Jump to content

TacynoS*

Player
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Świetny Gość!

5 Followers

About TacynoS*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 11/07/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bartoszyce
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,Kobiety

Recent Profile Visitors

2197 profile views
 1. Dziękuję za tak szybką interwencję z waszej strony. Chciałbym żeby ta sprawa zakończyła się pomyślnie. Naprawdę szkoda mi tego wszystkiego co osiągnąłem przez te 4 lata. I chcilabym odzyskać większą część majątku. I prawdopodobnie zgłoszę sprawę na policji.
 2. Nie grałem na innych serwerach.
 3. Jestem pewny że nikomu nie dawałem hasła. Na koncie miałem około jeszcze 900k także ktoś dla beki mógł się bawić kontem. Prawie 4 lata tu przegrałem i dorobiłem się prawie 4kk. Nikt oprócz mnie nie grał na tym koncie.
 4. Twój nick/login: TacynoS* Twój serial: 3C0C92FD980BD46BF7118AAAE2911BA1 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: Ostatni raz grałem na serwerze tydzień temu w święta. Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku:30.04.2019r. Opis sytuacji: Dużo nie mam do powiedzenia ponieważ od 2 lub 3 miesięcy zrobiłem sobie przerwę od PYLIFE i nie grałem.Ale po godzinie 19 pisze do mnie kolega na mesengerze dlaczego się do niego nie odzywam na serwerze.Byłem mega zaskoczony zaistniała sytuacją i po jakimś czasie wysłał mi zdjęcie jak z mojego konta ktoś ogłasza że sprzedaje auto. I od razu gdy mi to powiedział wbiłem od razu na serwer.Ale gdy wszedłem na serwer większość mojego majątku znikła.(Jeżeli będzie potrzeba to podam jakie posiadałem auta i jaką operowałem gotówką).Gracz który włamał mi się na konto zakupił golda i parę pereniali na ID tahome i bulleta blade i dalej nie pamiętam.Dużo czasu poświęciłem na grę na tym serwerze i troszkę się zdenerwowałem ponieważ już wszystko straciłem.Prosiłbym o szybką interwencje ze strony administracji ponieważ dana osoba może okradać dalej.I prosze o zbanowanie innych seriali oprócz mojego.Oczywiście po tej sytuacji zmieniłem hasło.Chciałbym chociaż odzyskać połowę mojego majątku.Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej skargi.Pozdrawiam Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież:Nie wiem kto to mógł być. Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta:Nikomu Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody:https://imgur.com/a/o8Qo0uw,https://imgur.com/a/sh3VKCv Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
×
×
 • Create New...