. Nie wiem jak to udowodnić, lecz to prawda. Maga zobaczylem ten wpis http://pylife.pl/topic/203059-bugowanie-medyka-prośba-o-sprawdzenie/#entry1509278 Ja naprawde nie mam nic z tym wspólnego, możesz sprawdzać logi i jak cos tam jest ja przemalowalem tylko auta pod komisariatem i tyle, później bana dostałem.
 10. Nick: Stan-Islaw Serial: Staż na serwie: 2 lata 1600h Nick admina: Maga Powód zbanowania: Bugowanie spraya Medyka Krótki opis sytuacji: Przyznaje się do wszystkiego, zbugowałem spraya ( nie powiem jak, ponieważ wszyscy by tak robili ) i pomalowałem tylko radiolke i infka, lecz dostalem za to kicka. A bana nie wiem za co ? Podwiozłem brata do mecha i nagle bana dostałem. Więc nie wiem ten banik za co lecz za tamto bugowanie dostałem karę Dowody: Brat BartekXXD oraz kolega z klasy wlodziu20 Link do poprzedniego podania: Nie było Coś od siebie: Bardzo żałuję że tak pobugowałem to, lecz chciałem taki trick wytestować czy działa i się udało. Nigdy już nie będę bugował. Obiecuję Pozdrawiam, stanislaw.
 11. Nick: stan-islaw Staż: 2 lata, ponad 1500h Serial: 2C7626916702E1762C6269FD985B42A1 Nick osoby zawieszającej: Heniu07.vin Powód zawieszenia prawa jazdy: taranownie, zajeżdzanie drog Opis sytuacji: Jechałem obok policji, wjechałem na trawnik i pękła mi oponka, zrobiłem nieumyślnie 180 stopni okręt i w policje przywaliłem. Dowody: pasażer salamandra_plamista Coś od siebie: Nie rozumiem dlaczego mi wziął prawko. Nie dało się tego ukontrolować zeby nie wpiepszyć się w tego SAPDA. Myślę że oddasz to prawko
 12. Kiedy oddasz te € Oraz co to za serwis? że PC ci robią 2 miechy ??
×
×
 • Create New...