Skocz do zawartości

Riddic

Moderator
 • Zawartość

  133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

153 Świetny Gość!

6 obserwujących

O Riddic

 • Tytuł
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  A czy to ważne?
 • Zainteresowania
  Militaria oraz sport znany jako MMA.

Konto w grze

 • Frakcja
  Policja
 • Ranga frakcyjna
  Podkomisarz

Ostatnie wizyty

973 wyświetleń profilu
 1. Niech będą mandaty proszę się zgłosić do mnie i zostanie na was nałożona kara .
 2. Witam rozumiem mam nadzieję ze następnym razem wyjaśnijcie jak ma wyglądać wasz pościg funkcjonariuszowi z którym ugadujecie się na akcje RP. I podczas tego pościgu nie będziecie z pełną prędkością wjeżdżać kilkukrotnie w radiowozy (tłumacząc ze jest to akcja RP) ponieważ pojazdy po takim zderzeniu nie powinny się już poruszać. Co do nieostrożnej jazdy wierzę że się zmienicie. W mojej opinii można dać wam szansę ale poczekamy na wypowiedź Vein'a.
 3. temat zamykam prawo jazdy odwieszam.
 4. Obiecujesz że będziesz ostrożniej poruszał się na drodze ?
 5. Riddic

  Cofniecie prawa jazdy kat.b przez Riddic

  Mam nadzieję że więcej tak nie zrobisz karę odwieszam temat zamykam.
 6. Riddic

  Skarga na |NT|Roczki

  Witam byłem dowodzącym akcji panowie nie stosowali się do poleceń oraz biegali po terenie akcji mimo kilkukrotnego ostrzegania, strzelania, zakuwania i ostrzeżeń robili to samo ponownie, prowokowali nieodpowiednimi animacjami oraz niestosownym zachowaniem. Z mojego rozkazu na początku wszyscy zostali zakuci i trzymani na kajdankach przez jakiś czas. W trakcie trzymania tych panów na kajdankach na ich raporty zareagował moderator Heniu07 (myślę że może to potwierdzić) na jego prośbę gracze zostali rozkuci ponieważ obiecali nie przeszkadzać. Po czym ich prowokacja rozpoczęła się na nowo (niestosowne animacje głupie teksty w stronę SAPD wbiegnie na dachy banku "ponownie"). Na moje polecenie wolne jednostki udały się po transporter i przyjechały na miejsce. W tym czasie prowokatorzy zostali złapani a gdy transporter dojechał zostali przetransportowani do dillmore. Wcześniej nie było możliwości zrobienia tego z powodu braku jednostek, ponieważ wszystkie dostępne jednostki brały udział na akcji napadu na bank lub były poszkodowanymi po wybuchu bomb. Rozstawiony został również L-RAD informujący co grozi osobą cywilnym wchodzącym na teren zamknięty. W mojej opinii moja decyzja była uzasadniona i twierdzę że postąpiłem tak jak powinienem.
 7. Mam nadzieję że zrobiłeś to ostatni raz karę odwieszam. Temat zamykam.
 8. Prawo jazdy odwieszam. Ale pamiętaj że apelacje pisze się raz i czeka na odpowiedź. Temat zamykam
 9. Kolego twoje skoki nie były jednokrotne a kilkukrotne jazda pod prąd była celowa a taran przypadkowych cywilnych pojazdów raczej był nie do przeoczenia karę dostałeś BMA z racji na krotność tych wyczynów więc ja ci prawa jazdy nie odwieszę. Tematu nie zamykam. Możliwe że RCON noctropolis będzie chciał się jeszcze wypowiedzieć.
 10. Prawo jazdy odwieszam. Rozumiem ze jesteś nowym graczem ale nie daje ci to uprawnień do taranowania innych graj tak aby nie szkodzić innym.
 11. Prawo jazdy ci odwieszę ale takie sytuacje nie mają mieć miejsca ponownie mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy. Temat zamykam.
 12. Licencje przywrócę następnym razem lataj ostrożniej a id pisz poprawnie pozdrawiam . Temat zamykam .
 13. Prawo jazdy odwieszam mam nadzieje ze więcej już tak nie zrobisz temat zamykam .
×