Jump to content

Riddic

Player
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

384 Świetny Gość!

About Riddic

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  A czy to ważne?
 • Zainteresowania
  Militaria oraz sport znany jako MMA.

Recent Profile Visitors

3025 profile views
 1. Ceju nie usuwaj postów tylko pal gume stąd 😅

 2. Szkoda, że to nie żart :( 

 3. Gdzie mod? 

  1. .:|SMSA|OLCIU|:.*cvt

   .:|SMSA|OLCIU|:.*cvt

   Odjechał na taxi XD

 4. Co ci zrobili

 5. Zacznijmy od tego że zabierałem prawo jazdy twoim znajomym którzy blokowali mnie i taranowali już poza strefą DM więc podejmowałem się czynności moderatorskich . Kolejna sprawa jak miałem odjechać dalej skoro taranowany byłem poza strefą dm. Następnie po zabraniu prawa jazdy twoim znajomym chciałem im uświadomić za co zostali ukarani ty natomiast zabijałeś mnie a oni dalej byli w tym samym miejscu więc się tepałem. Miałeś świadomość że jestem poza strefą dm bo sam za nią wyszedłeś i wszedłeś ponownie aby mnie zabić. To nie jest twój pierwszy wybryk tego typu dostaliśmy informacje że mamy cię pilnować pod tym względem od innych moderatorów. Więc w mojej opinii wykorzystujecie celowo na własną korzyść niedopracowanie skryptu bądź jego niemożliwość zmiany.
 6. Witam wypowiem się w tej sprawie Zabiłeś mnie 4 albo 5 razy miałeś świadomość że jestem poza strefą iż sam za nią wyszedłeś a następnie wróciłeś aby ponownie mnie zabić. To nie jest tak że nie wiedziałeś że jestem poza strefą Dm albo nie byłeś świadomy robiłeś to celowo. Była by inna sytuacja gdybyś nie miał takowej świadomości. Dodatkowo w trakcie zabijania mnie nakładałem prawo jazdy na gracza ( podejmowałem się czynności moderatorskich) później tepałem się próbując wytepać auta i uświadomić graczy o co chodziło ale ty mi to skutecznie utrudniałeś.
 7. Sprawa została wyjaśniona mam nadzieje że będziesz wiedział jak zachować się na przyszłość prawo jazdy odwieszam.
 8. Sprawa została wyjaśniona mam nadzieje że będziesz wiedział jak zachować się na przyszłość prawo jazdy odwieszam.
 9. Riddic kiedy bym mógł nadrobić szkolenie pierwsze.Bo mam trochę czasu teraz wczoraj byłem u Okulisty i nie mogłem być.Bo ogólnie to zależy czy ty będziesz bo ja będę miał czas tylko nie wiem kiedy mogę ;)

   

  1. Show previous comments  20 more
  2. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   No to nieźle. I Ty jesteś w SAPD? 

   @|SAPD|Jack15, lub po przez off-topic akademii SAPD. To jest druga opcja. Dobrze napisałeś w ogóle ten wpis.

  3. Mixsu

   Mixsu

   Cytuj

   No to nieźle. I Ty jesteś w SAPD? 

   Do kogo to :3 ?

  4. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Nie Ciebie. 

 10. Witam kara została nałożona na moją prośbę gracze utrudniali gre straży urzędowej w SF zostały tam zadysponowane odpowiednie jednostki. Panowie nie reagowali na polecenia wydawane przez SAPD więc zostały im nałożone mandaty oraz zostali przetransportowani do więzienia ( niestety nie przyniosło to efektu) po wyjściu z dillmore cala paczka wróciła spowrotem ba miejsce. Służby SAPD zostały ponownie zadysponowane w tym przypadku pojechałem i ja na miejsce zdarzenia. Panowie nie reagowali na polecenia i prośby o rozjeście sie kierowane w ich stronę było ich około 5/7 więc podjęliśmy czynności nakazałem swoim ludziom aresztować osoby które nie reagują na polecenia im wydawane oraz wystawić mandaty za niestosowanie się do poleceń funkcjonariusza oraz wywieźć do aresztu. Przy Straznikach urzędowych zostawiłem jeden patrol mający na celu kontrolowanie tego miejsca oraz czy gracze zastosuja się do poleceń. Niestety przyszli ponownie tym razem podjalem czynności na tle moderatorskim informując o tym że mają się rozejsc jeśli nie to będą wyrzuceni z serwera. I to nie przyniosło skutku ponieważ gracze przyszli spowrotem I ulokowali się dokładnie w tym samym miejscu wtedy stwierdziłem że tutaj potrzeba kogoś z większymi możliwościami jak ja więc poprosiłem megamastera o pomoc. Prosiłem ich informalwem co najmniej 10 razy myślę że zrozumieli co było do nich pisane.
 11. Karę odwieszam temat zamykam. Mam nadzieję że już tak nie zrobisz.
 12. Następnym razem nie rób tak karę odwieszę. temat zamykam
×
×
 • Create New...