Jump to content

Vexik

Player
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

117 Świetny Gość!

2 Followers

About Vexik

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday August 2

Komunikatory

 • Skype
  BamBusik

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Informatyka oraz sport :D

Recent Profile Visitors

5137 profile views
 1. Mógłby ktoś miły wycenić mi autko ? ;3

 2. Pasek: Wiek: 14 Czy przeszedłeś mutacje:(kobiety pomijają to pytanie) (Nie potrzebna informacja) gram na instrumencie. Tytuł piosenki oraz link do niej: XXXTENTACION - SAD!
 3. Vexik

  Karaoke

  Można grać na instrumentach ?
 4. Toyotka Sasha Grey czy Mia Khalifa ? (xD)
 5. @lajoNzapłace. @lajoN Zapłaciłem juz graczowi.
 6. Bo to jest normalne, że chce nie chce dostać prawka ? Potrzebuje prawka do zarabiania, więc to jest logiczne, że nie chce go otrzymać..
 7. Witam może lepiej będzie jak opisze całą sytuacje w sensowny sposób, a więc wydarzenia opisane wyżej wydarzyły, się ok godziny 10 (?) oraz osoba z premiera na ahabach wjechała we mnie na drodze (jednak nie miałem pewności, że to ta sama osoba, ponieważ pamiętam tylko pojazd oraz jego felgi) kontynuując, kiedy zauważyłem tą osobę w kolejce w mechu pod wpływem emocji wjechałem w tą osobę, kiedy osoba powróciła na swoje miejsce pozostała dosyć duża luka między premierem na ahabach a quadem, więc postanowiłem w tym miejscu pozostać (w tej luce była połowa mojego auta) więc postawiłem mój pojazd w kolejce oraz tam zostałem. Jestem w pełni świadomy swojego ''wyczynu'' lecz jeżeli głębiej, się wejdzie w sytuacje można zauważyć winne obu stron.
 8. 1. Najlepszy moderator serwera: SzafraN, Domelek 2. Najlepszy administrator serwera: OjczeWasz ZIELUNINIO92 3. Najlepszy RCON serwera: noctropolis BloodLine AFX Maga 4. Najlepszy eventowiec miesiąca: OjczeWasz 5. Najbardziej pomocna osoba: Konik123* SzafraN Vertan Break. 6. Najbardziej zapracowana osoba: Szafran OjczeWasz 7. Najzabawniejsza osoba forum/serwera: CesarzRichard 8. Najlepszy użytkownik komunikatora głosowego TeamSpeak3/Mumble: Vertan 9. Największy No-Life miesiąca: Vexik 10. Najlepsza organizacja: Szajka 11. Najlepiej działająca frakcja: PSP 12. Najlepszy pracownik frakcji: Break 13. Najlepsza grupa miesiąca: MotoClub 14. Najlepszy redaktor miesiąca: Josh* 15. Najlepszy prezenter miesiąca: Szary 16. Najlepsza aktualizacja: Premie xD
 9. Czyżby elastyczne sloty się zrypały ?

 10. Nick: Vexik Staż: ok 2186h 3lata Serial: Tutaj wpisz swój serial Nick osoby zawieszającej: |X|DeadPool Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie innych + jazda pod prąd Opis sytuacji: Właściwie nie wiem o jaki incydent chodziło bo DeadPool wyszedł z serwera ale jeżeli chodzi o tą jazdę ''pod prąd'' i taran związany z panem TrondoZPL chodź to było na trawie więc nie wiem jak to nazwać to po prostu skróciłem z mecha i niestety TrondoZPL pojawił mi się w swoim pojeździe za późno (mam zrąbany render) i nawet nie miałem możliwości uniknięcia kolizji. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Rozumiem swój błąd oraz cieszyłbym się z pozytywnej rozpatrzenia apelki ponieważ chciałbym dalej wbijać km na taxo.
 11. Gracz nie oddał pieniędzy wręcz powiadomił mnie ze nie odda ponieważ nie gra na pylife pomimo tego ze ma te pieniądze
 12. Vexik

  Drugi poziom pracy kuriera

  Czy to robienie minimum paczek miesięcznie jest koniecznie ? ;/
×
×
 • Create New...