Jump to content

TacynoS*

Player
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Świetny Gość!

5 Followers

About TacynoS*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 11/07/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bartoszyce
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,Kobiety

Recent Profile Visitors

2370 profile views
 1. Lalunie ❣️❣️❣️
 2. Dziękuję za tak szybką interwencję z waszej strony. Chciałbym żeby ta sprawa zakończyła się pomyślnie. Naprawdę szkoda mi tego wszystkiego co osiągnąłem przez te 4 lata. I chcilabym odzyskać większą część majątku. I prawdopodobnie zgłoszę sprawę na policji.
 3. Jestem pewny że nikomu nie dawałem hasła. Na koncie miałem około jeszcze 900k także ktoś dla beki mógł się bawić kontem. Prawie 4 lata tu przegrałem i dorobiłem się prawie 4kk. Nikt oprócz mnie nie grał na tym koncie.
 4. Twój nick/login: TacynoS* Twój serial: 3C0C92FD980BD46BF7118AAAE2911BA1 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: Ostatni raz grałem na serwerze tydzień temu w święta. Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku:30.04.2019r. Opis sytuacji: Dużo nie mam do powiedzenia ponieważ od 2 lub 3 miesięcy zrobiłem sobie przerwę od PYLIFE i nie grałem.Ale po godzinie 19 pisze do mnie kolega na mesengerze dlaczego się do niego nie odzywam na serwerze.Byłem mega zaskoczony zaistniała sytuacją i po jakimś czasie wysłał mi zdjęcie jak z mojego konta ktoś ogłasza że sprzedaje auto. I od razu gdy mi to powiedział wbiłem od razu na serwer.Ale gdy wszedłem na serwer większość mojego majątku znikła.(Jeżeli będzie potrzeba to podam jakie posiadałem auta i jaką operowałem gotówką).Gracz który włamał mi się na konto zakupił golda i parę pereniali na ID tahome i bulleta blade i dalej nie pamiętam.Dużo czasu poświęciłem na grę na tym serwerze i troszkę się zdenerwowałem ponieważ już wszystko straciłem.Prosiłbym o szybką interwencje ze strony administracji ponieważ dana osoba może okradać dalej.I prosze o zbanowanie innych seriali oprócz mojego.Oczywiście po tej sytuacji zmieniłem hasło.Chciałbym chociaż odzyskać połowę mojego majątku.Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej skargi.Pozdrawiam Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież:Nie wiem kto to mógł być. Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta:Nikomu Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody:https://imgur.com/a/o8Qo0uw,https://imgur.com/a/sh3VKCv Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
×
×
 • Create New...